מעונינים לקבל הצעות של ביטוח סיעודי פרטי או ביטוח סיעודי קבוצתי?

צוות מומחי ביטוח סיעודי של האתר יאתרו ויתאימו עבורכם את הביטוח הסיעודי הטוב מכולם! עלות ביטוח סיעודי אטרקטיבית במיוחד

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוחים השונים. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר חינם למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

מבקרים יקרים שימו לב! פוליסות הסיעוד עמדות להשתנות ולהתייקר בצורה משמעותית. על מנת לקבל את התנאים וההנחות הטובים ביותר הזדרזו להשאיר פרטים בטופס. נציג מטעמנו יחזור אליכם בדקות הקרובות עם כל המידע הרלוונטי לפוליסות ביטוח סיעודי משתלמות.

השוואת ביטוח סיעודי – ביטוח סיעודי קבוצתי | ביטוח סיעודי פרטי

הגופים המוכרים ביטוח סיעודי הם קופות החולים וכן חברות ביטוח בישראל. גופים אלה מאפשרים רכישת ביטוח סיעודי, המוגדר כחוזה בין חברת הביטוח ובין המבוטח, במטרה להבטיח את כיסוי הוצאותיו הכלכליות בהיותו סיעודי. טרם רכישת ביטוח נדרש לבצע השוואת ביטוח סיעודי על פי הפרמטרים, שיפורטו להלן ולדאוג לבדוק את כל הפרטים הקטנים של הפוליסה על מול סוכן ביטוח סיעודי למולו מבוצעת הבדיקה.

כיצד ניתן לרכוש ביטוח סיעודי דרך חברות ביטוח בישראל?

 1. רכישת ביטוח פרטי באופן אישי לאחר השוואת ביטוח סיעודי שמציעות חברות ביטוח בישראל. רכישת ביטוח במקרה זה מבוצעת ישירות אל מול סוכן ביטוח סיעודי, המחשב את גובה הפרמיה של המבוטח על פי גילו, מצבו הרפואי והיקף הפוליסה שבחר.
 2. רכישת ביטוח קבוצתי (ביטוח קולקטיבי), האפשרית עבור מבוטחים העובדים בחברה או שייכים לוועד עובדים המצייד את חבריו בביטוח סיעודי. במקרים אלה, מבצע הועד השוואת ביטוח סיעודי בין חברות ביטוח בישראל, ובוחר את הביטוח המתאים ביותר לעובדיו. סוכן ביטוח סיעודי, במקרה זה, קובע גובה תשלום חודשי אחיד עבור המבוטחים כולם (בחלוקה לקבוצות גיל), ומעניק לכולם כיסוי זהה ללא התאמה אישית.
 3. רכישת פוליסת ביטוח סיעודי דרך קופות החולים, בלי קשר אל חברות ביטוח בישראל. גם במקרה זה, התשלום החודשי נקבע על פי גילו של המבוטח, והפוליסה עצמה זהה לכל המבוטחים, אם כי ישנן קופות חולים המציעות כיסוי גבוה יותר ככל שהאדם רכש את הפוליסה בגיל צעיר יותר. על מנת לרכוש פוליסת ביטוח סיעודי של קופות החולים, נדרש האדם להשתייך לקופה ולרכוש גם את פוליסת ביטוח הבריאות הנוסף (שב"ן) שמציעה אותה קופה.

 

השוואת ביטוח סיעודי פרטי או קבוצתי בין הביטוחים שמציעות קופות החולים ובין חברות ביטוח בישראל

קופות החולים מציעות כאמור לחברים בהם רכישת ביטוח סיעודי כתוספת לשב"ן. ביטוח זה הוא ביטוח קבוצתי שאינו נדרש לעבודה מול סוכן ביטוח סיעודי פרטי, לפיכך מחירו של ביטוח זה יהיה בדרך כלל זול. כאשר מבוצעת השוואת ביטוח סיעודי בינו ובין הביטוחים הפרטיים המוצעים על ידי חברות ביטוח בישראל. טיפול סיעודי.

יחד עם זאת, הביטוחים של קופות החולים טומנים בחובם חסרונות לא מבוטלים. לרוב, מגדירות פוליסות הביטוח הסיעודי של קופות החולים תקופות המתנה ותקופות אכשרה ממושכות, בהן נדרש המבוטח להמתין עד שיהיה זכאי לקבלת הזכויות שנקבעו בביטוח. בנוסף, בעת הפעלת הביטוח, מתקבל הפיצוי רק עבור הוצאות שהוצאו בפועל, כך שאם החולה מטופל על ידי בני משפחתו – לא יקבל פיצוי כלל. כמו כן, משך קבלת הכסף דרך הפוליסה מוגבל בזמן, שלא כמו בעת עבודה עם סוכן ביטוח סיעודי פרטי, המגדיר בדרך כלל כי הפוליסה תקפה למשך כל ימי חייו של המבוטח.

שאלות בסיס להכנה עם סוכן ביטוח סיעודי מטעם חברות ביטוח בישראל

אין ספק כי הפגישה עם סוכן ביטוח סיעודי עלולה להיות מבלבלת ורבת פרטים, לפיכך חשוב להגיע אליה מוכנים ככל האפשר, חברה לביטוח עם הפרטים הבאים לפחות:

 • מהו גילו ומצבו הבריאותי של המבוטח בעת החיפוש אחר פוליסת ביטוח סיעודי? האם מצבו הבריאותי עלול לייקר את הפוליסה בצורה משמעותית? האם עשוי לקבוע חריגים בביטוח?
 • מהם מקורות ההכנסה שיהיו למבוטח בעת הצורך? האם קיימים ביטוחים אחרים שיכולים להקנות לו ביטחון כלכלי במידה ויהפוך לחולה סיעודי?
 • האם יוכל המבוטח לשלם את פרמיית הביטוח הסיעודי גם בשנות הפנסיה?
 • האם קיימים קרובי משפחה, שיוכלו לסייע בעת הצורך, על מנת שהמבוטח לא יידרש לאשפוז במוסד סיעודי? האם יוכל לקבל מהם עזרה כלכלית והאם הוא מעוניין בכך?

 

לא רק עלות ביטוח סיעודי – פרמטרים נוספים המשמשים עבור השוואת ביטוח סיעודי

 1. בעת השוואת ביטוח סיעודי יש לבדוק כיצד תעלה הפרמיה המשולמת מדי חודש עד לגיל שיבה.
 2. השוואת ביטוח סיעודי פרטי – מה יקרה לביטוח הסיעודי באם לא יוכל המבוטח להמשיך לשלם את הפרמיה מכל סיבה שהיא? האם ישנה אפשרות לסלק את הביטוח על פי ערכו?
 3. בעת השוואת ביטוח סיעודי יש לבדוק היטב את תנאי הפוליסה, לבדוק החרגות ותנאים – האם קיימת תקופת המתנה או תקופת אכשרה? מהם החריגים שנקבעו בפוליסה לנוכח מצבו הרפואי של המבוטח בעת החתימה?
 4. במידה ונרכש ביטוח קבוצתי, יש לבדוק לכמה שנים הוא תקף, ומה המשמעות באם עזב המבוטח את הקבוצה, כיצד יוכל להמשיך ולשמור על הביטוח הסיעודי שרכש?
 5. האם יש גמלת סיעוד?

 

רוצים לדאוג לעתידכם? מחפשים עוד מידע אודות ביטוח סיעודי קבוצתי ? מעוניינים לקבל הצעות אטרקטיביות של ביטוח סיעודי פרטי? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל 3 הצעות חינם עבור ביטוח סיעודי פרטי מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו. תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם.

 

ביטויים קשורים: השוואת ביטוח בריאות, מנורה, ביטוח חיים מקרה מוות, ביטוח לאומי סיעודי, ביטוח נט

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.