מעוניין לקבל הצעות לפוליסת ביטוח תאונות אישיות או ביטוח תאונות עבודה?

מחפש פוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים?

רוצה לקבל הצעות למימוש זכויות רפואיות?

מומחי האתר לביטוח תאונות אישיות ישמחו להציע לך מגוון רחב של פוליסות ביטוח תאונות אישיות ועבודה.


פוליסת ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות הוא אחד מהביטוחים האישיים החשובים ביותר שיש ולמרות זאת, רבים אינם מודעים לחשיבות זו. ביטוח תאונות אישיות מכסה את המבוטחים כאשר קרה אירוע ביטוחי כתוצאה של תאונה של נכות, מוות או אובדן כושר עבודה בכל מקום בו נמצא המבוטח (בארץ ובחו"ל).

פוליסת ביטוח תאונות אישיות מעניקה כיסויי ביטוחי מלא כל שהמבוטח יכול להמשיך לשמור על שגרת חייו במקרה של נכות או אובדן כושר עבודה ובמקרה של מוות – משפחתו תוכל להתקיים ולשמור על רמת החיים טרם ארע המקרה הביטוחי. הייחודיות של ביטוח תאונות אישיות היא שהכיסוי הביטוחי תקף בכל מקום וכל הזמן, ז"א לא רק בשעות העבודה אלא גם בבית, בחופשה, בטיול או אפילו בחו"ל. הכיסוי של הביטוח הוא חד פעמי במקרה של מוות או תזרימי במצב של נכות או אובדן כושר עבודה.

לי זה לא יקרה!

הרי אף אחד אינו חושב שהוא יקלע למצב של תאונה שלאחריה יישאר בנכות או לא יוכל לחזור למעגל העבודה או אפילו יסיים את חייו אך הסטטיסטיקות מראות אחרת. אחוז מסוים מתושבי ישראל כל שנה נקלע לתאונות שונות – בבית, בעבודה, ברגל, בטיול ובכל מקום אחר. הקושי העיקרי כאשר ארעה התאונה, בא לידי ביטוי בהחלמה ארוכה וכואבת, הפסקה זמנית או קבועה של משכורת ממקום העבודה והחשש לפגיעה כלכלית קשה כתוצאה אי יכולת השתכרות – בדיוק בנקודה זו ביטוח תאונות אישיות מכסה.

ביטוח תאונות אישיות – ביטוח רשות?

מאחר וביטוח תאונות אישיות הינו ביטוח רשות, קרי אי חובה לרכושו אלא במסגרת פרטית, יש הבדלים רבים בים פוליסות לפוליסה וכן בין חברות הביטוח. לכל פוליסה יש החרגות רבות ומומלץ להתאים את הפוליסה לחייו של המבוטח במדויק – לדוגמא, אם אתה חובב ספורט אתגרי, חובה עליך לוודא שאכן הפוליסה מכסה את הפעילות. ההחרגות באות במגוון רחב של אפשרויות כגון תחביבים שונים, עבודה, היסטוריה, גיל וכדומה ולכן ההתאמה של פוליסת ביטוח תאונה אישית חייב להיות מותאם למבוטח.

אי כושר חלקי או מלא – סעיף חשוב ביותר בפוליסה ומומלץ לקרוא אותו היטב. האם נקבל כיסוי מלא במצב של כושר עבודה חלקי? ואם כן, כיצד נגדיר כושר עבודה חלקי?

כאמור, בדומה לכל רכישת פוליסת ביטוח, מומלץ טרם רכישת הביטוח לעדכן את כל האלמנטים השונים אשר יכולים להשפיע הן על הפרמיה החודשית והן על גובה הכיסוי הצפוי באירוע ביטוח. מה רבה תהיה האכזבה שהפוליסה אינה מכסה תחום פעילות מסוים שבגינו נפגעת – לכן מומלץ לקרוא היטב את ההחרגות השונות ולהתייעץ רק עם סוכני ביטוח מומחים לביטוח תאונות אישיות.

ביטוח תאונות אישיות לתלמידים

כל מוסד חינוכי שפועל ומרכז פעילות של תלמידים או ילדים, חייב לרכוש ביטוח תאונות אישיות לתלמידים. במסגרת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים, כל תלמיד במוסד החינוכי מבוטח ומכוסה לכל נזק.

ביטוח תאונות אישיות למועדוני ספורט, פעילויות מיוחדות, וחדרי כושר

כל מועדון ספורט מחויב לרכוש ביטוח תאונות אישיות עבור לקוחותיו ועבור מי שמשתמש במתקני המקום. לפעילות ספורט יש חריגים רבים וכן רמת סיכון גבוהה לכן על פי חוק חובה על המקום לרכוש ביטוח. במקרה שארע אירוע ביטוחי ולמקום אין ביטוח תאונות – המקום ובעליו חשופים לתביעות ענק. המחוקק הולך לקראת הנפגעים ואינו מבקש להוכיח מי אשם או האם נעשתה רשלנות מצד המקום או מצד הנפגע.

כיצד נדע האם ארע מקרי ביטוחי?

לכל פוליסה יש הגדרות שונות לתאונה שכמובן משפיעות על שאלת כיסוי הפוליסה. ברוב הפוליסות השונות (לאו דווקא בפוליסות ביטוח תאונות אישיות, תאונה מוגדרת כאירוע אלים, בלתי צפוי וחיצוני אשר הותירה במבוטח נזק. יש לשים לב שמחלות שונות שאינן אירוע כתוצאה מתאונה – אינן נכללות בהגדרה זו ולכן אינן מכוסות בפוליסת ביטוח תאונות אישיות.

כיצד נגדיר נכות?

לכל פוליסה יש הגדרה שונה לאפיון נכות אך בפירוש רחב חברות הביטוח יבדקו ויעריכו את הנכות בעזרת שאלון או במבחנים שונים.

כיצד נקבע גובה הפיצוי?

היתרון של פוליסות תאונות אישיות היא שבזמן רכישת הפוליסה, מגדירים בצורה מדויקת וברורה את הפיצוי הכספי לכל מקרה ביטוח כל זאת כנגזרת של אחוזי הנכות שנקבעו למבוטח. מסך התשלום במקרה מוות. במקרה מוות – הסכום שבהו נקבע הפוליסה.

כאמור, פוליסות ביטוח תאונות אישיות מכסות חלק ניכר מהסיכונים בחיים היום יומיים ולכן גם נחשבות לחשובות ביותר.

מומחי האתר לביטוח תאונות אישיות ייעצו לאיזו פוליסה היא המתאימה ביותר עבורך!

ביטויים קשורים: פוליסת ביטוח תאונות אישיות לתלמידים, ביטוח בריאות, ביטוח אובדן כושר עבודה.