מעוניין לקבל הצעות לביטוח בריאות פרטי מחברות ביטוח המומלצות בישראל?


מידע על ביטוח כלל בריאות

ביטוח כלל בריאות ביטוח – הכי בטוח שאפשר

בכל הקשור לבריאות, אסור לומר "לי זה לא יקרה", כך יודעים כולם, כפי שיודעים כי ביטוח הבריאות הממלכתי פשוט אינו מספיק. איש אינו רוצה למצוא את עצמו ממתין בתורים ארוכים להשתלות או ניתוחים, איש אינו רוצה לממן תרופות מאריכות חיים מכיסו, ואיש אינו רוצה לקבל את התשובה "מצטערים, זה לא נכלל בביטוח". זו הסיבה כי שוק ביטוחי הבריאות בארץ התפתח כל כך, וזו הסיבה כי ביטוח כלל ביטוח רפואי מעניק כיסוי פרטי ואישי לכל מי שמעוניין לקחת אחריות על בריאותו שלו ושל בני משפחתו – כלל ביטוח בריאות.

בית כלל בריאות מציע ניתוחים והשתלות הכלולים במסגרת כלל ביטוח רפואי

ביטוח כלל ביטוח רפואי מציע למבוטחיו מבחר אפשרויות בתחום הניתוחים והתרופות, בדגש על אלה שאינם מכוסים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי או שהתורים אליהם ארוכים במיוחד. המבקש לרכוש כלל ביטוח בריאות כלל יוכל לבחור בין ביטוח בסיסי, ביטוח מורחב או כלל ביטוח רפואי (כלל ביטוח בריאות) מלא:

  1. במסגרת כלל ביטוח בריאות כלל הבסיסי יוכל המבוטח לזכות בכיסוי ל-22 ניתוחים שכיחים ויקרים המבוצעים בארץ או בחו"ל, תוך בחירת המנתח והמרדים באופן פרטי כמו גם המוסד הרפואי בו יבוצע הניתוח. במקרה של השתלה בחו"ל יוכל המבוטח במסגרת כלל ביטוח רפואי בסיסי לבחור בין מסלול שיפוי או פיצוי, הן באמצעות תשלום חד פעמי או קיצבה חודשית למקרים מסוימים. בנוסף, מבטיח כלל ביטוח רפואי בסיסי, ייעוץ רפואי ופיצוי חד פעמי במקרה של מות המנותח, ביטוח כלל בריאות.

  2. כלל ביטוח בריאות כלל מורחב מציע את כל הכלול בביטוח כלל בריאות הבסיסי, בתוספת טיפולים ושירותים נוספים (לב מלאכותי, טיפולים להצלת חוש השמיעה והראיה, הסעה באמבולנס אל בית החולים, כיסוי מיוחד לניתוח לב פתוח או ניתוח מוח ועוד). בנוסף, מציע כלל ביטוח בריאות כלל המורחב גם כיסוי טיפולי השיקום הנדרשים לאחר הניתוח, וכן כיסוי עבור אח או אחות פרטיים לחדר הניתוח עצמו (זאת בנוסף לבחירת המנתח, המרדים ומקום הניתוח, כפי שקיים בביטוח הבסיסי). גם כלל ביטוח בריאות כלל מורחב וכלל ביטוח בריאות מציע פיצוי חד פעמי במקרה של מות המנותח, וכן פיצוי מיוחד עבור מבוטחים שבחרו לעבור ניתוח בבתי החולים הציבוריים, על אף שלפי פוליסת כלל ביטוח רפואי יכלו לעבור אותם בבית חולים פרטי.

  3. כלל ביטוח בריאות כלל מלא המציע את תכולת הביטוחים שהוזכרו לעיל, בתוספת כיסוי מלא גם עבור טיפולים ובדיקות מורכבות (MRI, CT, א.ק.ג. ועוד), ייעוץ רפואי פרטי במקרה של גילוי מחלה קשה, כיסוי בדיקות הריון מתקדמות וכן כיסוי טיפולים ברפואה משלימה, כלל ביטוח בריאות. www.clal.co.il

במסגרת הביטוח כלל בריאות מקבל המבוטח גם סל תרופות מורחב

ביקורת רבה מועברת מדי שנה על סל התרופות המצומצם הכלול במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי, הגורם לאלפי אנשים להוציא סכומים אדירים מכיסם על תרופות מאריכות חיים או משפרות את איכות החיים במקרה של מחלות קשות. במסגרת כלל ביטוח רפואי וכלל ביטוח בריאות ניתן לבצע ביטוח תרופות, המקנה למבוטחים כיסוי עבור תרופות אונקולוגיות והמטו אונקולוגיות, וכן לכיסוי תרופתי נרחב לטיפול במחלות קשות אחרות. בנוסף, מאפשר ביטוח כלל בריאות קבלת תרופות המצויות בסל הבריאות, אולם התווייתן אינה מאפשרת את קבלתן למחלה הספציפית ממנה סובל המבוטח.

שירותים נוספים במסגרת ביטוח כלל בריאות

בנוסף על ביטוח ניתוחים והשתלות ובנוסף על ביטוח תרופות מציעה ביטוח כלל בריאות שפע מוצרים נוספים – ביטוח כלל בריאות לילדים, ביטוח כנגד אשפוז וטיפולים שלאחר תאונה, ביטוח בריאות כלל לטיפולי מבחנה וIVF כמו גם סל ביטוח בריאות כלל ספציפי לנשים, פיצוי עבור אשפוז חירום, כלל בריאות לכיסוי טיפולים מחליפי ניתוח, מעבדה עד הבית, ושפע מוצרים ביטוחיים נוספים מבית חברת ביטוח כלל בריאות שנועדו לכיסוי מלא של צרכי המבוטחים.

הראל ביטוחי בריאות, כלל חברת ביטוח, כלל ביטוח סיעודי, כלל ביטוח בריאות