מעוניין לקבל הצעות אטרקטיביות למגוון רחב של ביטוחים מחברות הביטוח הטובות?

ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, דירה, משכנתא, ביטוח נסיעות ועוד


מידע על הפניקס חברה לביטוח

הפניקס חברת ביטוח הפניקס – וותיקה ומובילה בתחומה

אחת החברות הוותיקות בשוק חברות הביטוח הינה הפניקס חברה לביטוח הפניקס. בדומה לחברות הביטוח השונות בארץ, מציעה הפניקס חברה לביטוח שלל של פתרונות פיננסים מתקדמים, המותאמים לכל לקוח ולקוח באופן אישי. ככזו הכוללת צוותים גדולים, מציעה פניקס חברה לביטוח, שירותי ביטוח בכל רחבי הארץ ומענה מהיר ויעיל במיוחד. פניקס חברה לביטוח מבינה כי קהלים שונים דורשים פתרונות שונים, ולכן מאפשרת לכל אחד מלקוחותיה לבחור לו, במסגרת ייעוץ מקצועי אותו מספקת, את המסלול הנוח והנכון ביותר עבורו. חברת ביטוח הפניקס.

ניתן לקבל מידע על חברת הפניקס לסוגי הביטוח הבאים:

חברת ביטוח פניקס – אודותיה

חברת ביטוח פניקס הוקמה בשנת 1949 על ידי דוד חכמי ז"ל, שכבר אז קבע את חזונה של הפניקס ביטוח, כחברה הדואגת לרווחת הפרט והבטחת עתידו. חברת ביטוח הפניקס המאמינה בחזונו זה של מייסדה, שמה לה בראש מעייניה את שירות הלקוחות, כחלק חשוב ומרכזי בקשר שלה עם לקוחותיה הרבים. היחס האישי, לו זוכים לקוחותיה של חברת ביטוח הפניקס וכן מתן מענה לצרכיהם של הלקוחות בכל תחומי עיסוקיה, באופן המהיר והמקצועי ביותר, הופכים את חברת ביטוח הפניקס לבין המובילות בחברות הביטוח בארץ. חברת ביטוח הפניקס מציעה ללקוחותיה צוותים מקצועיים במיוחד, העומדים לצידם של לקוחות החברה בכל עת ומספקים פתרונות מדויקים לכל צורך וצורך. הפניקס המאמינה בחזון כל כך חשוב, מאפשרת חברת ביטוח הפניקס ללקוחותיה מבחר של פתרונות מובילים בתחומים רבים, פתרונות מעודכנים, המותאמים לכל אחד. השוואת חברות ביטוח.

הפניקס חברה לביטוח – מוצרי הביטוח השונים

אחד השירותים המרכזיים, אותו מציעה הפניקס חברה לביטוח הינו בתחום הביטוחים. הביטוחים השונים של הפניקס חברת ביטוח הפניקס כוללים ביטוחים לרכב, ביטוחי דירה, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי וכן ביטוח חיים. הפניקס חברה לביטוח מבינה היטב את חשיבותם של ביטוחים אלה והתאמתם המדויקת ללקוח המבקש אותם, ויחד עם אנשי מקצוע מהימנים ומקצועיים במיוחד, מבטיחה ביטוחים נכונים, ובעלויות משתלמות במיוחד. הפניקס חברה לביטוח מציעה ביטוחי בריאות פרטיים, המאפשרים את שליטתו המלאה של המבוטח בתהליך הטיפול ללא הצורך בהתערבותם של גורמים נוספים, העלולים להאט את התקדמותו של התהליך הרפואי. הפניקס חברה לביטוח מבינה את המצבים הקשים, מולם עומדות משפחות רבות, כאשר אחד מבני המשפחה זקוק לתמיכה סיעודית. מתוך חשיבה עתידית, מציעה פניקס, ביטוח סיעודי, הנותן מענה במצבים סיעודיים קשים.

חברת ביטוח פניקס – מוצרי הפנסיה וקופות הגמל

חברת ביטוח פניקס מציעה מוצרי פנסיה, כדוגמת ביטוח מנהלים, תוכנית המשלבת חסכון לגיל פרישה וכן כיסוי ביטוחי למקרה של מוות או אובדן כושר עבודה (א.כ.ע). חברת ביטוח פניקס מציעה ללקוחותיה סוגים שונים של ביטוח מנהלים ובכך מאפשרת התאמה מדויקת לצרכיו הנקודתיים של הלקוח. קרנות הפנסיה השונות, אליהן מאפשרת חברת ביטוח פניקס להצטרף, כוללות שלוש קרנות שונות הנחשבות כיציבות ואמינות במיוחד. פניקס חברת ביטוח הפניקס מנהלת קופות גמל, קרנות השתלמות וקופה מרכזית לפיצויים ובכך מספקת פיתרון פיננסי נוסף, לכל המעוניין בכך. הפניקס ביטוח מציעה מוצרי פנסיה וקופות גמל מתקדמים ומובילים, המאפשרים, ברגע האמת, התמודדות בצורה הטובה ביותר.

הפניקס חברה לביטוח – להיות בין המובילות

פניקס ביטוח קיימת כבר שנים רבות, הינה בין המובילות בתחומה בזכות הוותק והניסיון הרב שרכשה במהלך השנים. פניקס חברה לביטוח מציעה אמינות, שירותיות ומקצועיות ברמה גבוהה במיוחד. לקוחותיה הרבים של פניקס ביטוח נהנים מפתרונות פיננסים מדויקים ונכונים, בהתאם לצרכיהם המדויקים וזאת תוך ליווי צוותיה המקצועיים של הפניקס ביטוח לאורך כל הדרך. פניקס חברת ביטוח הפניקס מציעה פתרונות ייחודיים, המעודכנים בכל עת, כדי לאפשר ללקוחותיה הרבים ליהנות מתשואות גבוהות ומסיכונים נמוכים.

כאמור, הפניקס חברת ביטוח הפניקס הוקמה בסוף שנת 1949 על ידי דוד חכמי ז"ל. במשך השנים הוליך דוד את הפניקס חברת ביטוח הפניקס להצלחות רבות בתחום הביטוח. לפני כמה שנים משפחת חכמי מכרה את הבעלות בחברת הפניקס ביטוח למשפחת שחר ולארח מיכן החברה נמכרה ליצחק תשובה מקבוצת דלק. ביוני 2015 נמכרה הפניקס חברה לביטוח לתאגיד ענק מסין בתמורה ל 1.8 מיליארד שקל.

משרדיה והנהלת ביטוח פניקס ביטוח נמצאים בגבעתים, במגדל הפניקס על דרך השלום 53.

ציוני דרך בשנים האחרונות – בשנת 2006 קנה את הפניקס חברת ביטח הפניקס יצחק תשובה דרך חברת דלק ולאחר מיכן דרך הפניקס חברת ביטוח רכשה את השליטה בבית ההשקעות אקסלנס נשואה. בתחילת 2007 קנתה הפניקס חברת ביטוח הפניקס ב 600 מיליון שקל רבע מהבעלות על חברת כרטיסי האשראי ישרכארט.

שירות הלקוחות של הפניקס חברת ביטוח הפניקס מעניקה שירות של מעל 1500 סוכני ביטוח.

ביטויים רלבנטיים: ביטוח נסיעות לחו"לביטוחי משכנתאות, פניקס חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, חברת ביטוח הפניקס, פניקס ביטוח