ביטוח חיים מחיר אטרקטיבי – מעוניין בביטוח חיים?

מומחי ביטוח החיים של האתר יאתרו ויתאימו עבורך ביטוח חיים מובחר.

 

 

עלות ביטוח חיים – השוואת ביטוחי חיים

 

 

i ביטוח הינו אתר מוביל בישראל למידע מקיף בתחום הביטוחים השונים. האתר מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר חינם למגוון רחב של ביטוחים, מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות, הוא לבחור את הצעת הביטוח המשתלמת ביותר עבורכם.

כולנו מנסים לשמור על עצמנו ולחיות עד גיל מבוגר ככל האפשר, לא רק עבורנו כי אם גם עבור היקירים לנו, אותם היינו רוצים לראות גדלים ומתפתחים ומשיגים את היעדים שהציבו לעצמם. יחד עם זאת, כידוע, תוכניות נועדו להשתנות, ולשם כך בדיוק נועד ביטוח חיים, במטרה להעניק ביטחון כלכלי ליקרים לנו במקרה ונלך לעולמנו מוקדם מהצפוי, אולם עדיין נבקש להמשיך לדאוג להם כלכלית ולאפשר להם חיים בטוחים ונוחים. ולכן, ננסה בכתבה זו לתת לכם את המידע מהו ביטוח חיים? בנוסף לביטוח החיים הנ"ל ישנו גם ביטוח חיים למשכנתא. לא מדובר באותו סוג של ביטוח אלא בביטוח חיים שמיועד למטרות שונות.

מהו ביטוח חיים – הכרות בסיסית

התשובה לשאלה " מהו ביטוח חיים " מגדירה, כי ביטוח חיים מיועד להקנות פיצוי כלכלי במקרה של מוות מוקדם של המבוטח, טרם הגיעו לגיל פרישה. ביטוח חיים קרוי גם ביטוח ריסק, ומטרתו להעניק סכום כסף כלכלי לשאריו של הנפטר (בן או בת הזוג וילדיו), על מנת להבטיח את ביטחונם הכלכלי. על מנת לקיים את ביטוח החיים משלם המבוטח סכום פרמיה חודשי התלוי בגילו ובמצבו הבריאותי, כמו גם בשלל גורמים נוספים (תחביבים מסוכנים או הרגלים דוגמת עישון).

חשוב לדעת, כי פוליסת ביטוח ריסק היא חוזה לכל דבר ועניין, שתנאיו אינם יכולים להשתנות באופן חד צדדי על ידי חברת הביטוח. המבוטח אינו חייב למנות כמוטבים את בן או בת הזוג וילדיו, כי אם יכול להרחיב ולשנות את רשימת המוטבים ככל שירצה.

במקרים רבים אנשים מתבלבלים ביטוח חיים למשכנתא לבין ביטוח משכתנא לבין ביטוח חיים בדומה לביטוח מבנה משכנתא.

תוהים עוד אודות מהו ביטוח חיים? דעו כי בעת חתימה על ביטוח ריסק, קיימים שני מסלולים מרכזיים – ביטוח ריסק טהור או ביטוח למקרה מוות, המשלם פיצוי חד פעמי רק במקרה של מות המבוטח, ולמולו ביטוח ריסק עם חסכון הדומה יותר לביטוח פנסיוני. ביטוח ריסק עם חסכון מבטיח תשלום פיצוי הן במקרה של מות המבוטח או בהגיעו לגיל פרישה, בחירת פוליסת ביטוח חיים.

מהו ביטוח חיים – מהם ארבעת סוגי ביטוח ריסק הקיימים?

  1. ביטוח ריסק פרטי הנעשה על ידי אדם פרטי מול חברת ביטוח. במקרים רבים יבחר האדם הפרטי לעשות ביטוח ריסק עם חסכון, שיוכל להיפדות כאשר יגיע המבוטח לגיל פרישה.
  2. ביטוח ריסק במסגרת ביטוח מנהלים, המשולמת על ידי העובד והמעביד גם יחד. ביטוח ריסק זה הוא אלטרנטיבה לקרן פנסיה או לקופת גמל וניתן לקבל עליה החזרי מס על פי חוק.
  3. ביטוח ריסק לעצמאים, הנועד עבור מי שאינם שכירים ושאין מעביד המעורב בתשלום הפרמיה. ביטוח ריסק זה מתפקד כקופת גמל ולפיכך זכאי להחזרי מס כחוק.
  4. חברה לביטוח ריסק קבוצתי, הנעשה על ידי ועד עובדים ואליו משתייכים עובדי מגזר או חברה. הפרמיה בביטוח זה משולמת על ידי העובדים או על ידי בעל הפוליסה.

 

מהו ביטוח חיים – ביטוח אובדן כושר עבודה כחלק מביטוח חיים

בעת שאנשים בודקים מהו ביטוח חיים, פעמים רבות הם נתקלים במושג ביטוח אובדן כושר עבודה (א.כ.ע) ותוהים לפירושו. ובכן, כשמו כן הוא, ביטוח אובדן כושר עבודה נועד למצבים בהם המבוטח נפגע בתאונה או במחלה קשה, ואינו יכול להמשיך לעסוק במקצוע הקבוע שלו. בעת עריכת פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה יש להגביל ככל האפשר את הגדרת העיסוק של המבוטח, על מנת שלא יידרש להוכיח כי אינו מתאים גם לעבודות אחרות שאינן מתאימות להשכלתו או לכישוריו. ככל שהגדרת העיסוק של המבוטח תהיה מדויקת וספציפית יותר בפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה, הרי שיהיה מוגן יותר ויקבל פיצוי מהיר יותר במקרה ויפגע.

יש לשים לב, כי ביטוח אובדן כושר עבודה נועד למי שמתפרנסים מעבודתם, ולא מקבלים הכנסות חודשיות ממקורות אחרים (דוגמת שכר דירה או קצבאות). ביטוח אובדן כושר עבודה יכול להיות כחלק מביטוח החיים הכללי של המבקש לעשותו או עומד ונחתם באופן עצמאי אל מול כל חברת ביטוח. ביטוח נט משרד האוצר.

Health Insurance

רוצים לדאוג לעתיד משפחתכם? רוצים לשמוע מהי עלות ביטוח חיים? מעוניינים לקבל הצעות מחיר לביטוח חיים פרטי? כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ופשוט המופיע בתחתית הדף וכך ללא כל התחייבות מצידכם תוכלו לקבל הצעות חינם עבור ביטוח חיים פרטי מחברות הביטוח המובילות בישראל. עתה, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את ההצעה האטרקטיבית ביותר עבורכם מבין ההצעות שתקבלו. תנו לחברות הביטוח לרדוף אחריכם.

 

ביטויים קשורים: השוות ביטוח סיעודי, הראל חברה לביטוח,השוואת ביטוח בריאות , מחיר ביטוח משכנתא

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה.