מעוניין לקבל הצעות טובות מחברות הביטוח בישראל?

ביטוחי חיים, בריאות, סיעודי, משכנתא, רכב, דירה, עסקים, נסיעות ועוד


מידע על מנורה חברה לביטוח

חברת הביטוח מנורה מציעה מגוון רחב מאוד של ביטוחים ושירותי ביטוח ונחשבת לאחת מהחברות הוויתקות והמוערכות ביותר בארץ.

ניתן לקבל דרך האתר מידע על מגוון רחב של שרותי ביטוח, לדוגמא:

חברת ביטוח מנורה הידועה גם כמנורה מבטחים, נחשבת לאחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל. חברת ביטוח מנורה מבטחים מנהלת מעל ל 60 מיליארד שח במגוון מוצרי ביטוח והשקעות. חברת ביטוח מנורה מבטחים הוקמה באמצע שנות ה – 30 של המאה הקודמת ובמהלך עשרות השנים האחרונות ביססה את מעמדה כאחת משלושת חברות הביטוח המובילות בארץ. חברת ביטוח מנורה חברה לביטוח שומרת על נתח שוק של כ 10% מסך כל ענף הביטוח! מה שממקם אותה במקום השלישי בארץ. www.menora.co.il

לחברת הביטוח מנורה חברה לביטוח סניפים ומשרדים הפזורים בכל חלקי ישראל ולרשותה עומדים מערך של אלפי סוכני ביטוח המוכרים את מוצריה השונים.

חברת ביטוח מנורה מבטחים ביססה את מעמדה בתחום הפנסיוני לאחר שבשנת 2004 קנתה את קרן מבטחים – קרן הפנסיה הגדולה בארץ. לאחר מיכן חברת ביטוח מנורה מבטחים המשיכה ברכישות אסטרטגיות וקנתה את סוכנות הביטוח סיני ואת חברת הביטוח שומרה.

בענף הביטוח בארץ, חברת ביטוח מנורה חברה לביטוח נחשבת לאחת מהחברות המובילות על ידי שירות מקצועי, אמינות, יציבות וראייה ארוכת טווח. חברת ביטוח מנורה מבטחים מבטיחה לשמור על מעמדה האיתן בשוק. אחת מהסיבות להצלחתה של חברת ביטוח מנורה מבטחים ניתן לזקוף בזכות שירות הלקוחות המצויין של החברה יחד עם מערך שיווק מיומן ומקצועי. כל זה לא היה תורם אילו התשואות שמשיגה חברת ביטוח מנורה מבטחים ללקוחותיה לא היו גבוהות ואכן לזכותה של חברת ביטוח מנורה חברה לביטוח, מנהלי ההשקעות שלה המנהלים את פוליסות ביטוח החיים, ביטוח המנהלים ואת שאר מוצרי הביטוח הצליחו להשיג לאורך שנים תשואות מובילות בשוק ההון. www.menora.co.il

לאחר רכישת מנורה חברת ביטוח את קרן הפנסיה מבטחים (אחת מקרנות הפנסיה הגדולות והוותיקות בישראל), הפכה חברת ביטוח מנורה מבטחים לגוף הביטוח הפנסיוני הגדול בישראל עם מעל למיליון לקוחות. כיום נתח השוק של חברת ביטוח מנורה מבטחים בענף הפנסיה עומד על כ 40% מסך הנכסים של כל קרנות הפנסיה החדשות. חברת ביטוח מנורה מבטחים מנהלת כיום קרנות פנסיה בהיקף של מעל 30 מיליארד שח.

החל מינואר 2015, שונה שמו של היכל הספורט ביד אליהו מהיכל נוקיה, להיכל מנורה מבטחים. מנורה מבטחים חברה לביטוח שילמה כ 20 מיליון שקל בעבור החלפת השם. היכל מנורה מבטחים הוא ביתה של קבוצת הכדורסל מכבי תל אביב, ומשמש בפעמים רבות היכל הופעות כנסים וארועים שונים.

ביטויים קשורים: חברת ביטוח מנורה מבטחים חברת ביטוח מנורה חברה לביטוח.www.menora.co.il

אין לראות במידע בדף זה המלצה כל שהי.