מעוניין לקבל הצעות לביטוח בריאות פרטיים מחברות ביטוח?

מידע על ביטוח בריאות של מנורה

מנורה ביטוח בריאות – לתפור במדויק את ביטוח הבריאות הנדרש

ביטוחי הבריאות הפרטיים נועדו להשלים את החסר והלא קיים בביטוח הבריאות הממלכתי ובביטוחי השב"ן של קופות החולים. הניסיון מראה כי רבים המבקשים לקבל טיפול או תרופות במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי יגלו כי פניהם יושבו ריקם, התורים ארוכים והתרופות שהם נדרשים להן אינן כלולות בביטוח. בדיוק לשם כך מציעה מנורה ביטוח בריאות פרטי אישי לכל מבוטח ומבטיח כיסוי לכל מקרה וצורך. מנורה מבטחים

מה מוצע במסגרת מנורה ביטוח בריאות?

כמעט כל אדם שואל את עצמו, האם הוא צריך ביטוח בריאות פרטי בנוסף לביטוח השב"ן, המוצע לו מטעם קופות החולים. חשוב להבין כי על אף שעל פניו נראה שביטוח השב"ן מספק טיפולים וניתוחים שאינם נכללים בביטוח הממלכתי, עדיין לוקה הביטוח בחסר רב, ורבים הם המבוטחים שעדיין אינם מקבלים מענה. גם התיקון החוקי שהועבר לאחרונה, ואינו מאפשר לקופות החולים להעניק במסגרת השב"ן תרופות מאריכות חיים, הופך אותו לפחות רלוונטי למי שנדרשים לטיפול מיידי, מאריך חיים ואפקטיבי.

תוכניות הביטוח של מנורה בריאות מציעות מגוון תוכניות המיועדות למבוגרים וילדים, הממחישות את כל היתרונות של הרפואה הפרטית. מנורה בריאות מאפשרת למבוטחים בתוכניותיה לבחור את הרופא המנתח והרופא המרדים בעת הצורך בניתוחים או השתלות, לבחור אם לעבור אותם בארץ או בחו"ל והיכן, כמו גם מעטפת הגנות וטיפולים נוספים הנדרשת לשיקום, תרופות ועוד.

מטרתן של כל תוכניות מנורה ביטוח בריאות היא לדאוג לכיסוי מלא של המבוטח ובני משפחתו על מנת שכולם יזכו תמיד לטיפול הרפואי הטוב ביותר. באמצעות מנורה בריאות יכול המבוטח לדעת, כי הוא חופשי מדאגה כספית בעת שהוא או מי ממשפחתו ידרשו לטיפול רפואי מורכב, וכי הוא לא יידרש לכיסוי אותו הוא אמור לקבל במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי או במסגרת הביטוח המשלים של השב"ן (אם בחר לעשות גם אותו). זאת ועוד – אם יבחר המבוטח בניתוח או באשפוז בבתי החולים הציבוריים יוכל לקבל פיצוי כספי מהביטוח, גם ועל אף שיכול היה לבצע את הטיפול בבית חולים פרטי.

כל תוכניות הפוליסה של מנורה בריאות ניתנות לרכישה כפוליסות עצמאיות או כהרחבה לפוליסות אחרות. בצורה זו יכול כל מבוטח של מנורה ביטוח בריאות לתפור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו ולצרכי משפחתו.

מנורה ביטוח בריאות לילדים ולנוער – כי גם להם מגיע מנורה בריאות משלהם.

אחד המוצרים המעניינים של מנורה בריאות הוא ביטוח לילדים ולנוער עד גיל 18, הכולל כיסוי מלא של ניתוחים והשתלות בארץ ובעולם עד לתקרה גבוהה במיוחד (כמיליון דולר). בנוסף, כולל מנורה בריאות לילדים גם כיסוי תרופתי לכל סוג של תרופה נדרשת, בין אם מצויה בסל התרופות הממלכתי, אולם התווייתה אינה תואמת את מצבו של הילד הנדרש לה, או שלא הייתה בסל מלכתחילה. במקרים אלה מנורה בריאות אינה שואלת שאלות ומאפשרת את השימוש בתרופה עד לכיסוי המוגדר פוליסה.

פוליסת מנורה ביטוח בריאות לילדים כוללת גם התייעצות עם רופאים מומחים וכן פיצוי במקרה אשפוז של המבוטח. סעיף נוסף הנכלל בפוליסת מנורה בריאות כולל גם פיצוי כספי במקרה והילד חלה במחלה קשה וכן כיסוי טיפולים פיזיותראפיים ושיקום כתוצאה מתאונה. בנוסף, מממנת תוכנית מנורה ביטוח בריאות גם את השלמת הלימודים של הילד באמצעות רופאים פרטיים שיגיעו עד לביתו או לבית החולים.

סעיפים נוספים של מנורה בריאות לילדים כוללים טיפולים פסיכולוגיים לאחר אירוע קשה, כיסוי עבור טיפולים הקשורים להתפתחות הילד, טיפולי עזרה ראשונה הקשורים לשיניים ומתן האפשרות למעקב רפואי באמצעות מצלמת וידאו.

מנורה ביטוח, מנורה ביטוח סיעודי, מנורה ביטוח חיים