השרות שלנו הוא פשוט – מומחי ביטוח הרכב של איי ביטוח אוספים באופן שוטף ורציף את מגוון פוליסות ביטוח הרכב הטובות ביותר של חברות הביטוח המובילות ובכך אתה יכול ליהנות מהשוואת מחירי ביטוח חובה, צד ג' או מקיף הטובות והזולות ביותר – מלא הטופס לקבלת טבלה מרכזת להצעות מחיר ביטוח רכב מחברות לביטוח רכב.

ביטוח רכב הוא ביטוח שכל בעל רכב חייב לרכוש. הביטוח מעניק הגנה כנגד פגיעות פיזיות של בעל הרכב, יושבי הרכב וצד ג'.


תחילה, נכיר כמה מושגים בתחום ביטוח הרכב:

הצעת ביטוח רכב חובה

הביטוח כשמו כן הוא – ביטוח חובה שכל בעל רכב חייב לרכוש עבור השימוש ברכבו. ביטוח רכב מעניק הגנה כנגד פגיעות פיזיות של בעל הרכב, יושבי הרכב וצד ג'. כל שנה, כל מי שמחזיק ברשותו כלי רכב – מכונית, אופנוע, קטנוע, משאית, מונית וכדומה, חייב לרכוש בהתאם לחוק רכב מנועי משנות השבעים. התחרות הגבוה בענף הביטוח והשקיפות בבטוחי הרכב הופכת את תהליך קבלת הצעות לביטוח רכב חובה ולהשוואת מחירים ביטוחי רכב פשוטות מאוד – פשוט הצטרף ומלא הטופס לביטוח רכב הצעה. בכל מיקרה, תוכל לקבל דרך האתר ביטוח חובה זול ואולי ביטוח חובה הכי זול שיש.

הצעת ביטוח רכב מקיף

כשמו כן הוא – ביטוח מקיף מגן על בעל הרכב בגין פגיעה כלכלית בכלי הרכב עצמו. הפגיעה יכולה לקרות עקב תאונת דרכים, התנגשות והתהפכות, נזקי אש ומים, גניבה והרס, כל עוד שמעשה האיבה לא נגרם על ידי בעל הרכב המבוטח. התחרות הגבוה בענף הביטוח גרמה לכך שאתה, הצרכן, יכול לקבל ביטוח לרכב הצעת מחיר בקלות דרך האתר, פשוט לחץ "הצטרף" לביטוח רכב הצעה.

נהגים רבים מופתעים מפערי המחירים של ביטוחי הרכב שלהם. כל שנה בעלי הרכבים חייבים לבטח את רכבם בביטוח רכב ורובם נוהגים לערוך השוואת מחירים.

הצעת ביטוח רכב צד ג'

ביטוח רכב המגן על פגיעה ברכוש של צד ג' (מישהו אחר) שנגרם תוך שימוש בכלי הרכב. חברת הביטוח של בעל הרכב הפוגע תשלם את כל סכומי הכסף שבעל הרכב יהיה חייב לשלם לצד האחר. גם ביטוח רכב מקיף זול מכיל כיסויים נוספים כגון ייעוץ משפטי וכיסויים מורחבים. חלק מהותי בפוליסה הוא גובה האחריות וההגנה לצד ג'. ברוב הפוליסות גובה הכיסוי הוא החל מכמה מאות אלפי ₪ ועד מיליון ₪.ביטוח רכב השוואת מחירים

הפרמטרים הקובעים את מחירו של ביטוח הרכב (car insurance) הצעות לביטוחי רכב:

  • סוג הרכב.
  • גיל המבוטח וותק רישיון הנהגה שלו.
  • היסטוריה של תביעות קודמות לחברות הביטוח – עד 3 שנים אחורה.
  • כריות אוויר ברכב ורמת מיגון ובטיחות.

החוכמה היא לקבל הצעות מחיר לביטוחי רכב השוואת מחירים טרם רכישת ביטוח למכונית.

בעולם האינטרנט של היום, אנו רגילים לערוך השוואות מחירים כמעט על כל דבר. קל וחומר על ביטוח רכב חובה או מקיף. כיום, ביטוח רכב יכול לעלות כמה אלפי ₪ לכן החשיבות של קבלת הצעות לביטוח רכב מחיר חשובה ביותר. זאת ועוד – הרכבים היום הרבה יותר יקרים מהשנים האחרונות כאשר רכב משפחתי ממוצע יכול לעלות מעל ל 120,000 ₪, לכן במצב בו יש לך רכב יקר, ביטוח מקיף יגן עליך במקרה גניבה או הרס. הצעה לביטוח רכב בהחלט יכולה להוזיל לך את עלויות הביטוח השנתיות.

כשתקבל הצעות ביטוח רכב מכמה חברות ביטוח, כל התמונה תהיה פרוסה מול עינך. סביר להניח שיהיו פערים בהצעות לביטוח רכב של מאות ₪ לכן, עליך כצרכן נבון, לדעת זאת ולהכין "שעורי בית" כראוי. עריכת השוואה מהירה להצעת מחיר ביטוח רכב הצעה תחסוך לך בוודאות כסף רב.

שוק הביטוח מאופיין בתחרות רבה ביותר שבא לידי ביטוי בהצעות לביטוח רכב זולות, משופרות, תוספות והרחבות בחינם ושירות מעולה. לכן לא ברור מדוע צרכנים רבים לא מבקשים לקבל לידם הצעות מחיר ביטוח רכב הצעות מחיר, אפילו לא ממשרד האוצר ביטוח חובה.

לחץ על הכפתור הכתום ומלא עכשיו את הטופס הקצר. מייד עם התקבל הטופס, מומחה לביטוח רכב הכי זול יחזור אליך עם ההצעות לביטוי רכב הצעות האטרקטיביות שי שכיום בשוק, כל שנשאר לך למעשה הוא לבחור את ההצעה הטובה ביותר, לשלמה ולהכניסה לתוקף וזהו… תתחדש…

ביטויים רלבנטיים: הצעות לביטוחי רכב, הצעות מחיר ביטוח רכב הכי זול הצעת מחיר לביטוח רכב זול הצעות מחיר לביטוח רכב הכי זול הצעות ביטוח לרכב זולות, הצעת ביטוח לרכב ביטוח לרכב זול, הצעת מחיר הצעה לביטוח מקיף הצעות ביטוח חובה הצעת מחיר לביטוח חובה הצעת ביטוח רכב אונליין הצעת מחיר ביטוח רכב אונליין