מידע על חברת הראל ביטוח רכב


חברת הביטוח הראל היא אחת מחברות הביטוח הוותיקות והגדולות בישראל. ביטוח הראל מתמחה במגוון תחומי ביטוח והמוביל בהם הוא ביטוח רכב.

ביטוח רכב הראל מציע הטבות ייחודיות ואטרקטיביות למגוון ביטוחי רכב – אחרי קריאת הכתבה תבין מדוע ביטוח הרכב של הראל נחשב למוביל בישראל מקרב חברות ביטוח רכב בארץ…

ביטוח הראל רכב מציע ביטוחי רכב מכל הסוגים – הראל ביטוח רכב חובה, ביטוח הראל רכב מקיף והראל ביטוח לרכב צד ג' וכן למגוון רחב של כלי רכב – רכבים, רכבים ציבוריים, נהגים חדשים, משאיות, אוטובוסים מוניות וכדומה. ביטוח הרכב של הראל שומר בעקביות על מחירים נמוכים ושירות מצויין, כך שלאחר שתקבל השוואת מחירים ביטוחי רכב, תוכל להתרשם באיכותו של ביטוח הראל לרכב בקלות.

אחד מביטוחי הרכב הידועים בישראל הוא ביטוח רכב הראל "הראל Upgrade" – ביטוח מקיף לרכב. ביטוח הרכב של הראל מציע תנאים ייחודיים וכיסויים ביטוחיים רחבים ביותר וכל זאת במחירי ביטוח מעולים.

ביטוח לרכב הראל אפגרייד

ביטוח רכב הראל אפגרייד כשמו כן הוא – הוא משדרג את ביטוחי הרכב הקיימים והופך את פוליסת הביטוח לרחבה ביותר. לדוגמא – ביטוח הראל מציע גרירה ורכב חלופי כתוצאה מתאונה או מקלקול כל שהו ברכב שמונע ממך להמשיך בנסיעה. הראל ביטוח רכב תשלח אילך חילוץ ממונע או גורר (בהתאם לאופי הנזק) ובכך תוכלו להמשיך בנסיעה.

  • רכב חלופי – במצב בו הרכב מושבת עקב תאונה, תוכלו לקבל רכב חלופי עד 9 ימים, אותו דבר לגבי גניבת רכב – תהיו זכאים לרכב חלופי עד שולשה שבועות!
  • הטבה נוספת שייחודית להראל ביטוח רכב נקראת הראל אפגרייד 10,000 תוכלו לקבל הנחה משמעותית למי שממעט לנסוע ברכב ואינו עובר 10,000 קילומטרים בשנה (כ 830 קילומטר בחודש)
  • הטבה נוספת היא ביטול השתתפות עצמית בגין נזקים
  • ניסו לגנוב לכם את הרכב אבל לא הצליחו? אם נגרם נזק במהלך ניסיון הפריצה, תוכל לקבל פטור מתשלום השתתפות עצמית בגין תיקון הזנק (כמובן וכל עוד הרכב עומד בדרישות הראל ביטוח רכב למיגון).
  • גרמת נזק לצד ג' אבל אתה לא נפגעת? תקבל פטור מהשתתפות עצמית בגין תיקון הנזקים החל מ800 ₪ נזק
  • ניתן לקבל אפילו פטור מהשתתפות עצמית לרכבים פרטיים, כל עוד הנזק גבוה מ 1500 ₪.

הטבות ייחודיות אילו הופכות את הראל ביטח רכב לאחד מביטוחי הרכב האטרקטיביים ביותר כיום.

ביטוח חובה משרד האוצר, השוואת ביטוחי חובה

ביטויים רלבנטיים: ביטוח למכונית, ביטוח הראל רכב, הראל רכב, ביטוח רכב זול, הראל חברה לביטוח רכב, הראל ביטוח לרכב, ביטוח לרכב הראל, ביטוח רכב הראל עובדי מדינה