רוצים לקבל הצעות מסוכנויות ביטוח?

רוצה לעשות סדר בביטחים השונים שלך ולחסוך כסף?

בדיקה חינם לכפל ביטוחים – מלא הפרטים וקבל הצעות מסוכנויות עכשיו!


מידע על סוכנות ביטוח מדנס ביטוח

קבל פרטים בכתבה על מדנס ביטוח בריאות, סיעודי, דירה, עסקים, משכנתא, רכב ועוד

סוכנות הביטוח מדנס היא אחת מסוכניות הביטוח הגדולות, הוותיקות והאמינות בישראל. את הסוכנות הקים שוקי מדנס בתחילת שנות ה-70 והסוכנות בראשותו התפתחה והפכה לסוכנות ביטוח מובילה בישראל. מדנס חרטה על דגלה להוביל את עולם הביטוח בישראל בשירות, אמינות וחדשות ואכן, במשך השנים, הפכה ביטוח מדנס ל- ה סוכנות לביטוח בישראל.

סוכנות הביטוח מדנס עוסקת במגוון רחב של תחומים ביטוח כאשר בכל תחום ביטוח היא הפכה למובילה.

תחומי ההתמחות של סוכנות מדנס ביטוח

  • מדנס ביטוח אחריות מקצועית
  • מדנס ביטוח בריאות
  • מדנס ביטוח חיים
  • מדנס ביטוח רכב
  • מדנס ביטוח דירה
  • מדנס ביטוח עסק
  • מדנס ביטוח נסיעות לחו"ל
  • וביטוחים נוספים.

סוכני הביטוח העובדים בקבוצת הביטוח מדנס נחשבים למומחים ולאוטוריטות בתחומם. הסוכנות מונה מעל ל230 עובדים במרכז בתל אביב. סוכנות מדנס משקיעה משאבים רבים בחדשנות מצרים ובשירות וכיום מפעילה מוקד שירות לקוחות מתקדם ביותר המעניק שירות יעיל, מהיר ומקצועי ללקוחות הסוכנות.

גודלה של הסוכנות מאפשר לה להפתח ולהעניק מטריית ביטוח מלאה ללקוחותיה – לפתור את בעיות הביטוח בטיפול הנכון ובאלמנטים הביטוחיים הנכונים.

תהליך העבודה בביטוח מדנס יעיל ומוכח – הבנה של צרכי הלקוח, מציאת פיתרון ביטוחי ייחודי העונה על הצורך ורכישת הביטוח. מדנס פועלת הן במישור העסקי  – מול חברות ואירוגנים גדולים במשק והם מול פרטיים ומשקי בית. הגמישות של מדנס מאפשרת לסוכני הביטוח בראשותו של שוקי מדנס לפתח מוצרי ביטוח ייחודיים ובכך לתפור במיוחד פוליסות ביטוח מורכבות לפרטיים אך בעיקר לחברות ועסקים אשר מאופיינים בשונות גבוהה מאוד.

בנוסף, סוכנות לביטוח מדנס הקימה את מדנס שירותים פיננסים – יחידה מיוחדת אשר מעניקה יעוץ פיננסי ללקוחות מובחרים של מדנס.

מדנס ביטוח אחריות מקצועית

סוכנות מדנס פיתחה לאורך השנים מומחיות רבה בתחום ביטוח אחריות מקצועית וכיום נחשבת לאחת מסוכנויות הביטוח שמציעות את פוליסות ביטוח אחריות מקצועית הטובה ביותר! ביטוח אחריות מקצועית שונה מביטוחים אחרים ודורש התמחות ייחודית וניסיון בתחום. כל פוליסה של ביטוח אחריות מקצועית "נתפרת" אישית למבוטח ולכן הניסיון של סוכנות ביטוח מדנס בביטוח אחריות מקצועית חשוב ביותר.