מחפשים יד שנייה רכב לקנייה?

היום מוצאים יד שנייה רכב לקנייה רק באינטרנט

איפה מחפשים היום יד שנייה רכב לקנייה? רק באינטרנט. נגמרו הימים שהייתם צריכים "לדוג" רכבים על הכביש תוך כדי נסיעה, ולהמתין למזל הטוב שלכם שיזמן לכם מול העיניים רכב בדיוק כמו שאתם מחפשים. גם אין צורך לחכות לעיתון של סוף השבוע, כדי לחפש יד שניה רכב לקנייה, וגם לא לצלצל כל יומיים למוסך שלכם לשאול האם הגיע לקוח שמעוניין למכור את הרכב שלו.

אתרי האינטרנט מציעים לכם שירות מעולה שעולה על כל מה שהיה קיים קודם לכן. ראשית האינטרנט הוא מקום פתוח לכולם ולא משנה איפה מתגורר בעל הרכב, בצפון בדרום, במרכז או במושב נידח, תמיד תוכלו למצוא את הרכב שלו, מכיוון שהקטגוריות המסווגות אותו הן החשובות ולא מקום המגורים שלו. דבר שני הוא מספר הפרטים שתוכלו לקבל על הרכב. במודעת אינטרנט אחת ניתן להכניס את כל פרטי הרכב כולל תצלומים של הרכב וגם להרחיב על מצבו, מספר התאונות שעבר וכדומה.

בשום מדיה אחרת לא תוכלו לקבל כל כך הרבה פרטים במרוכז על רכב אחד. בנוסף לכך, באינטרנט אתם יכולים לערוך השוואה בין רכבים דומים ולבדוק את השינוי במחיר לפי שנת ייצור, סוג הגיר, תוספות מעניינות וכדומה. השוואת מחירים היא הבסיס לצרכנות נכונה לא רק בשוק הרגיל אלא גם בשוק המכוניות המשומשות.

כמה טיפים לחיפוש באינטרנט

כשאתם ניגשים לחפש באינטרנט יחד שניה רכב לקנייה  קחו נייר ועפרון או טבלת אקסל וערכו לכם רשימה של מה אתם באמת מחפשים מהעיקר לטפל. אם שנת הדגם חשובה לכם רישמו אותה למעלה ואם נפח המנוע או גיר אוטומטי חשוב לכם יותר מהכל רישמו יותר למעלה וכדומה. רשימת הסווג שלכם צריכה להכיל לפחות את הפרמטרים הבאים (בסדר העדיפויות שלכם):

  • המחיר שאתם מוכנים להשקיע ברכב
  • שניים או שלושה דגמים שנראים לכם רלוונטים
  • קילומטראז' של הרכב
  • שנת ייצור של הרכב
  • סוג הגיר שאתם מחפשים
  • צריכת הדלק לקילומטר של הרכב
  • האם לרכב היו תאונות
  • האם אתם מעוניינים ברכב מיד ראשונה, שנייה או חברת השכרה או ליסינג
  • תוספות מיוחדות שאתם מעוניינים – מערכת סטריאו, תוספי בטיחות וכדומה

לאחר שתרשמו לכם את כל הפרמטרים החשובים לכם תתחילו לחפש על פי החשוב ביותר ותרדו למטה בכל חיפוש חדש. סמנו לכם את הרכבים המתאימים והשוו בין המחירים והפרטים. יכול להיות יד שניה רכב משנה מוקדמת יותר העולה יותר מרכב חדש ממנו בגלל קילומטראז' נמוך, ויש לקחת את כל המרכיבים בחשבון כשבאים להחליט על הרכב הרצוי. בנוסף לכל הנתונים הללו יש לשים לב כי הרכב אינו מעוקל וכי יש לו טסט לתקופה ארוכה.

לאחר כל הבירורים וההשוואות, צורו קשר עם בעל הרכב וגשו לבדוק אותו במוסך ולנסוע בנסיעת מבחן. אם הכל מסתדר גשו לדואר העבירו בעלות, שלמו וסעו לשלום.

מחפשים יד שניה רכב לקנייה – רק באינטרנט.