מעוניין לקבל הצעות לביטוח חיים מחברות הביטוח בישראל?


מידע על הראל ביטוח חיים

ביטוח חיים מבית הראל חברה לביטוח

ביטוח חיים נועד להבטחת איכות החיים של בני המשפחה לאחר מותו של אחד מבני הזוג המפרנסים. באמצעות הראל ביטוח חיים יכול כל מבוטח לדעת, כי במקרה הצורך תשולם פרמיה חודשית או חד פעמית לבני משפחתו, כך שיוכלו להמשיך ולחיות באותה רמת חיים בה חיו קודם לכן, וכי לא יקלעו למצבי מצוקה כלכלית בשל אובדן ההכנסה.

פרטים אודות הראל חברה לביטוח

הראל חברה לביטוח מהווה חלק מקבוצת הראל ביטוח ופיננסים ופועלת מזה כשבעים שנה בכל תחומי הביטוח. הראל חברה לביטוח פועלת כחברה משפחתית תוך תשומת לב מיוחד לצרכי הלקוח. הראל חברה לביטוח נחשבת לאחת המובילות בשוק הביטוח בישראל, ומציעה פוליסות ביטוח מגוונות מכל סוג: הראל ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות, ביטוח כללי וביטוח סיעודי. תחת הראל חברה לביטוח פועלות גם חברות הביטוח דקלה ומשמר, כמו גם חברות ביטוח בין לאומיות שנרכשו לאורך השנים על ידי הראל חברה לביטוח.

הראל חברה לביטוח מציעה למבוטחיה ערוצי תקשורת רבים עם מוקדי השירות של החברה, המאפשרים מענה מהיר. כך לדוגמא, אפשרית הפניה אל הראל חברה לביטוח באמצעות הטלפון, הפקס, המייל ואתר האינטרנט של החברה, המאפשר עבודה מול מוקדנים במשך כל שעות היום.

מה מקנה הראל ביטוח חיים ולמי מתאים?

הראל ביטוח חיים כשמו כן הוא – מיועד למקרי מוות של המבוטח ומענק פיצוי חד פעמי לשאריו. גובה הפרמיה בתוכניות הראל ביטוח חיים היא קבועה ומותאמת ליכולותיו של המבוטח, במטרה לא להכביד על הוצאותיו הכלכליות מדי חודש. חשוב לדעת, כי בתוכניות הראל ביטוח חיים צמוד סכום הפיצוי ודמי הביטוח אל המדד, כך שערכם לא יאבד עם חלוף השנים.

הראל ביטוח חיים מציעה גם מסלול לעצמאים המשלב בתוכנית הביטוחית גם קופת גמל הזוכה להטבות מס מיטביות, הן בשלבי ההפקדה והן בעת משיכת הכספים בעתיד, תוך התאמה כמובן לחוק ולתקנות המס.

הצטרפות אל הראל ביטוח חיים אפשרית עד גיל 65, כשתוקף הביטוח הוא עד עשר שנים לאחר מכן. חשוב לדעת, כי בנוסף לתוכנית הראל ביטוח חיים הבסיסית, יכול המבוטח לבחור להוסיף כיסויים ביטוחיים נוספים דוגמת אובדן כושר עבודה או ביטוח נכות.

ביטוח משכנתא הראל – למי שמבקשים לשלם פחות ולקבל יותר

ביטוח משכנתא הוא חובה הכרחית המוטלת על כל שמי שלוקח משכנתא מהבנק או מכל גורם פיננסי אחר. ביטוח משכנתא הראל1 נועד בדיוק למטרה הזו – לאפשר לגורם הפיננסי את הביטחון שיקבל את החזר ההלוואה בכל מצב, ובמקביל מאפשר ללווה לדעת, כי אינו נדרש לשלם כספי פרמיה גבוהים בעבור הביטוח (שהוא תשלום המלווה את כל תשלומי המשכנתא, גם אם נלקחה לעשרות שנים). harel.co.il

ביטוח משכנתא הראל1 הוא בעל שני מרכיבים:

  1. ביטוח חיים, באמצעותו יודע בעל ביטוח משכנתא הראל1, כי במקרה וילך לעולמו מוקדם מן הצפוי, תחזיר חברת הביטוח את כספי המשכנתא לגוף ממנו נלקחה, ולא יהיו אלה שאריו שיהיו אחראים לשלם את חובותיו. במקרה זה מבטיח המבוטח תחת ביטוח משכנתא הראל1, כי שאריו לא יאלצו חלילה למכור את הנכס, על מנת להחזיר את כספי ההלוואה ובאמצעות ביטוח משכנתא הראל1, הוא יודע כי יוכלו להמשיך להתגורר בבית באין מפריע.
  2. ביטוח מבנה, שנועד לכסות מקרי נזק שאירעו לבית, לרוב עקב נזקי טבע או תקלות תשתית חמורות. במקרים אלה, יכסה ביטוח משכנתא הראל1 את החזר המשכנתא עד לגובה הכיסוי שנרכש.

חברת הביטוח הראל מציע שרותי ביטוח נוספים כגון: הראל חברת ביטוח, הראל ביטוח סיעודי, הראל ביטוח רפואי, ביטוח הראל רכב, הראל ביטוח חו"ל. לחצו על הביטוח המבוקש ותגיעו לדף מידע וקבלת הצעות.