צוות אתר i ביטוח ריכז עבורכם מידע אודות חברות ביטוח בישראל המציעות מיגוון רחב של ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחי חיים, ביטוחי משכנתא, ביטוחי עסק ועוד ועוד. בשוק קיימות חברות ביטוח רבות, לכן באמצעות המידע הרב הקיים באתר תוכלו להתרשם מכל אחד מחברות ביטוח ולבחור את חברת הביטוח שאתם מעוניינים לקבל מהם הצעות למיגוון סוגי הביטוח.

מעוניינים להצטרף לאחת מחברות ביטוח המופיעות ברשימה? לחצו על הכפתור הכתום ליד שם חברה לביטוח הנבחרת ונציג מחברת ביטוח יחזור אליכם בהקדם עם הצעה.

לקוחות קיימים של אחת מחברות הביטוח ברשימה ומעוניינים לעזוב? קבלו הצעות מחברות ביטוח אחרות. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו מחברה לביטוח.

מעוניינים במידע על ביטוחים שונים בארץ?

מתלבטים בבחירה בין סוכן ביטוח לביטוח ישיר?

כל המידע על ביטוח בישראל בכתבה שלפניכם

כיצד לבצע השוואת חברות ביטוח בתחום הפנסיה?

בחירת פוליסת ביטוח חיים ופנסיה היא החלטה קשה הדורשת תשומת לב רבה והכנה משמעותית. אין ספק, כי שוק חברות ביטוח בתחום הפנסיה הוא שוק חי ורב משתתפים, המציע פוליסות הנשמעות מבטיחות (לפחות על הנייר). כיצד תדעו, אם כן, לבחור מבין כל חברות הביטוח? מהם הפרמטרים המשמשים לביצוע השוואת חברות ביטוח? וכיצד תסיקו את המסקנות הרלוונטיות עבורכם? צוות האתר גיבש עבורך רשימת חברות ביטוח בישראל. ברשימת חברות הביטוח תמצאו מידע רב ומקיף על חברות הביטוח בישראל, מוצריהן וכל המידע הרלבנטי הקשור לחברה. ניתן לקבל הצעה בחינם מאחת חברות הביטוח המויפעות ברשימה על ידי מילוי הטופס הקצר ושליחתו.

השוואת פוליסות ביטוח יכולה להיעשות בכמה תחומי ביטוח – אלמנטרי לדוגמא על ידי מומחי ביטוח. מורכבות פוליסות ביטוח כיום מציבה בפני המומחים להשוואת פוליסות ביטוח אתגר רב. הצורך להכיר ולשלוט בהמון פרמטרים שונים ותקנות ביטוח היא זאת שתקבע את המקצוענות – חברה לביטוח.

פרמטר ראשון – הבחירה בין חברות ביטוח ישיר ובין חברות הפועלות באמצעות סוכני ביטוח

בשנים האחרונות התפתח מאוד שוק חברות ביטוח ישירות המחליפות את מודל העבודה עם סוכני ביטוח ועם חברת ביטוח הישן והטוב. מאחורי הקמת חברות ביטוח אלה היו שני עקרונות בסיסיים: הראשון, האפשרות לחסוך את עמלת סוכן הביטוח באמצעות תקשורת ישירה בין הלקוח ובין חברת ביטוח, והשני – האפשרות לרכוש פוליסת ביטוח ללא חתימה מפורשת של הלקוח, כי אם באמצעות אישור טלפוני מנציג מחברה לביטוח או מחברת ביטוח עצמה.

על פניו, השוואת מחירי ביטוח בין חברות ביטוח ישירות, בין חברות ביטוח בריאות ובין סוכני הביטוח או השוואת פוליסות ביטוח מגלה יתרון לחברות ביטוח בישראל. אולם פעמים רבות מתברר, כי מדובר במחיר פוליסה בסיסית מאוד, ואם הלקוח יבקש להוסיף הרחבות לפוליסה הבסיסית – יגלה כי המחיר מתייקר משמעותית, גם כאשר מדובר בתוכניות ביטוח פנסיוניות. לסוכן ביטוח, לעומת זאת, ישנה האפשרות להתמקח על תנאי הפוליסה עם חברת הביטוח, ולתפור אותם בהתאמה אישית ללקוח, מה שמגלה יתרון לעבודה עימו. יתרון נוסף לסוכני הביטוח שמור להיכרות האישית של הסוכן עם לקוחותיו ולהירתמות שלו לעזרה ביום פקודה, בה נדרש להפעיל את הביטוח. חברות ביטוח ישירות מפגישות בכל פעם את הלקוחות עם מוקדן אחר, מה שמקשה כמובן על יצירת רצף היכרות ועל בניית אמון הדדי לאורך זמן, בשונה מחברת ביטוח העובדת עם סוכנים וותיקים ומוכרים. השוואת פוליסות ביטוח של חברה לביטוח.

פרמטרים נוספים המשמשים לביצוע השוואת חברות ביטוח בתחום הפנסיה

  1. בדקו היטב את מסלולי ההשקעה של חברות ביטוח בריאות בתחום הפנסיה וחברה לביטוח ואת השוואת פוליסות ביטוח ובחרו את חברת הביטוח בריאות המציעה תוכניות המתאימות להשקפת עולמכם בתחום זה, ולסיכון שאתם מוכנים לקחת על עצמכם (ועל כספי הביטוח שלכם). היעזרו בכלים אובייקטיביים המבצעים השוואת חברות ביטוח בהתאם לתשואת התוכניות בהן, השקיעו והשכילו לבחור את החברה עם הביצועים הטובים ביותר – לאורך זמן. חברות ביטוח בריאות נמצאות ברשימת חברות ביטוח בישראל באתרינו.
  2. עמדו על המוניטין של חברות ביטוח השונות, על הוותק שצברו בתחום ביטוחי חיים ופנסיה, ונסו לעמוד על מצבן הפיננסי. התרשמו ממידת מחויבותן ללקוח (ולא רק בעת שהוא מוכן לחתום על פוליסה חדשה), בדקו את אפשרויות שירות הלקוחות ואת הדרך שלכם לקבל תמיכה בכל עת. בדקו, כי באתר האינטרנט של חברת ביטוח קיים ממשק ללקוחות, המאפשר לכם לקבל את כל המידע בכל עת, כמו גם לקבל ייעוץ פנסיוני בכל עת שתידרשו לו ולהשוואת פוליסות ביטוח של חברה לביטוח ושל חברת ביטוח.
  3. בעת בחירה בין חברות ביטוח בתחום הפנסיה או בין חברות ביטוח בריאות, בדקו מהן התוספות שתרצו לכלול בתוכנית. האם תבקשו לכלול בפנסיה גם ביטוח חיים, ביטוח נכות ואובדן כושר עבודה, ביטוח בריאות ואחרים? בחרו בחברת ביטוח, שתוכל לספק לכם חבילת ביטוח מלאה, שתפגוש במדויק את צרכיכם ואל תשכחו לבצע השוואת מחירי ביטוח הכוללת את ההרחבות הנדרשות. השוואת פוליסת ביטוח.
  4. ישנן חברות ביטוח רכב וסוכני ביטוח רכב רבים – לכל אחד יש תנאים אחרים ומחירים אחרים לכן כדאי להשוואת את מחיר ופוליסות ביטוח הרכב היטב לפני שאנו רוכשים ביטוח.

כיצד לבצע השוואת חברות ביטוח?

אחת הדרכים המומלצות לביצוע השוואה בין חברות ביטוח בישראל ובין פוליסות ביטוח היא באמצעות האינטרנט. הדבר נכון גם להשוואה של חברות ביטוח בריאות. כיום, מרבית חברות הביטוח בישראל מאפשרות פניה אליהן דרך האתר, על מנת לקבל הצעה מסודרת לביטוח לו אתם נדרשים מחברה לביטוח. בשיטה זו תוכלו להשוות בקלות בין פוליסות ביטוח שונות, להתרשם מתכולת פוליסת הביטוח ומההרחבות שהיא כוללת, כמו גם לבצע השוואת מחירי ביטוח בין הפוליסות הביטוח שונות. גשו, השוו ובדקו בין חברת ביטוח – בהצלחה!

השוואת חברות הביטוח יכולה להתבצע על שירותים וביטוחים ספציפיים, לדוגמא הצעות מחיר לביטוח רכב, car insurance ,ביטוח רכב השוואת מחירים

השוואת חברות ביטוח בישראל

בישראל פועלות מספר רב של חברות ביטוח בישראל וסוכניות לביטוח המעניקות שרותים ביטוחיים ומוצרי ביטוח שונים – מי נחשבים לטובים ביותר מבין חברות הביטוח?

צוות איי ביטוח סקר לעומק את חברות הביטוח המובילות בישראל וגיבש רשימת חברות הביטוח. קריאה ברשימת חברות ביטוח בישראל תעניק לך מידע רלבנטי ואובייקטיבי על חברות הביטוח השונות הפועלות בישראל.

ניתן להצטרף לחברות ביטוח מישראל או לחילופין, להשאיר פרטים ולקבל הצעות מחברות הביטוח (תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם…). במקרים רבים מכנים את חברות הביטוח בשמות שונים, כגון חברות ביטוח בריאות, אך הכוונה היא לחברות הביטוח או לחברה לביטוח.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ פנסיוני או כל סוג של אחר של ייעוץ והוא אינו מהווה תחליף לייעוץ אישי מאיש מקצוע מוסמך המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם.

ביטויים רלבנטיים: חברות ביטוח בריאות, חברות ביטוח בישראל, רשימת חברות ביטוח, חברת ביטוח, השוואת פוליסת ביטוח, ביטוח שיניים