מעוניין לקבל הצעות לביטוח בריאות מחברות הביטוח בישראל?


מידע על הראל ביטוחי בריאות


הראל ביטוחי בריאות – יותר מושלם ממושלם

ביטוח הבריאות הפרטי המוצע על ידי חברת הראל ביטוח רפואי נועד למצבים בהם ביטוח הבריאות הממלכתי אינו מספק וגם ביטוח הבריאות של קופות החולים (שב"ן) אינו מספק את צרכי המבוטח. מקרים אלה עשויים להיות בשל מחלה קשה, בשל צורך בתרופה שאינה מצויה בסל התרופות או שההתוויה שלה אינה מתאימה למצבו של המטופל, כך שבלא ביטוח בריאות פרטי הראל עשויים המטופלים להישאר ללא מענה או לשלם אלפים רבים של שקלים מכיסם.

מה מציעה הראל ביטוחי בריאות ומה נכלל בפוליסה?

מטרתו של הראל ביטוח רפואי היא לאפשר למבוטחיו לקבל כיסוי ופיצוי כספי עבור טיפולים וניתוחים פרטיים, בין אם אלה מבוצעים בארץ או בחו"ל. במסגרת ביטוח בריאות פרטי הראל זוכים המבוטחים לכיסוי מורחב ומקיף ללא תלות בביטוח הממלכתי או בביטוח השב"ן, תוך הרחבת סל הכיסוי למבוטח – כיסוי לתרופות מצילות חיים ומשפרות את איכותם, שירותי רפואה מונעת ואף שירותי רופא אישי כפי שיורחב בהמשך.

בין הכיסויים של הראל ביטוח רפואי הראל אפשר למצוא כאמור: ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל, השתלות בחו"ל, תרופות מיוחדות, טיפולים מחליפי ניתוח, ייעוץ רפואי מיוחד וכן שירותי רפואה מונעת. בנוסף, מיועד הראל ביטוח רפואי גם לחולי לב, להם הוא מעניק מנוי למוניטור שיתריע בעת אירוע לבבי מהותי.

הראל ביטוח בריאות מציע גם ביטוח שיניים למעוניינים, שירותי ייעוץ פסיכולוגי, שירות רפואי לילי בבית המבוטח, מוקד מידע ועזרה הפועל בכל שעות היממה וכן טיפולים להפגת מתחים, לגמילה מעישון וייעוץ דיאטטי, המאפשרים למבוטחי ביטוח בריאות פרטי הראל קבלת שירותים של רפואה מונעת.

הראל ביטוח רפואי

חברת הראל ביטוח מציעה ביטוח רפואי מתקדם לכל צרה שלא תבוא. ביטוח רפואי הראל מעניק שקט נפשי במקרה שזקוקים להליך רפואי יקר או מורכב – בארץ או בחו"ל. לעיתים מתבלבלים במינוח ומשתמשים במינוח הראל ביטוח רפואי במקום ביטוח בריאות. www.harel.co.il.

בנוסף, הראל מציעה גם ביטוח בריאות עובדים זרים. פרטים בקישור.

הראל ביטוח רפואי לטיפול במחלות קשות

אפשרות ביטוחית נוספת שמציע ביטוח בריאות פרטי הראל קשור בגילוי ובהתמודדות עם מחלות קשות. הראל ביטוחי בריאות מאפשר למי שבגופו התגלתה מחלה קשה (מתוך רשימת 30 מחלות) קבלת פיצוי כספי חד פעמי שיאפשר התמודדות עם המצב הרפואי ועם הטיפולים המורכבים הנדרשים. הראל ביטוח רפואי מציב בפני המבוטח אפשרות להמשיך את הכיסוי הביטוחי גם לאחר גילוי המחלה ולזכות בפיצוי ביטוחי נוסף (מלא או חלקי) במקרה ותתגלה מחלה נוספת מתוך המחלות המוגדרות.

הראל ביטוח רפואי מפני מחלות קשות פתוח בפני בני 3 עד 60. בהגיעו של המבוטח לגיל 65 יופחת סכום הביטוח מדי שנה ב-5% מסכום הביטוח המקורי.

הראל ביטוח לחו"ל – ביטוח נסיעות לחו"ל של הראל מציע הגנות רבות בגין פגיעות פיזיות וכלכליות במהלך השהייה שלך מחוץ לישראל. הראל נחשבת למובילה בתחום ביטוחי נסיעות בחו"ל.

מהם תנאי ההצטרפות אל ביטוח בריאות פרטי הראל?

כל המעוניין להצטרף אל הראל ביטוח רפואי יכול לעשות כן עד לגיל 65 שהוא גיל ההצטרפות המקסימלי לביטוח. הפרמיה שמשלם המבוטח בעת ההצטרפות אל הראל ביטוח בריאות מותנה בהצהרת בריאות ונקבעת על פי מצבו הרפואי של המבוטח. בעת ההצטרפות אל הראל ביטוחי בריאות יש לדעת, כי הפרמיה מתעדכנת אחת לחמש שנים, וכי ניתן להרחיב את הפרמיה כך שתכלול את כל בני המשפחה (בן או בת הזוג והילדים, כך שמהילד הרביעי ההצטרפות היא חינם).

הראל ביטוח בריאות מציע רופא פרטי אישי

אחד החידושים של הראל ביטוח רפואי הוא רופא פרטי אישי, שהוא למעשה צוות רפואי המוצמד למבוטח של הראל ביטוח בריאות בכל מקרה של אירוע רפואי משמעותי. בצוות הרפואי ימצא רופא המרכז את המקרה ומוביל את המבוטח לאורכו, כמו גם רופאים מייעצים המסייעים בתחומי ההתמחות הרלוונטיים להם וכן אחות ומוקד רפואי הזמינים למבוטח 24 שעות ביממה. במסגרת שירות רופא אישי של ביטוח בריאות פרטי הראל יודעים המבוטח ובני משפחתו, כי הם מלווים בכל זמן, כי יש להם כתובת ומענה לכל שאלה ובעיה שתצוץ בדרך, וכי הם יכולים להרגיש בטוחים לאורך כל הדרך – עד להחלמה.

הראל חברת ביטוח, הראל ביטוח סיעודי, הראל ביטוח חיים, ביטוחנט, ביטוח רכב הראל