מעוניין לקבל הצעות לביטוח חיים?

מומחי האתר לביטוחי חיים יתאימו עבורך את ביטוח החיים הטוב מכולם!

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוחים השונים. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר חינם למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

כיצד בוחרים ביטוח חיים

כולם מצפים כי יחיו עד גיל שיבה טובה וכי לפניהם עוד שנים ארוכות, אולם אנשים הדואגים לעתידם, ולעתיד בני משפחתם נדרשים להקדיש מחשבה נוספת לבחירת פוליסת ביטוח חיים, שתבטיח רווחה כלכלית ליקרים להם, גם אם ילכו לעולמם מוקדם מן הצפוי. עם זאת, שפע חברות ביטוח חיים עשוי להיות מבלבל, וההחלטה אודות בחירת פוליסת ביטוח חיים ווהשוואת ביטוח חיים אינה פשוטה. כיצד לשפוט בין חברות ביטוח חיים והצעותיהן השונות? וכיצד נדע כי מחיר ביטוח חיים, שאנו נדרשים לשלם הוא הוגן ועונה בדיוק לצרכינו? הקדימו תרופה למכה וקראו את המאמר שלפניכם!

הגדרת צרכים ראשונית בעת בחירת פוליסת ביטוח חיים

בחירת פוליסת ביטוח חיים – כבר בשיחות הראשונות שלכם עם חברות ביטוח חיים, אחת השאלות הראשונות שתידרשו לענות עליהן, היא מה אתם צריכים ומהו הסכום שתידרשו לו במקרה של מוות, חלילה, הן עבור כיסוי הוצאות והן עבור שמירת רמת החיים של המוטבים. לצורך מענה על שאלה זו, נדרש לקחת בחשבון שיקולים שונים, דוגמת האם אתם ובני זוגכם עובדים בעבודה מסודרת, מהו גובה ההכנסות שלכם, מהן מקורות ההכנסה שהתוויתם לעצמכם בגיל מאוחר (האם יש לכם קרן פנסיה, קופות גמל, ביטוחי מנהלים אחרים), ומהם הסכומים שאמורים לעמוד לרשותכם ביום שתדרשו להם?

בנוסף, בדקו את עצמכם ואת אורח החיים שלכם. האם אתם עובדים בעבודה מסוכנת? האם יש לכם תחביבים מסוכנים? האם קיימת היסטוריית מחלות גנטיות במשפחתכם? ומה אתם עושים בכדי להימנע ממחלות אלה? האם אתם מתגוררים באזורים מסוכנים (בעלי זיהום אויר גבוה למשל)? ואילו עוד פרמטרים עשויים לפגוע באיכות החיים שלכם ולהביא חלילה למוות מוקדם.

ומה דורשות חברות ביטוח חיים?

בעת החיפוש אחר פוליסת ביטוח חיים של חברות ביטוח חיים, אחד הדברים הבסיסיים, שתידרשו להגיש אל חברות ביטוח חיים הוא הצהרת בריאות אודות מצבכם הרפואי, מה שישמש את חברות ביטוח חיים להחלטה, האם לבטח אתכם ולתת לכם פוליסת ביטוח חיים, אם לאו, ומהו מחיר ביטוח חיים שתידרשו לשלם? את הצהרת הבריאות יש למלא באופן המלא והאמיתי ביותר כמובן, שכן כל שקר או "עיגול פינות" עשויים לעלות ביוקר בבוא היום, עת חברות ביטוח חיים יסרבו לשלם את דמי הביטוח, בטענה שפוליסת ביטוח חיים נעשתה במרמה. במידת הצורך, תידרשו לספק אישורים רפואיים, כמובן שגם אלה נדרשים להיות אמינים ומדויקים ככל האפשר. ההצהרה הרפואית היא חד פעמית בדרך כלל ויתכן שתגרור החרגות בפוליסת ביטוח חיים, שעבורן תוכלו לרכוש הרחבות במידת הצורך. זו מהות ביטוח חיים.

כיצד נקבע מחיר ביטוח חיים?

מחיר ביטוח חיים מושפע משני גורמים מרכזיים – גובה הפיצוי הנדרש בעת הצורך ומצבו הבריאותי של המבוטח. עם זאת, מושפע מחיר ביטוח חיים גם מגילו של המבוטח, לפיכך עדיף כמובן לעשות ביטוח בגיל מוקדם ככל האפשר, או אז מחיר ביטוח חיים יהיה נמוך יחסית (מה גם שניסיון לבצע פוליסת ביטוח חיים בגיל מאוחר עלול להיתקל בסירוב של חברות הביטוח, לנוכח גורם הריסק שעלה בצורה משמעותית). קביעת עלות ביטוח חיים דומה במהותה לקביעת מחיר ביטוח חיים משכנתא ולביטוח מבנה למשכנתא.

בעת בחירת פוליסת ביטוח חיים יש לבדוק, כמובן את מחיר ביטוח חיים שתצטרכו לשלם מדי חודש, אולם חשוב מאוד לבדוק גם את התנאים הכרוכים בפוליסת ביטוח חיים ולרכוש הרחבות במידת הצורך. בעת בחירת פוליסת ביטוח חיים, יש להחליט האם נדרשת פוליסה סטנדרטית או האם נדרש ביטוח ריסק טהור? האם תבחרו פוליסה עם מרכיב של חסכון, או שתעדיפו פוליסה ביטוחית לטווח קצר יותר? בנוסף, יש להחליט אודות הוספת מוצרים נוספים אל פוליסת ביטוח חיים, דוגמת ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוחי בריאות.

רוצים לדאוג לעתיד משפחתכם? מעוניינים לקבל הצעות למחיר ביטוח חיים? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות חינם עבור ביטוח חיים פרטי מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו. תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם :)

ביטויים קשורים:ביטוחי דירה, השוואת ביטוח סיעודי, השוואת ביטוח בריאות פרטי, פניקס.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.