מעוניין לקבל הצעות לביטוחים סיעודיים מחברות ביטוח בישראל?


מידע על ביטוח סיעודי הפניקס

הפניקס ביטוח סיעודי – לחיות חיים של כבוד בכל גיל

חולה סיעודי הוא מי שלא יכול לבצע את פעולות היומיום הפשוטות ביותר, דוגמת לקום, להתלבש, לאכול או אפילו להתפנות. איש מאיתנו אינו מתכנן להפוך לחולה סיעודי ביום מן הימים, ומה שיותר בטוח הוא שאיש מאיתנו אינו רוצה ליפול לנטל על קרובי משפחתו ואהוביו בכל הקשור לטיפול בו. הפניקס ביטוח סיעודי נועד בדיוק למטרה הזו – להבטיח כיסוי כספי לכל סוג של טיפול סיעודי שאנו עשויים להידרש לו, ולהבטיח לעצמנו חיים של כבוד בכל מסגרת סיעודית שתיבחר.

חשוב לדעת כי הסטטיסטיקות מראות כי שליש מאזרחי מדינת ישראל עתידים להפוך לחולים סיעודיים, לפיכך נדרש כל אחד ואחד להיערך ליום בו לא יוכל עוד להתנהל בעצמו. על אף שביטוח לאומי מציע תמיכה סיעודית, הרי שזו צרה מלהכיל את המסגרת הסיעודית היומיומית הנדרשת, מה שגורם לחולים סיעודיים להוציא כספים רבים מכיסם בעבור רכישת טיפול רפואי או לחילופין, הסתמכות מוחלטת על קרוביהם שהופכים להיות מטפלים סיעודיים מתוקף דאגתם ואהבתם לחולה הסיעודי.

מהם המוצרים המוצעים במסגרת הפניקס ביטוח סיעודי?

הפניקס ביטוח סיעודי מציע שפע מוצרים המיועדים לספק פיצוי חודשי במצב סיעודי. הפניקס סיעודי מציע ביטוח בסיסי למי שאין לו כל סוג של ביטוח סיעודי קיים, וכן ביטוח הפניקס סיעודי משלים למי שיש להם ביטוח סיעודי אחד או יותר (של השב"ן, ביטוח קולקטיבי של מקום העבודה או ביטוח סיעודי פרטי אחר שזמנו מוגבל). חשוב לדעת, כי אין כל בעיה להחזיק מספר ביטוחי סיעוד פרטיים ובעת הצורך לקבל פיצוי מכל אחד ואחד מהם.

הפרמיה הנדרשת עבור הפניקס סיעודי עשויה להיות קבועה או משתנה בהתאם לפוליסה ויכולה להיות שילוב של השניים. כמו כן, בעת הפעלת הביטוח יכול המבוטח לבחור, האם מבקש לקבל פיצוי בעבור קבלת טיפול סיעודי בביתו או במוסד סיעודי לבחירתו (בשני המקרים האלה יקבל סכום פיצוי שונה הנדרש עבור כיסוי הוצאותיו).

עקרונות הביטוח של הפניקס סיעודי

  1. הגדרת חולה כסיעודי מתקבלת כאשר הוא אינו יכול לבצע שלוש מתוך שש פעולות המוגדרות כבסיסיות – לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, לאכול, ללכת, להתרחץ ולהתפנות. כאשר סובל המבוטח מדמנציה או כל מחלה נוירולוגית אחרת הפוגעת בתפקוד המוח, יוכר כתשוש נפש וכחולה סיעודי גם כן.
  2. הפניקס ביטוח סיעודי מתאים גם לפיצוי מי שהפך לחולה סיעודי בשל פיגוע טרור.
  3. הפרמיה המשולמת בעבור הפניקס ביטוח סיעודי נקבעת על פי גיל רכישת הפוליסה ומתקבעת בגיל 65.
  4. תקופת ההמתנה המוגדרת עבור הפניקס סיעודי היא 30-60 ימים מיום הגדרת החולה כסיעודי ועד לתחילת קבלת תשלומי הפיצוי החודשיים (בהתאם לתוכנית הפוליסה).
  5. בפוליסת הביטוח של הפניקס סיעודי יכול כל מבוטח לבחור האם ירצה כיסוי סיעודי עבור 5 שנים, 8 שנים או לכל חייו. הגדרה זו תשפיע על גובה הפרמיה החודשית שתשולם.
  6. במידה ונפטר המבוטח טרם שחלפה שנה מיום שהוגדר כחולה סיעודי, יקבלו שאריו פיצוי כספי מביטוח הפניקס סיעודי. הפיצוי מותנה בכך שהביטוח היה קיים במשך שנה לפחות קודם שהופעל, וכי המבוטח קיבל תשלום סיעודי עבור חודש אחד לפחות.
  7. במסגרת ביטוח הפניקס סיעודי יוכל המבוטח לקבל שיפוי בעבור פעולות שיקום דוגמת פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, טיפול פסיכולוגי וכו'.
  8. הפניקס ביטוח סיעודי מתאים לילדים בכל גיל ועד למבוגרים בגיל 60. ילדים עד גיל 20 ישויכו לביטוח תחת הוריהם ומגיל 21 יזכו לביטוח הפניקס סיעודי עצמאי.
  9. בעת קבלת הפיצוי החודשי במסגרת הפניקס סיעודי לא יידרש עוד המבוטח להמשך תשלומי הפרמיה.

לסיכום, כשמדובר בביטוח, לא לוקחים סיכונים. צוות המומחים שלנו ממתין לענות על כל שאלה, ויעזור לכם לקבל את ההצעה לביטוח סיעודי הכי טובה מבין חברות הביטוח המובילות בתחום הביטוח הסיעודי. השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בדקות הקרובות או בשעות העבודה.

הפניקס חברת ביטוח, הפניקס ביטוח בריאות, ביטוח חיים הפניקס