מעוניין לקבל הצעות לביטוח סיעודי פרטי מחברות שונות?

קבל הצעות, השוואה ובחר את ההצעה הטובה ביותר לביטוח סיעודי

מאמר מידע על ביטוח סיעודי מכבי

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוחים השונים. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר חינם למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

אדם שאיננו מסוגל לנהל בעצמו אורח חיים תקין ולבצע את פעולות היום יום שלו, נזקק בדרך כלל לעזרה ולהשגחה. חולה סיעודי כזה, באמצעותו של ביטוח סיעודי, עליו משלם מדי חודש (פרמיה), זכאי לקבל מחברת הביטוח השתתפות במימון אשפוז סיעודי או טיפול סיעודי בביתו בעת הצורך. קופת חולים מכבי מציעה לחבריה ביטוח סיעודי – מכבי סיעודי, המקנה זכויות נרחבות, וזאת במטרה לתת מענה מרבי למבוטח הסעודי. ביטוח סיעודי – מכבי סיעודי מאפשר התמודדות קלה יותר, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה מעשית, בעת הצורך הסיעודי, באמצעות פתרונות אותם יכול לממש החולה הסיעודי.

ביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב – מה כוללת הפוליסה?

על פי ביטוח סיעודי – מכבי ביטוח סיעודי, מבוטח הנחשב כחולה סיעודי, הינו מבוטח אשר איננו יכול לבצע לפחות חמישים אחוזים מהפעולות הנדרשות: תנועה באופן עצמאי, קימה וישיבה, היכולת להתלבש ולהתפשט, אכילה ושתייה, רחצה ושליטה על הסוגרים. בנוסף, ייחשב כחולה סיעודי גם מבוטח שמצב בריאותו ותפקודו ירודים במיוחד בעקבות "תשישות נפשית" שבעקבותיה נוצרת פגיעה קוגניטיבית, המצריכה השגחה כמעט בכל שעות היממה. במקרה בו הופך המבוטח לחולה סיעודי ומבקש לממש את תנאי ביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב, הוא זכאי לבחור בין אחד מתוך ארבעה מסלולים שונים: השתתפות של שמונים אחוזים בעלותו של אשפוז סיעודי או 10,000 ₪ לחודש, זכאות ל – 36 שעות שבועיות של מטפל ישראלי או השתתפות של 4,500 ₪ בהעסקתו של מטפל זר וכן פיצוי כספי של 4,000 ₪ לחודש. ביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב מאפשר ליהנות מתנאים טובים יותר ומשופרים יותר בהשוואה לביטוח סיעודי מכבי כסף. ביטוח סיעודי מכבי כסף מציע ארבעים אחוזים מההוצאות ולא יותר מ – 5,000 ₪ לחודש, 25 שעות עבודה שבועיות עבור מטפל ישראלי או 3,500 ₪ לחודש עבור מטפל זר וכפיצוי כספי מציע 3,000 ₪ לחודש. ביטוח בריאות מכבי

ביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב – באילו מקרים איננו מכסה?

ביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב אמנם מכסה במקרים רבים, אך ישנם כמה שלגבם איננו תקף. ביטוח סיעודי מכבי ביטוח סיעודי איננו תקף במקרים בהם מדובר בילד שטרם מלאו לו 12 חודשים, ביטוח סיעודי מכבי איננו תקף גם במידה ומקרה הביטוח אירע לפני יום תחילת הביטוח או לאחר תקופת הביטוח. ביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב איננו תקף במקרה של שימוש בסמים או שכרות כרונית, במקרים של תסמונת הכשל החיסוני הנרכש (איידס) או תאונת דרכים. ביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב איננו תקף במקרים של תאונת דרכים, מום מולד או מחלה תורשתית איתם נולד המבוטח וכן במצבים של פגיעה במסגרת צבאית או ביטחונית כלשהי. ניתן לשדרג בכל עת את הביטוח, מביטוח סיעודי כסף לביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב. שדרוג זה של ביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב מלווה בתוספת כספית במידה והמבוטח מעל גיל 53. קופת חולים כללית

ביטוח קופת חולים מכבי סיעודי זהב – האם הכרחי?

שירותי קופת חולים מכבי ביטוח סיעודי הינם הכרחיים וחשובים ביותר ומומלץ להצטרף אליהם כבר בגיל צעיר. שירותי קופת חולים מכבי ביטוח סיעודי מבטיחים לכם שקט נפשי וידיעה כי בעת הצורך תוכלו להיעזר בשירותים חשובים ביותר, שיעזרו לכם לנהל אורח חיים איכותי ככל הניתן. קשה להתמודד עם הצרכים העתידיים העלולים להופיע בגילאים מבוגרים יותר, אולם חשוב לדעת כי אלה יכולים להתקיים, ובמידה וכן חשוב שינתן להם מענה טוב ומספק. שירותי קופת חולים מכבי ביטוח סיעודי מבטיחים לכם כי אם חלילה תזדקקו לטיפול סיעודי ולא תוכלו לנהל את חייכם באופן עצמאי, תהיו זכאים לעזרה.

ביטויים רלבנטיים: ביטוח סיעודי פרטי, ביטוח סיעודי מכבי, ביטוח סיעודי

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.