מעניין לקבל הצעות לביטוח חיים מחברות ביטוח בישראל?

מידע על ביטוח חיים מנורה

מנורה ביטוח חיים – חברה ותיקה עם גב חזק

מנורה חברת ביטוח נוסדה בשנת 1935 ומהווה את אחת מחברות הביטוח המובילות בישראל. מנורה ביטוח חיים הוא אחד ממוצרי הביטוח המובילים של החברה, בזכותו יודעים אלפי מבוטחים כי יש מי שידאג להם ולבני משפחותיהם בעת הצורך. אולם מה מציעה מנורה חברת ביטוח בתחום ביטוח החיים ומה מציעה בתחום ביטוח המשכנתא? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

מידע אודות מנורה חברת ביטוח

מנורה, המוכרת יותר כחברת מנורה מבטחים, לאחר שרכשה את קרן הפנסיה בשם זה, מצויה במקום החמישי בסך מכירת הפרמיות בישראל. לחברה ישנם מעל 1200 סוכנים הפזורים בכל רחבי הארץ. עם רכישתן של חברות הביטוח "שומרה" ו"סיני" הצליחה מנורה חברת ביטוח להמשיך ולגדול, ולבסס עוד את מעמדה כמובילה בתחום מוצרי הביטוח בארץ. מנורה חברת ביטוח הוכיחה לאורך השנים, כי היא בעלת גב פיננסי איתן, כי יש לה את הרקורד הכלכלי הנדרש לפעילות בשוק הביטוח, וכי היא מציעה לעמיתיה יציבות ושגשוג, כמו גם את האפשרות לדעת, כי ענייניהם מטופלים בחברת ביטוח ותיקה ומובילה. ביטוח מנורה

מגוון המוצרים הקיימים תחת מנורה ביטוח חיים

מנורה חברת ביטוח מציעה מגוון מוצרים המשתייכים כולם לתחום ביטוחי החיים. בזכות התוכניות של מנורה חברת ביטוח יכולים לקוחותיה לתפור לעצמם את הפתרון המתאים ביותר עבורם וליהנות משקט נפשי. תחת מטריית ביטוחי החיים של מנורה חברת ביטוח ישנם מוצרים המשלבים ביטוח חיים ותוכנית פנסיונית (ביטוח מנהלים), ולמולם – מוצרי מנורה ביטוח חיים הכוללים ביטוח ריסק בלבד מפני מקרי מוות, ללא רכיב פנסיוני. menora

מוצרי מנורה ביטוח חיים, הכוללים ביטוח מפני מקרי מוות בלבד, מציעים בחירה בין פיצוי כספי חד פעמי (פיצוי הוני) לשאריו של המבוטח במקרה והלך לעולמו או פיצוי כספי חודשי (פיצוי קצבתי). שיעורי הפרמיה של מנורה ביטוח חיים הכולל ריסק בלבד הם אטרקטיביים במיוחד. תום הביטוח הוא בגיל 70 או 80 (כתלות בתוכנית הביטוח שנבחרה) או בתום תקופת הביטוח היסודי שהוכתבה בפוליסה.

בפני המבוטח עומדת האפשרות להוסיף אל מנורה ביטוח חיים הבסיסי גם תוספות דוגמת פיצוי במקרה מוות כתוצאה מתאונה, ביטוח נכות כתוצאה מתאונה וביטוח אובדן כושר עבודה (א.כ.ע – כללי או מקצועי). בכך מהווה מנורה ביטוחי חיים פתרון כולל למבוטחיה.

מנורה ביטוח משכנתא – בית בטוח לשירותכם

ביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה למי שעומדים בפני לקיחת משכנתא מכל גורם פיננסי שהוא, בנקאי ושאינו בנקאי. מנורה ביטוח משכנתא נועדה לענות בדיוק על החובה הזו, להעניק למבוטחיה את הכיסוי שהם נדרשים לו למשכנתא, מבלי להידרש להוצאת סכומי כסף גדולים מדי חודש, כפי שדורשים ביטוחי המשכנתא של הבנקים.

מנורה ביטוח משכנתא כולל שני סעיפים מרכזיים:

  1. ביטוח חיים. במסגרת מנורה ביטוח משכנתא מובטח כיסוי כספי למשכנתא במקרה מוות של המבוטח, שהוא הלווה העיקרי במשכנתא (במקרה ושני בני זוג הם הלווים של המשכנתא, הרי שלכל אחד מהם נדרש מנורה ביטוח משכנתא משלו). במקרה והמבוטח הולך חלילה לעולמו או מאבד את כושר עבודתו, לוקחת חברת מנורה ביטוח משכנתא על עצמה את החזרי המשכנתא שנותרו, כך לא נופל העול הכלכלי על שאריו של הנפטר.
  2. ביטוח מבנה. מנורה ביטוח משכנתא מבטיח לגוף הפיננסי שנתן את המשכנתא פיצוי כספי במקרה שהנכס נפגע בשל פגעי טבע (סערה, שיטפון או רעידת אדמה) או שריפה. כמו כן, מעניקה מנורה ביטוח משכנתא פיצוי גם במקרה של תקלות תשתית שפגעו בנכס (חשמל ואינסטלציה), כמו גם ביטוח צד ג' וביטוח ציוד סניטרי.

מנורה ביטוח, מנורה ביטוח בריאות, מנורה ביטוח סיעודי , השוואת מחיר ביטוח משכנתא