צוות מומחי הביטוח של האתר ימצאו ויתאימו לך את ביטוח הבריאות הטוב ביותר.

מלאו בקשה להצעות של ביטוח בריאות פרטי או ביטוח רפואי פרטי

השוואת ביטוחי בריאות פרטי

 

 

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוח פרטי. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר ביטוח בריאות למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

מבקרים יקרים שימו לב! על מנת לקדם תחרותיות בשוק ביטוח הבריאות, החל מפברואר 2016, בעקבות ועדת גרמן והרפורמה שמובילה המפקחת על הביטוח, חלו שינויים מהותיים בפוליסות ביטוחי הבריאות הפרטיים. מומלץ להתעדכן בפרטי הפוליסות החדשות, אנא השאירו פרטים בטופס, ונציג מטעמנו יחזור אליכם בדקות הקרובות עם כל הפרטים, המבצעים וההנחות.

 

 

ביטוח בריאות פרטי

בעת חיפוש אחר ביטוח בריאות פרטי נדרשת לבצע השוואת ביטוח בריאות בין מספר חברות ביטוח המציעות פוליסות שונות ומחירים שונים. כיצד תוכלו לבצע השוואת ביטוחי בריאות פרטי – מחירים, מהן הנקודות שיש לבדוק בעת קבלת השוואת ביטוחי בריאות, ומהם הפרמטרים על פיהם תבחרו את הביטוח בריאות פרטי המתאים לכם ביותר? כיצד ניתן לקבל ביטוח פרטי בדרך הטובה ביותר והאופטימלית ביותר עבורך?

מעוניין לקבל הצעות לביטוח תרופות והשתלות שלא בסל הבריאות?

 

 

מדוע נדרש ביטוח בריאות פרטי (ביטוח פרטי)?

במדינת ישראל, על פי חוק, זכאים כל תושבי המדינה לקבלת שירותים רפואיים ותרופות הקבועות בסל, אולם בשנים האחרונות קשה יותר ויותר לספק את הצרכים הרפואיים הנדרשים לכלל האוכלוסייה – ביטוח רפואי פרטי. במקרים בהם סל הבריאות הקבוע בחוק אינו מספיק, בא הביטוח משלים של קופות החולים במטרה לתת מענה, אולם גם יכולתם של אלה היא מוגבלת, ופעמים רבות אינם יכולים לסייע בכיסוי ביטוחי במצבים מסכני חיים.

ביטוחי בריאות פרטיים – גם חוק ההסדרים שעבר בשנת 2008, ומנע מקופות החולים לספק כיסוי של תרופות מאריכות חיים, גרם להפחתת הזכויות של חברי קופות החולים, כך שבשורה התחתונה – ביטוח בריאות ממלכתי וביטוח משלים פשוט אינם מספיקים! על מנת לאפשר לאזרחי ישראל לישון בשקט, בידיעה כי בעת הצורך, יזכו לטיפול רפואי נאות שיש באפשרותם לממנו, בדומה לביטוח פרטי או לביטוח רפואי פרטי.

נקודה נוספת היא שהתקנות והכללים של המוסד לביטוח הלאומי משתנות כל שנה ואיתן גם הכיסויים הביטוחים למחלות קשות, תרופות נדירות ולניתוחים מיוחדים. לכן כשאתה רוכש ביטוח בריאות פרטי, אתה מטרל את חוסר הוודאות שבהסתמכות על הביטוח הלאומי. בכל מקרה, בדומה לשרותים אחרים, מומלץ תמיד לעשות השוואת ביטוח בריאות על ידי סוכני ביטוח, אשר עובדים עם חברות הביטוח המובילות ויכולים להציע לך מספר הצעות פוליסות ביטוח בריאות במספר חברות.

לשם כך בדיוק נועדו ביטוח בריאות פרטי (Health Insurance) או ביטוחי בריאות פרטיים – לשמש חוזה מחייב, שבניגוד לביטוח משלים של קופות החולים, חברות הביטוח אינן יכולות לשנותו באופן חד צדדי. זאת ועוד, בעת שקיים ביטוח בריאות פרטי או ביטוח פרטי, יודע המבוטח כי יש לו גב פיננסי איתן, וכי במקרה הצורך יזכה לכל הסיוע הרפואי שיידרש לו בארץ או בחו"ל.

השוואת ביטוחי בריאות פרטי לבין ביטוח רפואי פרטי.

התחרות הגבוהה בין חברות הביטוח וסוכני הביטוח על לקוחות המעונינים בביטוח בריאות פרטי מחייבת אותנו הצרכנים לערוך השוואת מחירים ביטוח בריאות – השוואת מחירים, ובה עד כמה שניתן ולקבל לפחות משני סוכני ביטוח הצעות לפוליסות.

מהם רכיביו של ביטוח בריאות פרטי וכיצד אלה משמשים עבור השוואת ביטוח בריאות?

פוליסות ביטוח בריאות פרטי או פוליסות ביטוחי בריאות פרטיים (ביטוח פרטי) כוללות שלושה סוגים של מרכיבים:

  1. ביטוח מוסף, המכסה טיפולים ושירותים רפואיים שאינם קיימים בסל ביטוח בריאות ממלכתי או ביטוח משלים של קופות החולים כגון ביטוח רפואי פרטי.
  2. ביטוח בריאות פרטי תחליפי או ביטוחי בריאות פרטיים, המחליף את השירותים המוצעים בסל הבריאות הבסיסי. לדוגמא, אדם הנדרש לניתוח יכול לעבור אותו בבית חולים ציבורי במסגרת סל הבריאות הממשלתי, אולם במידה ויש לו ביטוח בריאות פרטי, יוכל לעבור את אותו ניתוח בבית חולים פרטי, ואף לבחור את המנתח – בדומה לביטוח פרטי.
  3. ביטוח משלים, המוסיף כיסוי נוסף לשירותים הקיימים בסל הבסיסי. לדוגמא, במידה וישנם טיפולים הזכאים לכיסוי בסיסי במסגרת הביטוח משלים של קופות החולים, יכסה הביטוח בריאות פרטי על הפער שאמור היה המבוטח להשלים מכיסו בניגוד לביטוח רפואי פרטי.

 

על מנת לקיים השוואת ביטוחי בריאות, יכול המבוטח להשוות בין מכסת הטיפולים הנכללת בכל אחד מהרכיבים שצוינו לעיל, וכך להבין מהו הכיסוי הביטוחי שיזכה לו בעת הצורך. ישנם ביטוחי בריאות פרטיים רבים שמעניקים כיסויי שונים לכן מומלץ בהחלט לבדוק על ביטוח בריאות השוואת מחירים וגם לקרוא את האותיות הקטנות… חברות ביטוח בריאות

ביטוח אחריות מקצועית – ביטוח ייחודי שמעניק כיסוי כנגד נכות, אובדן כושר עבודה ומוות.

מה הם הפרמטרים הנוספים המשמשים לביצוע השוואת ביטוחי בריאות בין חברות ביטוח השונות?

  1. השוואת ביטוחי בריאות – מה אורכה של תקופת האכשרה (התקופה שבין החתימה על הביטוח בריאות פרטי ובין החלתו בפועל)?
  2. השוואת ביטוחי בריאות – האם ניתוחים פרטיים מכוסים במלואם, מהן האפשרויות העומדות בפני המבוטח בבחירת בית החולים והמנתח? מהו גובה הפיצוי שיקבל המבוטח אם יבחר לבצע את הניתוח בבית חולים ממשלתי?
  3. השוואת ביטוחי בריאות פרטיים – ומה לגבי ניתוחים המבוצעים בחו"ל? האם יכוסו כל הוצאות האשפוז והשהיה בחו"ל, האם מכוסות הוצאותיו גם של אדם מלווה?
  4. השוואת ביטוחי בריאות פרטיים – השתלות. כיצד מוגדרות השתלות במסגרת ביטוח בריאות פרטי הנבדק, מהי התקרה להטסה רפואית, מתי זכאי המבוטח לעבור את ההשתלה בחו"ל?
  5. השוואת ביטוחי בריאות השוואה בין ביטוחי בריאות – מהו הכיסוי התרופתי הניתן במסגרת ביטוח בריאות פרטי? מהי תקרת הכיסוי? מתי נדרשת השתתפות עצמית? אם ישנו כיסוי לתרופות חלופיות או תרופות במהלך אשפוז וניתוח? האם קיים פיצוי על תרופות המתקבלות דרך הביטוח הרפואי המשלים של קופות החולים?
  6. השוואת ביטוחי בריאות – האם הצעת מחיר לביטוח שקיבלתם כוללת גם טיפולים מיוחדים רלוונטיים? דוגמת טיפולי הפריה חוץ גופית, בדיקות הנעשות בזמן הריון וכו'.
  7. ביטוח עובדים זרים – מעסיקים שמעסיקים עובדים זרים חייבים לרכוש עבורם ביטוח רפואי לעובדים זרים.

מימוש זכויות רפואיות – במקרים רבים מגיע לך זכויות שונות מביטוח לאומי אם חלית או נפגעת – גם אם יש לך ביטוח בריאות פרטי. קבל עכשיו הצעות מהחברות המובילות למימוש זכויות רפואיות.

 

הכי חשוב זה הבריאות! מעוניינים לקבל הצעות אטרקטיביות לביטוח בריאות פרטי ולביטוח רפואי פרטי מחירים? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיעה בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות חינם עבור ביטוח בריאות פרטי והשוואת מחירים מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו .תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם.

ביטויים קשורים: ביטוח רפואי פרטי, ביטוח בריאות השוואה, ביטוח בריאות השוואת מחירים ביטוחי בריאות פרטיים,  ביטוח סיעוד, מגדל חברה לביטוח, ביטוח סיעוד פרטי, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוחי בריאות פרטיים, ביטוחנט, השוואה בין ביטוחי בריאות, ביטוח פרטי, ביטוח רפואי פרטי מחירים.

שירות חדש של איי ביטוח – ייעוץ ביטוח בריאות פרטי. יועץ ביטוח פרטי ייסע לך בהבנת תיק הביטוח שלך ובכך יוזיל לך את הפרמיות החודשיות, ימנע מצבים של כפל ביטוחי מיותר, יבדוק את הפוליסות שלך וייסע לך בהבנה של תיק ביטוח הבריאות שלך אל מול פוליסות ביטוח הבריאות החדשות.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.