מעוניין לקבל הצעה לביטוח בריאות פרטי?

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוחים השונים. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר חינם למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

כיצד בוחרים ביטוח בריאות?

כולם יודעים ש"עדיף להיות עשיר ובריא מעני וחולה", ולשם כך בדיוק נועדו ביטוחי בריאות פרטיים – להבטיח שנישאר בריאים ככל האפשר, ואם נחלה חלילה, הרי שהביטוח אמור לכסות את הטיפולים הנדרשים על מנת להחזיר אותנו במהירות לקו הבריאות. נכון, קופות החולים מציעות לפי חוק ביטוח בריאות, ביטוחי בריאות ממלכתיים וביטוח רפואי פרטי משלים לרוב, אולם אלה מספקים כיסוי חלקי בלבד, ומרבית האנשים בוחרים להוסיף לעצמם ביטוחי בריאות פרטיים. אולם כיצד ניתן לבצע השוואה בין ביטוחי בריאות פרטיים וכיצד נכון לבצע השוואה בין ביטוחי הבריאות השונים? ברור כי בעת בחירת ביטוח בריאות השוואה היא הכרח, אולם כיצד לבצע בין ביטוח בריאות השוואה בצורה נכונה ומושכלת?

ראשית, נציג את חוק ביטוח בריאות ממלכתי ואת ביטוחי בריאות משלימים של קופות החולים

חוק ביטוח בריאות ממלכתי עבר בינואר 1995, והסדיר את הכיסוי הבריאותי המיועד לכל תושב במדינת ישראל, הזכאי ליהנות מ"סל השירותים" שהוגדר בחוק ביטוח בריאות ובו כלולים כל הניתוחים, השירותים, הבדיקות והתרופות המשולמים על ידי הביטוח. מידת הכיסוי הטיפולי של הביטוח הבסיסי במסגרת חוק ביטוח בריאות היא מוגבלת מאוד, לפיכך מציעות ארבע קופות החולים הגדולות במשק – לאומית, כללית, מכבי ומאוחדת, גם ביטוח בריאות משלים. הביטוחים המשלימים של קופות החולים פתוחים בפני כל אחד ללא תלות במצבו הרפואי ביום ההצטרפות, כשהפרמיה הביטוחית נקבעת על פי גילו של המבוטח. ביטוחי בריאות אלה כוללים תרופות וטיפולים שאינם מצויים בסל התרופות הממשלתי הבסיסי לפי חוק ביטוח בריאות, אולם כוללים גם לעיתים טיפולים שכלל אינם רלוונטיים למבוטח (לדוגמא, טיפולי הפריה חוץ גופית לגברים).

מהם ביטוחי בריאות פרטיים של חברות הביטוח?

חברות ביטוח בישראל מציעות פוליסות של ביטוחי בריאות פרטיים, המשלימות את ביטוח הבריאות הממלכתי במסגרת חוק ביטוח בריאות וכן את הביטוח משלים של קופות החולים. בבסיסן, מכסים הביטוחי בריאות פרטיים שלושה סוגים של טיפולים – בדיקות, ניתוחים והשתלות, כאשר ניתן לעיתים לרכוש הרחבות גם עבור טיפולי רפואה משלימה, וכן טיפולים אחרים המבוצעים בטכנולוגיות מתקדמות.

בעת ההצטרפות לביטוחי בריאות פרטיים, אין חובה של הביטוח לקבל את המועמד לביטוחי בריאות פרטיים, וההחלטה האם לקבלו תלויה בדרך כלל במצבו הרפואי בעת ההצטרפות. בעת ההצטרפות לביטוחי בריאות פרטיים וכאשר מבצעים בין ביטוח בריאות השוואה, ניתן לבחור בין פוליסה בתעריף קבוע או משתנה, וניתן לבחור בין פוליסות שיפוי, המכסות באופן מלא את כל הטיפולים, או פוליסות פיצוי המעניקות סכומים קבועים לטיפולים, על פי לוחות ומחירים המוגדרים על ידי חברות הביטוח.

מה נדרש לבדוק טרם ההחלטה על ביטוחי בריאות פרטיים?

ביטוח בריאות השוואה – בעת בחינת ביטוחי בריאות פרטים וכן בעת ביצוע בין ביטוח בריאות השוואה, בראש ובראשונה יש להגדיר את הצרכים האישיים של המבוטח בהתאם לגילו ולמצבו הבריאותי. כל עוד מצבו הרפואי של המבוטח הוא טוב, הרי שהוא יכול להצטרף לכל ביטוחי בריאות פרטיים, אולם עבור מבוטחים הסובלים ממחלה או נכות, המבחר מוגבל הרבה יותר, עד כי לעיתים יוכל רק להצטרף לביטוחים המשלימים של קופות החולים במסגרת חוק ביטוח בריאות ולא לביטוחי בריאות פרטיים – Health Insurance.

טרם בחינת ביטוחי בריאות פרטיים וביצוע בין ביטוח בריאות השוואה, יש לבדוק מהם הטיפולים המכוסים כרגע, הן על ידי סל התרופות הבסיסי והן על ידי הביטוח הרפואי המשלים של קופות החולים, ולהשוות אותם לביטוחי בריאות פרטיים. בצעו למעשה לביטוח בריאות השוואה אל מול הקיים, יש להגדיר את הנדרש. לדוגמא, אישה צעירה העומדת בפני הרחבת המשפחה תעדיף להוסיף לביטוח הפרטי גם מרכיבים לתקופת ההיריון והלידה – מרכיבים שלא ידרשו לגברים, לדוגמא. לכן יש לבצע לכל ביטוח בריאות השוואה.

ביטוחים בריאות פרטיים נבדלים אלה מאלה גם בגובה הפרמיה החודשית שתידרשו לשלם. פרמיה זו נגזרת כאמור מגילו של המועמד וממצבו הרפואי, אולם כאשר תפנו למספר חברות ביטוח בריאות השוואה פשוטה תגלה הבדלים גם בין הצעת מחיר ביטוח, שיקבל אותו אדם בין החברות השונות. עם זאת, יש לשים לב, כי במקרים רבים פרמיה גבוהה יותר, משמעותה סעיפי ביטוח מסויגים פחות, שיאפשרו סל טיפולים גדול יותר בבוא היום. בצעו עוד היום לביטוח בריאות השוואה.

הכי חשוב זה הבריאות! מעוניינים לקבל הצעות אטרקטיביות לביטוח בריאות פרטי? מעוניינים לבצע לביטוח בריאות השוואה? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיעה בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל 3 הצעות חינם עבור ביטוחי בריאות פרטיים מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו .תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם.

ביטוח עובדים זרים, ביטוח רפואי לעובדים זרים

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.