רוצה להשוואת מחירי ביטוחי רכב?

מחפש את ביטוח הרכב הטוב, הזול והמקיף מכולם?

צוות האתר השיג עבורך הצעות מחיר מעולות וזולות למגוון רחב של ביטוחי רכב. ההצעות מוגשות על ידי סוכני ביטוח רכב מומחים ומובילים בשוק.

מזל טוב, קנית רכב חדש או רכב יד שניה? אם כן – אתה חייב לרכוש גם ביטוח לרכב שיכסה אותך ואת צד ג' במקרה פגיעה. תחום הביטוח לרכב השתכלל מאוד בשנים האחרונות, חברות ביטוח רכב חדשות נכנסו ואנו, כצרכנים נהנים מהתחרות ההולכת וגוברת – השירות של חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח השתפר מאוד, מחירי ביטוח רכב ירדו וכיום ביכולתנו לערוך השוואת מחירים ביטוחי רכב בקלות ובמהירות. קבל עכשיו ביטוח רכב הצעה.

השוואת מחירים ביטוח רכב השוואת מחירים – מדוע?

פוליסות ביטוח רכב נחשבת למורכבת יחסית ומכילה כמה פרמטרים חשובים ביותר, כשבמקרה ביטוח – עושים את ההבדל בין פוליסה טובה ולבין פוליסה גרועה. ההבדל בין מחירי ביטוח רכב נובע, בין השאר, מהכיסויים של הפוליסה ולכן טרם רכישת ביטוח רכב זול, מומלץ להשוואת מחירי ביטוח לרכב ולקבל לפחות 3 הצעות מחיר לביטוח רכב מסוכנים ומחברות ביטוח.

לאחר קבלת ההצעות, מומלץ לעיין בכל ביטוח רכב ולקרוא את האותיות הקטנות ורק לאחר כך, לבחור את ביטוח הרכב הטוב ביותר. קראו בעיון את המידע על ביטוחי רכב על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנבונה לרכישת ביטוח רכב.

ממה מורכב מחיר ביטוח רכב?

ביטוח הרכב שכולם חייבים לרכוש, לפני השימוש ברכב, נקרא ביטוח חובה ומבוסס על פקודת ביטוח רכב מנועי משנת 1970, שקובעת ש "אסור להשתמש ברכב מנועי, אלא אם יש באותו רכב פוליסת ביטוח רכב תקפה, המבטחת הן את בעל הרכב, והן את מי שנוהג בו, מפני תביעה בגין נזק גופני אשר נגרם להם או לאנשים אחרים כתוצאה משימוש ברכב". לכן כשמו כן הוא – חובה על כל מי שמחזיק כלי רכב כל שהו, בין אם זה רכב מכונית פרטית, משאית או אופנוע. בישראל, ביטוח החובה נועד להגן עלינו בגין פגיעה עקב תאונה. ביטוח החובה הוא בסיסי בלבד ואינו מגן עלינו בגין פגיעה או אובדן הרכב, פגיעה בצד ג', תביעות משפטיות, נזקים שונים ועוד.

ההבדלים המהותיים בין ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג' הם שביטוח חובה מכסה נזקים גופניים בלבד לעומת ביטוח צד ג' וביטוח מקיפים שמכסה נזקים לכלכליים. לדוגמא – ביטוח צד ג' מכסה פגיעה ברכוש של אחרים שנפגעו וביטוח מקיף מכסה את הפגיעה בגין הרכוש של המבוטח עצמו. כמובן שניתן לערוך השוואת ביטוח מקיף לרכב מבין סוכניות הביטוח, בדומה להשוואת ביטוחי חובה לרכב או ביטוח צד ג' בעזרת מחשבון משרד האוצר ביטוח חובה

על ידי השוואת מחירים ביטוחי רכב, ניתן להוזיל את מחיר ביטוח לרכב בצורה משמעותית, כאשר ההבדלים בין ביטוחי הרכב אצל חברות הביטוח השונות יכולות לאמד במאות ש"ח לביטוח! התחרות הגבוהה בענף הביטוח מאפשרת כיום לכל אחד לקבל השוואת מחירים לביטוח רכב השוואה בקלות וכתוצאה מכך, להבין טוב יותר את הפוליסות השונות ולבחור את הפוליסה הטובה ביותר.

הפרמטרים מהם מורכבים מחירי ביטוח לרכב תלויים בסוג הרכב, גיל הנהג, היסטוריה תעבורתית והיסטוריה של תביעות ונדירות הפוליסה הנדרשת.

עולם הביטוח לרכב מתקדם בקצב מהיר וכיום חברות ביטוח רבות מציעות לרכוש ביטוח רכב אונליין באתרי האינטרנט שלהם. זהו פיתרון טוב למי שזקוק לביטוח רכב פשוט ומהיר.

לחץ על הכפתור הכתום ומלא עכשיו את הטופס הקצר. מייד עם התקבל הטופס, מומחה לביטוח רכב יחזור אליך עם ההצעות לביטוי רכב הצעות האטרקטיביות שי שכיום בשוק, כל שנשאר לך למעשה הוא לבחור את ההצעה הטובה ביותר, לשלמה ולהכניסה לתוקף וזהו… תתחדש…

ביטוח חובה משרד האוצר

ביטויים רלבנטיים: car insurance, השוואת ביטוח למכונית, השוואת ביטוחי רכב