מעוניין לקבל הצעה לביטוח סיעודי?

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוחים השונים. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר חינם למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

מדוע לרכוש ביטוח סיעודי פרטי

אדם ההופך לחולה סיעודי עשוי להיקלע למצוקה קשה, לא רק בשל הסיטואציה הרפואית הפיזית הקשה בה הוא מצוי, כי אם גם בשל המצוקה הכלכלית הפתאומית הנלווית למצב זה – לא רק שהוא אינו עובד ואינו יכול לכלכל את משפחתו, הרי שבשל מצבו הסיעודי עליו לשלם סכומים גבוהים גם עבור מטפל שידאג למחסורו בכל שעות היממה. חשוב להבין, כי חולה סיעודי הוא לא רק קשיש או קשישה, כי אם גם מי שנקלעו למחלה קשה או לפציעה חלילה, והפכו מרותקים למיטתם ללא יכולת לבצע את פעולות היומיום, ללא קשר לגילם.

בסופו של דבר, ההחלטה אודות ביטוח סיעודי פרטי או ביטוח מחלות קשות מצויה בידיכם, אולם חשוב להבין מראש, מה תקבלו מהמדינה במקרה שתהפכו לחולים סיעודיים, וחשוב להקדים תרופה למכה, פשוטו כמשמעו לחולים סיעודיים.

מה מקנה ביטוח לאומי סיעודי?

במידה ואתם או הקרובים אליכם הפכתם חולים סיעודיים, הרי שתוכלו לפנות אל המוסד לביטוח לאומי סיעודי ולהשתמש בחוק הסיעוד על מנת לקבל את המגיע לכם. עם זאת, חשוב להכיר את התנאים לקבלת גמלת סיעוד דרך ביטוח לאומי סיעודי – עליכם להיות גמלאים (גברים מעל 67 ונשים מעל 64), מתגוררים בביתכם ולא במוסד סיעודי, עליכם לעבור מבחן הכנסות, על מנת לוודא כי אין באפשרותכם לממן את הטיפול הרפואי והסיעודי בביתכם, ועליכם להוכיח גם כי אינכם מקבלים כל גמלת סיעוד ממקורות אחרים. בסופו של דבר, ביטוח לאומי סיעודי מקנה גמלת סיעוד, שאינה כספית כי אם בדמות שעות עזרה של מטפל צמוד. סכום השעות השבועיות, שתוכלו לקבל באמצעות ביטוח לאומי סיעודי נע בין 9.75 – 18 שעות בלבד. בנוסף לשעות אלה, מקנה ביטוח לאומי סיעודי גם סיוע לרכישת חיתולים, שירותי כביסה ושדרן מצוקה וכן מימון ביקורים במועדון יום לקשישים, חולים סיעודיים.

אם כך, ביטוח לאומי סיעודי לא תמיד ידאג לכל מחסורכם?

כשמסתכלים על התנאים של ביטוח לאומי סיעודי קל להבין מדוע הוא אינו רלוונטי בכל מקרה ולא לכל אחד. ביטוח לאומי סיעודי יכול להועיל לקשישים בלבד, ולחלוטין אינו יעיל לצעירים יותר שהפכו סיעודיים ומרותקים למיטתם. בנוסף, ביטוח לאומי סיעודי אינו יעיל גם עבור קשישים, שהלא ברור כי 18 השעות השבועיות המקסימאליות אינו מספיק עבור קשישים המרותקים למיטתם כחולים סיעודיים ונדרשים לעזרה מסביב לשעון.

קל להבין, אם כן, מדוע ביטוח לאומי סיעודי אינו מספיק, ומדוע בעת שאדם הופך לחולה סיעודי וחוילם סיעודיים נופל נטל הטיפול על בני משפחתו או עליו, ומדוע נדרשים עשרות אלפי שקלים בחודש למימון מטפל זר או מגורים במוסד סיעודי. כמה טוב שאפשר להיערך למצב זה מראש באמצעות ביטוח סיעודי פרטי .

מהו ביטוח סיעודי פרטי ומהו ביטוח מחלות קשות?

מטרתו של ביטוח סיעודי פרטי הוא לספק את הגב הכלכלי הנדרש בעת שאדם הופך לחולה סיעודי ובעת שחולים הופכים לחולים סיעודיים. באמצעות ביטוח סיעודי פרטי יכול החולה להחליט האם ימשיך להיות מטופל בביתו, או אז יקבל את סכום ההוצאות הנדרש להחזקת מטפל צמוד, ואם יבקש החולה להתאשפז במוסד סיעודי, הרי שהוצאות האשפוז ישולמו על ידי ביטוח סיעודי פרטי שעשה מבעוד מועד. משך הכיסוי של ביטוח סיעודי פרטי הוא כפי שהוגדר בפוליסה וכפוף לתנאים ולהחרגות הקיימים בה.

בנוסף על ביטוח סיעודי פרטי, חשוב להכיר גם את ביטוח מחלות קשות. מטרתו של ביטוח מחלות קשות, כשמו כן הוא, לספק את כל צרכיו של החולה בעת שנקלע לאחת מתוך רשימת מחלות המוגדרת בביטוח, כך שבאמצעות ביטוח מחלות קשות יודע החולה, כי כל צרכיה הכלכליים של משפחות נענים ומקבלים כיסוי מלא, גם אם אינו יכול לעבוד עוד בשל מחלתו.

בעת בחירת ביטוח סיעודי פרטי או ביטוח מחלות קשות, חשוב להיוועץ לעומק עם הסוכן ביטוח המבצע ביטוחים אלה, על מנת להבין במדויק את תנאי הפוליסה, החרגות הקיימות בה וכן תקופת אכשרה. חשוב לזכור, כי עדיף להצטרף אל ביטוח מחלות קשות וביטוח סיעודי בגיל צעיר ככל האפשר, או אז תשלום הפרמיה יהיה נמוך יחסית וקבוע לשנים רבות (בהצמדה למדד).

רוצים לדאוג לעתידכם? מעוניינים לקבל הצעות אטרקטיביות לביטוח סיעודי פרטי וביטוח מחלות קשות? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל 3 הצעות חינם עבור ביטוח סיעודי פרטי מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו. תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם.

ביטויים רלבנטיים: השוות ביטוח חיים, חברות ביטוח בישראל, חולים סיעודיים

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.