מידע על ביטוח חיים הפניקס

מלא הטופס לקבלת הצעות מחברות ביטוח לביטוח חיים

הפניקס ביטוח חיים – מגוון כיסויים ביטוחיים

כל מבוטחי הפניקס חברה לביטוח מתכננים להגיע לגיל שיבה טובה וללכת לעולמם בגיל מאוחר ככל האפשר, אולם בזכות ביטוח חיים הפניקס יכולים להיות רגועים, כי במידה ומאורע מצער זה יקרה מוקדם מן הצפוי, הפגיעה הכלכלית שיחוו קרוביהם תהיה קטנה ככל האפשר. פוליסת הפניקס ביטוח חיים כוללת גם מרכיבי אובדן כושר עבודה וביטוח תאונות, כך שבכל מקרה בו יאבד המבוטח את כושר ההשתכרות שלו יזכה לפיצוי כספי מצד חברת הביטוח, בלא שהוא או בני משפחתו יחוו מצוקה כלכלית.

אודות הפניקס חברה לביטוח

הפניקס חברה לביטוח היא מחברות הביטוח המובילות בשוק הביטוח בישראל, המציעה מגוון פתרונות ביטוחיים לכל דורש. מוצרי הביטוח של חברת הפניקס כוללים ביטוח דירה וביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח בריאות וביטוח סיעודי כמו גם הפניקס ביטוח חיים, המהווה את אחד המוצרים הביטוחיים המובילים של החברה.

מהן התוספות וההרחבות המציעה הפניקס חברה לביטוח בתחום ביטוחי החיים?

  1. ביטוח חיים הפניקס המשלב את מרכיבי ביטוח החיים עם מרכיבי חיסכון פנסיוניים, המאפשרים המשך שמירה על רמת החיים גם לאחר שהמבוטח פורש מעבודתו. מסלולי הפניקס ביטוח חיים בשילוב תוכנית פנסיונית מיועדים לשכירים, לעצמאים ולילדים, שהוריהם מבקשים להבטיח את עתידם, ולהתחיל לחסוך עבורם בגיל מוקדם ככל האפשר.
  2. ביטוח נכות וביטוח אובדן כושר עבודה. הפניקס חברה לביטוח מציע פיצוי כספי למקרים בהם המבוטח נפגע עקב מחלה או תאונה, ואינו יכול להמשיך ולשמור על מקום עבודתו או להמשיך ולקבל הכנסה חודשית שנועדה לפרנסתו.
  3. הפניקס חברה לביטוח מציעה גם ביטוח מחלות קשות המאפשר למבוטח את ההתמודדות הכלכלית עם המצב החדש אליו נקלע. באמצעות הפניקס חברה לביטוח יוכל המבוטח לקבל סכום פיצוי חד פעמי, שיוכל לאפשר לו ולמשפחתו להמשיך לשמור על רמת החיים אליה הורגלו.
  4. ביטוח חיים הפניקס כחלק מביטוח משכנתא. ביטוח חיים הפניקס נועד להבטיח, כי במקרה והלווה העיקרי של המשכנתא ילך לעולמו טרם שהוחזרה במלואה, תשולם המשכנתא על ידי חברת הביטוח ולא תיפול לעול על שאריו.

מהם המוצרים הנכללים תחת ביטוח חיים הפניקס?

במסגרת ביטוח חיים הפניקס נכללים מגוון מוצרים, שמטרתם לספק פיצוי כספי בכל מקרה של פטירה, גילוי מחלה קשה, נכות או מוות מתאונה. חשוב לדעת, כי מבוטחי הפניקס ביטוח חיים יכולים לבחור בתוכנית ריסק המותאמת אישית לצרכיהם, במסגרתה הם יכולים לרכוש פוליסה המתאימה במדויק לצרכיהם ולצרכי המשפחה, זאת על מנת למנוע מצבים בהם הם מבוטחים באופן שאינו מלא או לחילופין – משלמים בעבור כיסוי ביטוחי שאינם נזקקים לו. הפניקס ביטוח חיים מאפשר במקרה זה התאמת סכום הביטוח שתקבל המשפחה לצרכיה. כך לדוגמא, בעת שילדיו של המבוטח צעירים, הרי שיידרש סכום גבוה יותר להמשך חייהם ללא מפריע, אולם לאחר שבגרו ועזבו את הבית, הרי שסכום הביטוח במקרה מוות יוכל להיות קטן יותר, שהרי אינו נדרש עוד להחזקתם.

חשוב לדעת כי הפניקס חברה לביטוח מאפשרת למבוטחיה לקבל חלק מכספי הביטוח במקרה גילוי של מחלה סופנית, כך שלמעשה יוכלו ליהנות מהכסף שנצבר עבורם בביטוח החיים עוד בחייהם.

בכל פוליסה של ביטוח חיים הפניקס יוכל המבוטח לבחור האם בני משפחתו יקבלו פיצוי חד פעמי בסכום גדול בעת הפעלת הביטוח או קצבה חודשית. במקרה שהמבוטח מבקש להבטיח למשפחתו קיצבה חודשית, הרי שהפרמיה שיידרש לשלם תהיה נמוכה יותר ומותאמת לגובה הקצבה אותה הוא מבקש להעניק.

חברת ביטוח פניקס, ביטוח בריאות פניקס, ביטוח סיעודי הפניקס