מעוניין להצטרף לביטוח סיעודי פרטי של קופת חולים כללית?

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוחים השונים. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר חינם למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו
לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

מאמר מידע על ביטוח סיעודי כללית

לביצוע פעולות, הנחשבות כפשוטות לכל אחד, כמו לקום ולשבת, לאכול ולשתות, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ או לנוע ממקום למקום באופן עצמאי – לעיתים נראה לנו כפעולות טריוויאליות. כאשר אדם אינו מסוגל לבצע פעולות פשטות מסוג זה, הוא מוגדר כחולה סיעודי, ללא קשר לגילו. כללית סיעודי הינו ביטוח סיעודי כללית מושלם, אשר במסגרתו משלם המבוטח מדי חודש סכום כסף (פרמיה), המבטיח לו כי במידה ויצטרך בעתיד, חלילה, עזרה סיעודית, יהיה זכאי לתגמולי ביטוח מדי חודש והשתתפות בתשלומים עבור עזרה סיעודית – כללית ביטוח סיעודי.

קופת חולים כללית ביטוח סיעודי – האפשרויות הקיימות

שירותי קופת חולים כללית ביטוח סיעודי מציעים שירות סיעודי, במסגרת כללית סיעודי כללית, לתקופה של שש שנים ובכמה אפשרויות לניצולו:
בשלוש השנים הראשונות כחולה כללית סיעודי, יהיה זכאי המבוטח שגילו עד גיל 49, לסכום של 9,703 ₪ עבור שהייה במוסד סעודי, 6361 ₪ בגילאים 50-64, 3881 ₪ בגילאים 65-74 ותשלום של 2588 ₪ בגילאים 75 ואילך. במהלך השנים הרביעית והחמישית יחול שינוי בטווח הגילאים 65-74 לסכום של 1078 ₪ ולמבוטח מעל גיל 75 – סכום של 755 ₪. בשנה השישית למבוטח עד גיל 49 ישולם סכום של 5391 ₪, למבוטח בגילאי 50-64 סכום של 1725 ₪, למבוטח בגילאי 65-74 סכום של 755 ₪ ומעל גיל 75 ללא שינוי. מבוטח השוהה בביתו יקבל, במסגרת קופת חולים כללית ביטוח סיעודי כללית סיעודי, במהלך שש השנים ובתנאי שגילו פחות מ-49, סכום של 5391 ₪ לחודש, בטווח הגילאים 50-64 במהלך חמש השנים הראשונות יקבל סכום של 3666 ₪ לחודש, במסגרת כללית סיעודי, ובשנה השישית יקבל סכום של 1725 ₪ לחודש. מבוטח בטווח הגילאים 65-74 יקבל בשלוש השנים הראשונות סכום של 2372 ₪ לחודש, במסגרת כללית מושלם סיעודי, בשנה הרביעית והחמישית סכום של 1078 ₪ לחודש ובשנה השישית סכום של 755 ₪ לחודש. מבוטח מעל גיל 75 השוהה בביתו יקבל בשלוש השנים הראשונות סכום של 1617 ₪, ובשנים הרביעית עד השישית יקבל סכום של 755 ₪ לחודש, במסגרת ביטוח סיעודי כללית מושלם.

כללית סיעודי – מתי מומלץ לרכוש?

שירותי קופת חולים כללית ביטוח סיעודי כללית, בדומה לביטוח פרטי, הינם הכרחיים וחשובים במיוחד, שכן מספקים מענה במקרים של הרעה במצב הבריאותי, הדורשת עזרה סיעודית. שירותי קופת חולים כללית ביטוח סיעודי מאפשרים ליהנות מהשתתפות כספית בין אם המבוטח שוהה בביתו במהלך התקופה ובין אם במוסד סיעודי. שירותי קופת חולים כללית ביטוח סיעודי כללית נפרשים על פני תקופה של שש שנים, במסגרתה מקבל המבוטח סכום כסף מדי חודש, בהתאם לגילו בביטוח כללית סיעודי מושלם. אל ביטוח כללית מושלם סיעודי מומלץ להצטרף כבר בגילאים הצעירים. ככל שההצטרפות נעשית בגיל צעיר יותר, יהיה המבוטח זכאי לגמלה גבוהה יותר מדי חודש, לכשיזדקק לה. ביטוח כללית מושלם סיעודי הינו הכרחי בכל שלב. ביטוח כללית מושלם סיעודי מבטיח לכם שקט נפשי לאורך כל הדרך, בידיעה כי אם חלילה תזדקקו לעזרה בהמשך, יינתנו לכם הפתרונות המתאימים. ביטוח סיעודי כללית מושלם מהווה פוליסה סיעודית משודרגת, המאפשרת למבוטחיה הסיעודיים ולבני משפחתם לקבל את המענה המקיף והאיכותי ביותר.

ביטוח סיעודי קופת חולים כללית – באחריותו של מי?

ביטוח סיעודי קופת חולים כללית הינו באחריותה של חברת הביטוח דקלה, בין החברות הוותיקות והמובילות בארץ בתחום הבריאות. ככזו, מאפשרת לכם חברת ביטוח זו, במסגרת שירותי קופת חולים כללית ביטוח סיעודי, לזכות בתנאים הטובים ביותר במקרה הצורך. כללית סיעודי מאפשרת לכם פתרונות סיעודיים מצוינים, במידה ותזדקקו להם ובאמצעים מקצועיים במיוחד.

ביטויים רלבנטיים: clalit.co.il , ביטוח סיעודי כללית סיעודי, כללית מושלם סיעודי, ביטוח סיעודי פרטי

טל"ח, המחירים נכונים לשנת 2015 ועלוללים להשתנות לפי תקנון הפוליסה של קופת חולים כללית. מומלץ להתעדכן במחירים באתר קופת חולים כללית.