מעוניין בביטוח חיים ובביטוח למקרה מוות?

קבל הצעות לביטוח חיים ריסק

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוחים השונים. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר חינם למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

ביטוח למקרה מוות ביטוח חיים ריסק

ביטוח למקרה מוות נועד בדיוק עבור אותם מקרים לא מתוכננים, בהם אדם מוצא את מותו בגיל צעיר, ואנשים רבים התלויים בו מוצאים עצמם במצוקה לא רק בשל אובדן יקירם, כי אם גם בשל אובדן הביטחון הכלכלי שזכו לו בחייו. מטרתו של ביטוח למקרה מוות היא אחת – לדאוג ליקיריכם במקרה ותלכו לעולמכם בגיל צעיר, ולוודא כי יקיריכם יוכלו להמשיך וליהנות מאותה רמת חיים ובטחון כלכלי אליהם הורגלו. אין ספק, כי מדובר בנושא שלא נעים לחשוב עליו, אולם ביטוח למקרה מוות הוא נושא שנדרש לחשוב עליו בכדי שלא להתחרט כשיהיה מאוחר מדי…

מה כולל ביטוח חיים ומהן האפשרויות העומדות בפני המבוטח?

ביטוח חיים ריסק הוא שם נוסף עבור ביטוח למקרה מוות, המבטיח מקור כלכלי לשאריו של הנפטר ביום שילך לעולמו. ביטוח חיים ריסק ניתן לרכישה באופן עצמאי או תחת מטריית ביטוח חיים כוללת, תחתיה נכללים גם ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מנהלים וביטוחים רבים נוספים.

ביטוח חיים ריסק מגדיר גיל מרבי להצטרפות (לרוב 55, ישנן פוליסות ביטוח חיים המאפשרות הצטרפות לביטוח חיים ריסק גם עד גיל 64) וגיל מרבי לזכאות לכספי הביטוח (לרוב – גיל פרישה). לפיכך, אם לדוגמא נבחר ביטוח חיים ריסק בלבד ללא מרכיב חסכון, הרי שבעת הגעה לגיל המרבי' לזכאות לכספי הביטוח, לא יהיו זכאים המבוטח או שאריו לקבלת הכספים שנצברו בביטוח חיים ריסק והסכום יסולק. לפיכך, מומלץ שלא להסתפק בפוליסת ביטוח חיים ריסק בלבד ולכלול מרכיב חסכון, אותו אפשר יהיה לקבל בתום תקופת הביטוח (שוב, לרוב בגיל פרישה).

עוד נתונים אודות ביטוח למקרה מוות ועצות לבחירה נכונה של פוליסת ביטוח חיים

  1. הפרמיה המשולמת מדי חודש בעבור ביטוח למקרה מוות תלויה בגילו של המבוטח, במצבו הרפואי ובסכום הפיצוי שנבחר בעת שנערכה הפוליסה. יחד עם זאת, בעת החתימה על פוליסת ביטוח חיים, חשוב מאוד לבדוק האם וכיצד עתידה הפרמיה החודשית להתעדכן בהמשך השנים, האם היא עשויה לגדול עם העלייה בגילו של המבוטח?
  2. ביטוח למקרה מוות יכול לשמש גם לתקופה קצובה, כאשר מצוי המבקש בפני התחייבות כספית גדולה ורוצה להבטיח את בטחון משפחתו – במקרה שילך לעולמו, או בעת עבודה מסוכנת זמנית של המבוטח. במקרים אלה, ניתן לרכוש ביטוח חיים ריסק זמני, שיוחלף בעתיד בביטוח חיים קבוע (אם יבקש המבוטח לעשות זאת).
  3. כיצד תדעו מהו סכום הפיצוי שבני משפחתכם ידרשו לו אם תלכו לעולמכם בביטוח למקרה מוות? תוכלו להשתמש במחשבוני ריסק, שיאפשרו להעריך את הסכום שיבטיח איכות חיים לבני משפחתכם בעת הצורך.
  4. במקרים מסוימים, כאשר חולה המבוטח במחלה חשוכת מרפא חלילה, ישנה אפשרות להקדים את תשלומי ביטוח חיים ריסק בשיעור של 5% מהם, לתקופה מרבית של 6 חודשים. כאשר ילך לעולמו, יקבלו שאריו את יתרת הסכום שנותר בביטוח.
  5. בעת עריכת הפוליסה חשוב מאוד לחפש את האותיות הקטנות עבור ביטוח למקרה מוות, זאת בכדי להימנע ממצבים בהם בבוא היום חברת הביטוח תטען לאי גילוי (הסתרת נתונים בעת החתימה על ההצהרה הרפואית) או מוות במתכוון (התאבדות). במידת הצורך, היוועצו עם אנשי מקצוע בתחום הביטוח, על מנת לרכוש הרחבות, ולהבטיח כי חברת הביטוח לא תוכל להתנער מתשלום ביום פקודה.
  6. חשוב לדעת כי הפרמיה המשולמת בעד ביטוח חיים ריסק מוכרת למס ומשלמיה זכאים להחזר של כ-25% בשנה, גם עבור פרמיות שנרכשו עבור בן הזוג, הילדים או ההורים של מבקש ההחזר.
  7. במידה והמבוטח שלח יד בנפשו, תהייה חברת הביטוח פטורה מתשלום הביטוח למקרה מוות, רק אם התאבד המבוטח בתוך שנה מיום החתימה על הפוליסה.

רוצים לדאוג לעתיד משפחתכם? מעוניינים לקבל הצעות מחיר עבור ביטוח חיים פרטי?

כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף, וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל 3 הצעות חינם עבור ביטוח חיים פרטי מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו. תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם!

ביטויים קשורים: ביטוח בריאות השוואה, השוואת ביטוח סיעודי, פניקס, השוואת חברות ביטוח

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.