מעוניין לקבל הצעות מסוכני ביטוח?

מחפש סוכנות ביטוח או סוכן ביטוח טובים?

עשה סדר בביטוחים שלך! תיאום פגישה ללא עלות וללא התחייבות

בדיקה מקיפה של תיק הביטוח שלך

חיסכון בכפל ביטוחים

חיסכון בפרמיות ותשלומים


השוואת סוכני ביטוח

אתר i ביטוח משתף פעולה עם סוכניות הביטוח המובחרות בארץ. סקירה זו מעלה את ההבדלים של סוכנות הביטוח לעומת חברות הביטוח.

מה ההבדל בין סוכנות לביטוח לבין חברות הביטוח השונות? לעיתים אנו מתבלבלים מבין השניים אך למעשה קיימים הבדלים רבים בהגדרות ובתפעול של סוכני ביטוח מול חברות ביטוח.

ההבדל הגדול והמהותי הוא שסוכנות ביטוח אינה חברת ביטוח. חברת ביטוח מוכרת מוצרי ביטוח, בין השאר, שהיא מנפיקה ואחראית. לעומתם, סוכני ביטוח משווקים את המוצרים השונים של חברות הביטוח ומתנהלים אל מול לקוחות הקצה – חברות, ארגונים ופרטיים. וכך, אתה הלקוח נהנה ממגוון רחב של מוצרי ביטוח ממגוון של חברות ביטוח ויכול לסקור ולהשוואת את המוצרים הטובים ביותר עבורו.

יתרונות של סוכנויות לביטוח על פני חברות ביטוח:

מבחר

סוכנות ביטוח אינן מנפיקות מוצרי ביטוח משלהם כגון ביטוח רכב, חיים, סיעודי וכדומה אלא משווקת ומייעצות ללקוחות שלהם לגבי מוצרי הביטוח של חברות הביטוח, כאן טמון ההבדל הגדול. אנלוגיה קרובה ליחסים בין סוכנויות הביטוח לחברות הביטוח ניתן לראות בקשר שבין סופרמרקט לבין יצרני המוצרים השונים. סוכן הביטוח משמש מעין סופרמרקט של מוצרי ביטוח ומציע ללקוחותיו את מיטב מוצרי הביטוח של חברות הביטוח השונות. לדוגמא – סוכן ביטוח יכול להציע ללקוחותיו ביטוח בריאות של הראל, מגדל, או כלל. כך גם הדבר כלפי ביטוח משכנתא או ביטוח סיעודי.

לדוגמא – לקוח המבקש לרכוש ביטוח רכבת יכול לפנות ישירות לחברת ביטוח ולקבל ממנה הצעת מחיר אחת או הוא יכול לפנות לסוכנות לביטוח ולקבל שפע של הצעות מחיר ובכך להשוות את המחיר והתנאים בפוליסה.

אובייקטיביות יחסית

סוכן הביטוח אובייקטיבי יחסית אל מול חברות הביטוח. הסוכן משווק מוצרי ביטוח רבים של כמה חברות ביטוח ולכן הוא יציע ללקוחותיו את המוצרים הכי טוב ומתאימים לצרכיו. מאחר וסוכנויות ביטוח ברוב המקרים אינן משווקות את כל חברות הביטוח ואת כל מוצרי הביטוח לכן יש להם אינטרסים מסוימים בלשווק מוצרים ספציפיים אבל לעומת חברת ביטוח הם נחשבים כאובייקטיבים יחסית ולא "מטעם".

שירות

יתרון נוסף לסוכנות לביטוח הוא השירות – ללקוחות פרטיים קשה מאוד להתנהל ישירות מול חברת ביטוח גדולה הן בקשר שוטף והן במקרה שהתרחש אירוע ביטוחי. לא פעם מוצאים עצמם לקוחות רבים ש"אין עם מי לדבר".

הדבר שונה באופן מהותי אצל סוכן הביטוח – סוכן ביטוח ילווה את לקוחות באש ובמים. הלקוח מטפל באירוע שקרה אל מול הסוכן שלו והסוכן עובד ישירות אל מול אנשי הקשר והרפרנטים שלו בחברת הביטוח. לעיתים תכופות כשאנו רוכשים ביטוח, איננו לוקחים בחשבון מה יקרה אם חלילה יתרחש אירוע ביטוחי, מי יסייע לנו וילווה אותנו בכל התהליך המתיש אל מול חברות הביטוח, חוות דעת, שמאים ועוד – וכאן טמון היתרו הגדול של סוכן ביטוח – יש לך על מי לדבר ולקבל תמיכה ושירות.

חוות דעת מקצועית

כלקוח של סוכן ביטוח, דלתו פתוחה בפניך להתייעצויות שונות בתחומי הביטוח השונים. לרוב האנשים עולם הביטוח הוא עולם זר ולא מובן לכן היתרון כלקוח של סוכן ביטוח הוא בזה שתמיד תוכל להתייעץ עם הסוכן שלך בנוגע לביטוחים אחרים, לקבל חוות דעת שונות וליהנות ממבצעים שונים שלא היית מקבלם בחברות הביטוח. סוכני ביטוח מקצועיים הן בעלי הכשרה ותעודות בתחום הביטוח ולעיתים תכופות עוברים הסמכות, הדרכות וימי עיון מקצועיים התורמים ליכולתם המקצועית ולידע שלהם בתחום. כמו כל דבר אחר, יש סוכני ביטוח טובים ויש טובים פחות.

פיזור גאורגפי

ניתן למצוא סוכנויות לביטוח בכל רחבי ישראל – סוכני ביטוח בתל אביב, בירושלים, חיפה ובכל עיר בארץ.

אם אתה מתגורר באזור המרכז אזי סוכני ביטוח בתל אביב נמצאים בהישג יד ולכן טמון כאן יתרון – תמיד תוכל להיפגש ולשוחח בארבע עיניים עם סוכן הביטוח שלך. נקודה חשובה לסיום – יש סוכנויות לביטוח רבות אשר פרושות על פני ישראל בסניפים רבים לכן גם אם אתה מחפש סוכנות לביטוח הקרובה למקום מגוריך, קח בחשבון שתוכל גם לפנות לסוכנויות ביטוח שממקומות במרכז.

קבלת הצעות למגוון מוצרי ביטוח מסוכני ביטוח מובחרים:

ביטויים רלבנטיים: ביטוח חיים למשכנתא, סוכן ביטוח סוכני ביטוח, ביטוח דירה השוואה, סוכנות ביטוח, סוכנות לביטוח, סוכנויות ביטוח, סוכנויות לביטוח אתר סוכני ביטוח, סוכני ביטוח מורשים סוכני ביטוח בתל אביב