מעוניין לקבל הצעות לביטוח בריאות מחברות הביטוח בישראל?


פרטים על מגדל ביטוח בריאות


מגדל ביטוח בריאות מגדל – להקדים תרופה למחלה

כולנו מכירים את השורה בתלוש המשכורת בה מופיע התשלום החודשי עבור ביטוח בריאות ממלכתי, ועם זאת שומעים מכל מקום על ביטוחי בריאות פרטיים. מדוע נדרש ביטוח בריאות פרטי ומה הוא מקנה? מדוע בעצם ביטוח הבריאות הממלכתי אינו מספיק? ומהו ביטוח בריאות מגדל וכן מגדל ביטוח תרופות?

ביטוח בריאות מגדל כנגד ביטוח בריאות ממלכתי – האם באמת נדרש ביטוח פרטי נוסף?

לכל אזרחי מדינת ישראל ישנו ביטוח בריאות ממלכתי, המכסה טיפולי חירום וטיפולי שגרה במרפאות ובקופות החולים. יחד עם זאת, כמות השירותים היא נמוכה יחסית, התורים ארוכים, ורבים אינם מקבלים את המענה שהם נדרשים לו. בנוסף, גם סל התרופות המוגדר במסגרת הביטוח הממלכתי אינו מספק ומי שעשוי להזדקק לתרופה מאריכת חיים או משפרת את איכותם יגלה במקרים רבים, כי אינו יכול לקבלה, בין אם התרופה אינה מצויה בסל הבריאות הממלכתי או שאין לה את ההתוויה המתאימה למצבו.

לנוכח המצוקה בפניה עמדו אזרחי המדינה, המשלמים עבור ביטוח בריאות ממלכתי, אולם אינם זוכים ליהנות מביטוח שלם ומקיף, פיתחה חברת מגדל ביטוח בריאות פרטי משלה, המוצע לכל מי שמעוניין לקבל סל כיסוי בריאותי שלם ומלא לו ולבני משפחתו – מגדל בריאות.

מהם השירותים הכלולים במסגרת ביטוח בריאות מגדל בריאות ומה יתרונותיו?

ביטוח בריאות מגדל בריאות מקנה את האפשרות לעבור ניתוחים פרטיים תוך בחירת המנתח הפרטי, המרדים וכן המוסד הרפואי בו יבוצע הניתוח. באמצעות ביטוח בריאות מגדל יכול המבוטח ליהנות מקבלת השירותים ברמה הגבוהה ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר. מגדל ביטוח בריאות מאפשר למבוטח לבחור לעבור את הניתוח גם מחוץ לגבולות הארץ, באחד מבתי החולים בעולם המתמחים בסוג הניתוח המבוקש, בכך מהווה ביטוח בריאות מגדל תוספת לבעלי ביטוח שב"ן (הביטוח המשלים של קופות החולים). migdal.co.il

במסגרת ביטוח בריאות, מגדל בריאות, נכלל גם ביטוח השתלות מתקדם, המבטיח קיצור תורים להשתלה כמו גם האפשרות לבצע אותה בארץ או בחו"ל. מגדל ביטוח בריאות מקנה למבוטח את הביטחון, כי בעת הצורך יוכל לקבל כיסוי מלא להוצאות הנסיעה והטיפול, כך שבזכות קיומו של מגדל ביטוח בריאות לא יאלץ לחפש תרומות או הלוואות למימון הטיפול לו הוא זקוק.

שירות נוסף, הקיים תחת מטריית ביטוח בריאות מגדל, הוא ביטוח כנגד מחלות קשות וביטוח תאונות אישיות. בתוכנית זו, מציעה מגדל – ביטוחי בריאות מגדל, למי שסובלים ממחלה קשה, קבלת כיסוי כספי עבור הטיפול והתרופות להם הם נדרשים. מקרה ספציפי של מגדל ביטוח בריאות עבור מחלות קשות הוא עבור חולי סוכרת, הזוכים לכיסוי ביטוחי במקרה של החמרה במחלה או פגיעה משמעותית באחד מאיברי הגוף. שירות משמעותי נוסף של מגדל ביטוח בריאות קרוי מגדל ביטוח תרופות כפי שיוסבר להלן.

מגדל ביטוח תרופות ומגדל בריאות – מבטיח כיסוי תרופתי לכל צורך!

אחת הביקורות הקשות המופנות כנגד ביטוח הבריאות הממלכתי של קופות החולים הוא סל התרופות המצומצם המוצע למבוטחים. אם לפני מספר שנים העניק שב"ן כיסוי ביטוחי נוסף לתרופות, הרי שהחוק שעבר לאחרונה אינו מאפשר עוד כיסוי עבור תרופות מצילות חיים במסגרתו, מה שמותיר את מגדל ביטוח תרופות כפתרון יחיד בדומה לביטוח רפואי פרטי.

באמצעות מגדל ביטוח תרופות, זוכה המבוטח לקבל כיסוי עבור תרופות שאינן מצויות בסל התרופות הממלכתי, הנחלקות לשלוש קבוצות:

  1. מגדל ביטוח תרופות מעניקה כיסוי לתרופות שאינן כלולות כלל בסל הבריאות הממלכתי – מגדל בריאות.
  2. מגדל ביטוח תרופות מעניקה כיסוי לתרופות הכלולות בסל התרופות הממלכתי, אולם התווייתן בסל הבריאות אינה מוגדרת כמתאימה למצבו של המבוטח.
  3. בנוסף, במסגרת מגדל ביטוח תרופות יכול המבוטח לקבל טיפול באמצעות תרופות שלא אושרו לשימוש, אם כי מצויות בשלבי מחקר ומוגדרות כיעילות לטיפול במבוטח (תרופות off label).

ביטויים קשורים: מגדל ביטוח סיעודי, מגדל חברת ביטוח, מגדל ביטוח חיים, מגדל בריאות