חברות ביטוח רכב וסוכני ביטוח רכב

מחפש חברות לביטוח רכב זולות ואת סוכני ביטוח רכב הטובים בישראל?

אנחנו נמצא עבורך את ביטוחי הרכב הזולים והטובים ביותר!

מומחי האתר עובדים בשיתוף פעולה עם רוב החברות לביטוח רכב ועם סוכני ביטוח רכב הטובים ביותר בישראל.

השירות שלנו הוא פשוט

במקום שאתה תרדוף אחרי חברות ביטוח רכב וסוכנויות ביטוח רכב שונות – תן לנו לעשות זאת במקומך. אנו נאתר עבורך את ההצעות הכי טובות, הכי זולות והכי אטרקטיביות של החברות לביטוח רכב הגדולות ביותר והידועות ביותר בישראל. בסוף תהליך הצעות המחיר, תקבל לידך טבלה פשוטה להבנה בה מפורטים הפוליסות השונות של חברות ביטוח רכב, כיסויי הפוליסה וכמובן המחיר, כך תוכל בן רגע לראות מי היא חברת ביטוח הרכב הזולה ביותר – השוואת מחירים ביטוח רכב.

נעמוד על ההבדלים והמשמעויות בין חברת ביטוח רכב לבין סוכן ביטוח רכב

סוכנות ביטוח רכב פועלת בשיתוף פעולה עם חברות לביטוח רכב. החברה לביטוח רכב מנפיקה את הפוליסות השונות ונעזרת בסוכניות לביטוח רכב רבות הפזורות בכל הארץ לצורך שיווק ומכירת הפוליסה. בדרך זו, סוכני ביטוח רכב טובים עובדים בשיתוף פעולה עם כמה חברות מובילות ובכך בעצם יכולים להציע ללקוחותיהם את הפוליסות ביטוח רכב הטובות ביותר.

יש הרואים את סוכני ביטוח לרכב כ"סופרמרקט ביטוחי" שבו ניתן לבחור את המוצרים שהכי מתאימים עבורך. אנו, כצרכנים, נהנים מהיתרון של סוכן לביטוח רכב בזה שכל הפוליסות נמצאות מול עיניו המקצועיות והוא, במומחיותו יאתר עבורנו את ביטוח הרכב הטוב ביותר. (car insurance)

ענף ביטוח הרכב נמצא בתחרות מתמדת, בעיקר בביטוחי רכב מקיפים שמוצאים על ידי חברות ביטוח רכב ישירות אונליין כגון AIG, הראל ביטוח רכב, ביטוח ישיר או 9000000. גם אם אתה חושב שקבלת הצעה טובה וזולה – חכה, תמיד כדאי לקבל ביטוח רכב הצעה נוספות, אולי הן יהיו זולו יותר ובכך תוכל לחסוך מאות ₪ נוספים?

כלל ברזל בביטוחי רכב

ההצעה הזולה ביותר אינה בהכרח הטובה ביותר או זאת שנרכוש בסופו של דבר. קרא היטב את הדוגמא הבא אשר ממחישה בצורה הטובה ביותר מדוע לפעמים כדאי לשלם קצת יותר על ביטוח רכב אבל בתמורה, לקבל את ביטוח הרכב המועדף:

כך היה – לקוח קיבל הצעה זולה לביטוח רכב מקיף מסוכן לביטוח רכב. ההצעה עמדה על 3,500 שח. בהצעה היה סעיף השתתפות עצמית בסך של 1,600 שח. אותו לקוח קיבל הצעה יקרה יותר ב 600 ₪ לשנה (50 ₪ לחודש) אבל כיסוי הפוליסה היה מקיף בהרבה ואינו כלל השתתפות עצמית במקרה תאונה.

איזו פוליסה עדיפה? לכאורה הזולה יותר אבל חשוב היטב – אולי יהיה עדיף לשלם עוד 50 ש"ח בחודש כי במקרה של תאונה, ההשתתפות העצמית תיהיה יקרה הרבה הרבה יותר.

סוגיה מעניינת כאשר כאן פסיכולוגיית ואופי הלקוח נכנסת לפעולה. אין כאן שחור או לבן.

סוכנות ביטוח רכב טובה ומקצועית תציג את הנתונים ללקוח ותסייע לו לבחור את הפוליסה שהכי מתאימה לא שהיא לא בהכרח הכי זולה.

מעבר לזה, מחיר ביטוח רכב אצל סוכני ביטוח רכב יכול להיות זול יותר מפניה ישירה לחברות ביטוח רכב מאחר ואולי לסוכן ביטוח הרכב יש תנאים מעולים אצל אותן חברות ביטוח רכב, תנאים שאתה כלקוח נהנה מהם (היתרון לגודל).

לסיכום, אנו בצוות אתר איי ביטוח עובדים בשיתוף פעולה עם רוב חברות ביטוח רכב ועם סוכני ביטוח רכב על מנת למצוא ולאתר עבורך את ביטוח הרכב הטוב מכולם – מחיר זול וכיסויים מלאים ומורחבים.

לחץ על הצטרפות, מלא פרטיך וקבל הצעה מעולה ומקיפה לביטוח הרכב השונים – השוואת ביטוחי חובה, צד ג' ומקיף. משרד האוצר ביטוח חובה.

והכי הכי חשוב, נהיגה זהירה אדיבה ובטוחה!

ביטויים רבלנטיים: חברת ביטוח רכב, סוכני ביטוח רכב, חברות לביטוח רכב ,סוכנות ביטוח רכב, חברות ביטוח חברת ביטוח, ביטוח רכב סוכנות לביטוח.