מעוניין לקבל הצעות לביטוח סיעודי פרטי מחברות הביטוח המומלצות בישראל?


מידע על כלל ביטוח סיעודי

פוליסת כלל ביטוח סיעודי – חיים של כבוד, בכל מצב

איש אינו מתכנן להפוך ביום מן הימים לחולה סיעודי, להידרש לעזרה על כל צעד ושעל ולא להצליח לעשות את פעולות היומיום הבסיסיות ביותר. עם זאת, האפשרות להפוך לחולה סיעודי אינה תלושה מהמציאות, ורבים מוצאים עצמם במצב זה בין אם בגיל מבוגר מאוד או עקב תאונה או מחלה קשה. ביטוח סיעודי נועד בדיוק למצבים האלה – בכדי לוודא שמי שהופך לחולה סיעודי לא יהפוך לנטל על בני משפחתו ולא יידרש לשלם מכיסו אלפים רבים של שקלים מדי חודש בעבור טיפול בסיסי או אשפוז בבית חולים סיעודי.

מתי מוגדר אדם כחולה סיעודי?

אדם מוגדר כחולה סיעודי כאשר אינו יכול לבצע שלוש מתוך שש הפעולות הבאות (או שתיים, במידה ואינו שולט על סוגריו) – לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, ללכת, לאכול, להתפנות ולהתרחץ. בנוסף, חולה סיעודי הוא גם מי שסובל ממחלת האלצהיימר או ממחלות אחרות הפוגעות ביכולת הקוגניטיבית של המוח. השוואת ביטוח סיעודי

חשוב להבין, כי חולה סיעודי אינו רק מי שחלה בגיל מבוגר, כי אם גם מי שנפגע עקב תאונה או מחלה קשה ואינו יכול לבצע את המטלות היומיומיות שצוינו לעיל.

מהו כלל ביטוח סיעודי ומהם השירותים הנכללים בו?

מטרתו של כלל ביטוח סיעודי היא להבטיח כי בבוא היום יזכה מבוטח שיהפוך לחולה סיעודי לחיים בכבוד ותוך קבלת הטיפול המיטבי ביותר. במסגרת כלל ביטוח סיעודי יזכה המבוטח לקבלת פיצוי בעבור כל הטיפול הסיעודי שיידרש לו, בין אם בביתו או במוסד סיעודי לפי בחירתו. כלל ביטוח רפואי

תחת מטריית הביטוח הסיעודי של כלל מוגדרים מספר מסלולי פוליסה, הנבדלים בסכומי הביטוח, במשכם, בתקופת ההמתנה ובתוספות הנכללות בביטוח כלל סיעודי בסיסי. לדוגמא, מסלול כלל ביטוח סיעודי לצעירים כולל גם פיצוי במקרה של הולדת ילד הסובל מסיסטיק פיברוזיס, וכן פיצוי במקרה של עיוורון. חשוב לדעת, כי במסגרת כלל סיעודי ניתן לרכוש הרחבות נוספות לביטוח כלל סיעודי בסיסי, דוגמת האפשרות להרחיב את תקופת הכיסוי או הגדלת סכום הפיצוי שיקבל המבוטח.

כדאי לדעת כי בכל אחת מתוכניות כלל סיעודי, בעת שהופך המבוטח לסיעודי ומקבל פיצוי, הוא אינו נדרש עוד לשלם את הפרמיות בעבור הביטוח הסיעודי. בנוסף, קיומו של כלל ביטוח סיעודי אינו מפריע למבוטח לקבל פיצוי סיעודי גם ממקורות ביטוחיים נוספים (דוגמת ביטוח לאומי).

במידה והמבוטח הפך לחולה סיעודי, אולם נפטר בתוך פחות משנה מיום הפעלת ביטוח כלל סיעודי, יקבלו שאריו פיצוי כספי (זאת בתנאי שהיה מבוטח 3 שנים לפחות וחלפה תקופת ההמתנה).

ביטוח כלל סיעודי לצעירים

מוצר נוסף מבית כלל מיועד לצעירים בגילאי 20-54. הפרמיה המשולמת עבור כלל ביטוח סיעודי לצעירים היא פרמיה משתנה או קבועה בהתאם לצורכי המבוטח. במסגרת פוליסת כלל סיעודי לצעירים, יכולים המבוטחים גם לבחור האם הם מעוניינים לקבל פיצוי על הפיכתם לסיעודיים לתקופה של 3 שנים, 5 שנים, או לשארית ימי חייהם. על פי הגדרות אלה תיקבע הפרמיה החודשית לתשלום. clal.co.il

מתי נדרש לרכוש כלל ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי של כלל מתאים לרכישה בגילאי 3-85, כאשר הפרמיה נקבעת בעת ההצטרפות לביטוח. קל אם כן להבין, מדוע כדאי להצטרף אל כלל ביטוח סיעודי בגיל מוקדם ככל האפשר. עם חלוף השנים ועם העלייה בגיל המבוטח, יתעדכן מחיר הפרמיה של כלל סיעודי תוך הצמדה למדד בלבד וללא תלות בגורם הגיל או בכל גורם בריאותי אחר.

חשוב גם לדעת, כי ככל שגיל תחילת כלל ביטוח סיעודי הוא נמוך יותר, כך לא יידרש המבוטח להמצאת הצהרת בריאות בגיל 65, כך שהפרמיה שלו לא תשתנה בהגיעו לגיל זה.

ביטוח כלל , כלל בריאות, כלל ביטוח חיים