מעוניין לקבל הצעות לביטוח סיעודי מחברות ביטוח בישראל?


מידע על מגדל ביטוח סיעודי

מגדל ביטוח סיעודי – עוזרים מכל הלב

העלייה בתוחלת החיים, כמו גם התפתחות הטכנולוגיה הרפואית, מבטיחות כי מספר החולים הסיעודיים בישראל ימשיך ויעלה בשנים הקרובות, מה שיגרום לעליה משמעותית במספר הנדרשים לטיפול סיעודי בסוף ימי חייהם. אף אחד אינו רוצה לראות את עצמו נזקק לטיפול כזה או נדרש לשלם עשרות אלפי שקלים בחודש – על מנת להחזיק מטפל סיעודי צמוד, ובדיוק לשם כך מציעה מגדל ביטוח סיעודי פרטי, מסודר ואחראי, למי שמעוניינים לדאוג לעצמם בגיל מבוגר.

מדוע נדרש ביטוח סיעודי פרטי?

חולה סיעודי מוגדר, כמי שאינו יכול לבצע פעולות אלמנטאריות ובסיסיות הקשורות בתפקוד עצמאי יומיומי (ADL) – להתהלך, לאכול, להתרחץ, לקום, להתפנות ולהתלבש. חוק סיעוד ממלכתי קובע, כי מי שאינו יכול לבצע שלוש מתוך שש הפעולות הרשומות להלן, יוכל לקבל שעות טיפול סיעודיות, שבמקרה החמור ביותר יוכלו להגיע לכ-18 שעות שבועיות. קל להבין, אם כן, ששעות אלה אינן מספיקות, וכי מי שנדרש לטיפול ולתמיכה מסביב לשעון, יידרש לקבלת העזרה מבני משפחתו או לשלם סכומים גבוהים למטפלים סיעודיים פרטיים.

מי שמבקשים להימנע ממצב בו הם נתונים לחסדי החוק לסיעוד ממלכתי ונדרשים להטיל את עול הטיפול על בני משפחתם, טוב יעשו אם יבחרו בביטוח סיעודי פרטי כבר בגיל צעיר. באמצעות הפוליסה הביטוחית יכולים המבוטחים לדעת, כי במקרה הצורך יקבלו פיצוי מחברת הביטוח בעבור העסקת מטפל זר או בעבור אשפוז במוסד סיעודי, כך שלא יפלו לנטל על בני משפחתם, ולא יאלצו לבזבז את כל חסכונותיהם על חיים בכבוד בשנותיהם האחרונות. www.migdal.co.il

מה מציעה חברת מגדל בתחום הביטוח הסיעודי?

מגדל ביטוח סיעודי מאפשרת למבוטחיה כיסוי מיום ההצטרפות לתוכנית וקבלת פיצוי סיעודי ללא תקופת אכשרה. במסגרת ביטוח מגדל סיעודי מוענק פיצוי עבור מי שנקלעו למצב סיעודי עקב מחלה, תאונה או פעולת טרור. בנוסף, מכיר מגדל סיעודי גם בתשושי נפש, ובמי שסובלים ממחלת האלצהיימר כחולים סיעודיים ומעניק לכם כיסוי ביטוחי מלא.

מגדל ביטוח סיעודי מספק, למעשה, מעטפת שירות כוללת בבית המבוטח, המאפשרת לו קבלת טיפול סיעודי בכבוד ובסביבה הנוחה והמוכרת. במסגרת ביטוח מגדל סיעודי זוכה המבוטח לקבלת שירותי סיעוד פרטיים מלאים, המאופיינים בשירות מקצועי ויעיל. חשוב לדעת, כי במידה והמטופל מקבל גם קצבה מביטוח לאומי, זו לא תקוזז מתשלומי מגדל סיעודי, וכי הסכום שיקבל מדי חודש מחברת הביטוח לא יפגע. כמו כן, בעת שמקבל המבוטח את תשלומי הביטוח הוא לא יחויב בתשלום פרמיה.

נקודות נוספות אודות ביטוח מגדל סיעודי

  1. מגדל ביטוח סיעודי מבטיחה למבוטח, כי יוכל לקבל פיצוי חודשי מבלי שיצטרך להגיש קבלות או להוכיח את הוצאותיו. סכום הפיצוי החודשי במסגרת מגדל סיעודי נתון אף הוא לבחירת הלקוח, כמו גם תקופת הפיצוי ותקופת ההמתנה.
  2. במסגרת הביטוח הסיעודי יוכל המבוטח לקבל טיפול שירותי בכל התחומים להם נדרש, זאת במטרה למנוע התדרדרות במצבו. במקרה הצורך מאפשר ביטוח סיעודי מגדל הגעה של צוותי טיפול לבית המבוטח.
  3. ביטוח מגדל סיעודי מבטיח גם פיצוי בשל טיפולי שיקום ומנוי למשדר קרדיולוגי במידת הצורך.
  4. במידה ונפטר המבוטח בתוך שנה מתחילת תשלומי מגדל ביטוח סיעודי עבורו, יהיו בני משפחתו זכאים לקבלת פיצוי כספי מחברת מגדל.

באיזה גיל אפשר להצטרף אל ביטוח מגדל סיעודי?

ביטוח מגדל סיעודי מקבל לשורותיו בני 3-85 ללא צורך בתקופת אכשרה. חשוב לדעת, כי מי שיצטרפו אל ביטוח סיעודי מגדל בגילאי 20-55 יוכלו להגדיל את סכום הביטוח עם יציאתם לגמלאות ללא צורך בחיתום רפואי.