מעוניין לקבל הצעה לביטוח בריאות פרטי?

מחפש Health Insurance?

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוחים השונים. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר חינם למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח בריאות פרטי health insurance?

הצורך להיות בעל ביטוח בריאות הוא צורך ברור ומובן, וכולנו מכירים את התשלומים החודשיים שאנו משלמים עבור ביטוח בריאות ממלכתי. אולם האם ביטוח בריאות ממלכתי הוא ביטוח מספק? אולי עדיף לעשות ביטוח בריאות משלים? ומה מציעות חברות ביטוחי בריאות? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

מעוניין לקבל הצעות מהחברות המובילות למימוש זכויות רפואיות?

כמה מילים על חוק ביטוח בריאות ממלכתי

חוק ביטוח ממלכתי מגדיר את סל הטיפולים הבסיסיים להם זכאי כל אזרח במדינת ישראל. על מנת לקבל את השירותים הבריאותיים המוגדרים בחוק, נדרש כל אדם להיות חבר באחת מארבע קופות החולים הקיימות בישראל – לאומית, קופת חולים כללית, מכבי ומאוחדת, ואלה מצידן, מחויבות לקבל כל אדם הנרשם אליהן, ללא תלות בגילו או במצבו הרפואי health insurance.

התשלום עבור ביטוח רפואי ממלכתי מבוצע דרך הביטוח הלאומי, וגובהו נקבע על פי גיל המבוטח (ילד, מבוגר או קשיש), מעמדו של המבוטח (שכיר או עצמאי) ועל פי הכנסותיו (לרוב יהיה התשלום כ-5% מסך ההכנסות, עד לתקרה הקבועה בחוק). מאידך, מי שאינו מועסק, ישלם את הסכום המינימאלי הנדרש עבור הביטוח, אולם גם אי תשלום סכום זה, לא ימנע מהמבוטח לקבל טיפולים רפואיים שיידרש להם במסגרת החוק (health insurance).

מהו סל השירותים הנכלל במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי?

סל השירותים הבסיסי נקבע בעת התוויית חוק ביטוח בריאות ממלכתי, והוא מתעדכן אחת לתקופה (בדרך כלל סביב קביעת תקציב הכנסת). הזכויות הבסיסיות האלה, שנקבעו בחוק, מחייבות את כל קופות החולים שאינן יכולות לגרוע מהן, אולם יכולות להוסיף עליהן על פי ראות עיניהן כדוגמא בביטוח בריאות משלים. זכויות אלה מפורסמות על ידי קופת החולים.

בין השירותים המוגדרים כזכויות בסיסיות של אזרחים במדינת ישראל אפשר למצוא ביקור במרפאות, רפואה ראשונית ורפואה מקצועית, בדיקות מעבדה, מיילדות, פעילויות ניתוחיות, רפואת חירום, שירותי סעד, התפתחות הילד, גריאטריה ושיקום, שיקום לב, וכן שירותי הסעה אמבולטוריים (לעיתים בהשתתפות עצמית – health insurance).

מושג נוסף שחשוב להכיר הוא סל התרופות הבסיסי, שהוא רשימה מוגדרת וסגורה של התרופות הניתנות על ידי קופות החולים. לעיתים מוכללות תרופות שתשמשנה על פי פרמטרים (גיל, מצב בריאותי), כך שגם אם תרופה נכללת בסל, היא אינה מוענקת באופן אוטומטי לנדרשים אליה, כי אם מותנית בהתאמת מצבם להגבלות שנקבעו בחוק.

מה קורה כשנדרש אדם לטיפול שאינו מצוי בסל ביטוח בריאות ממלכתי?

במקרים אלה, יידרש אותו אדם לשלם על הטיפול מכיסו הפרטי, אלא אם השכיל לעשות מראש ביטוח בריאות משלים דרך קופות החולים (הקרוי שב"ן), או בעת שעשה ביטוח פרטי אצל אחת מאותן חברות ביטוח פרטיות – health insurance.

ביטוח בריאות משלים מוצע על ידי קופות החולים למבוטחיהן וכשמו כן הוא, מכיל סל טיפולים נוסף על הסל המוגדר בחוק ביטוח בריאות ממלכתי. ביטוח בריאות משלים אפשרי לכל מי שמבקש להצטרף אליו, הפרמיה בביטוח בריאות משלים נקבעת על פי גילו של המבוטח, ובאופן בסיסי מדובר במוצר טוב, אם כי גם ביטוח בריאות משלים אינו מספק בכל המקרים.ביטוח רפואי

ביטוח בריאות פרטי (health insurance) הוא כדאי ומומלץ לכל אדם

ביטוח עובדים זרים – לידיעתך, כל מי שמעסיק בישראל עובדים זרים חייב על פי חוק לרכוש עבורם ביטוח בריאות עובד זר.

היות והביטוח הבסיסי והביטוח בריאות משלים הם ביטוחים חלקיים בלבד, רבים בוחרים לפנות אל שוק ביטוחי הבריאות הפרטיים המוצעים על ידי חברות ביטוח בריאות. ביטוח זה מותאם באופן אישי לכל אדם המבקש לעשותו, ועל פי מרכיבי הביטוח נקבעת גם הפרמיה החודשית לתשלום. חברות ביטוח בריאות לא מקבלות כל אדם באופן אוטומטי לביטוחי הבריאות שהן מציעות. חברות ביטוח בריאות מחליטות על כך בהתאם לגובה הריסק של אותו אדם, המוגדר על פי גילו, מצבו הרפואי, מחלות תורשתיות במשפחתו וגורמי ריסק אחרים (תחביבים מסוכנים וכו').

היתרון המרכזי של ביטוח בריאות, המוצע על ידי חברות ביטוח בריאות, הוא בעובדה כי הוא מאפשר קבלת טיפולים מורכבים, ניתוחים בחו"ל, השתלות, תרופות מצילות חיים ושאר שירותים, שאינם מצויים בסל הביטוח הבסיסי או בביטוח בריאות משלים. על ידי עריכת health insurance ביטוח בריאות פרטי באמצעות חברות ביטוח בריאות, יודע כל מבוטח כי בעת הצורך יש לו גב פיננסי איתן, וכי כל צרכיו הביטוחיים יכוסו במידת הצורך.

הכי חשוב זה הבריאות! מעוניינים לקבל הצעות אטרקטיביות לביטוח בריאות פרטי? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיעה בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות חינם עבור ביטוח בריאות פרטי מחברות ביטוח בריאות המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו .תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם.

ביטויים קשורים: השוואת ביטוח סיעודי, השוואת ביטוח חיים, מנורה חברת ביטוח, השוואת חברות ביטוח, ביטוח בריאות השוואה health insurance

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.