צריך ביטוח תרמילאים לחו"ל או ביטוח מטיילים בחו"ל?

הפניקס מוצ'ילר, ביטוח הראל 669, ביטוח נסיעות לתרמילאים ועוד…

מומחי ביטוח לתרמילאים של האתר יאתרו ויתאימו לך את הביטוח הטוב מכולם!

אם יש משהו שמשותף למרבית התרמילאים היוצאים לחו"ל לטיול הגדול, הוא הידיעה כי "הכל יהיה בסדר", וכי "לנו זה לא יקרה" ובעצם, למה צריך ביטוח תרמילאים לחו"ל?

כן, יציאה לטיול תרמילאים בחו"ל מלווה בדרך כלל בביטחון עצמי רב, בתחושה כי המטיילים יודעים ומכירים הכל וכי אין באמת צורך בפוליסת ביטוח תרמילאים לחו"ל. הניסיון למרבה הצער, מראה אחרת, ולשם כך התכנסנו הפעם – לדבר על חשיבותו של ביטוח מטיילים לחו"ל וביטוח נסיעות לחו"ל ולהבין מדוע אסור, פשוט אסור לוותר עליו.

ביטוח תרמילאים לחו"ל

לאנשים שבטוחים שהכל יהיה בסדר טיול תרמילאים בחו"ל הוא ללא ספק חוויה נהדרת, אולם אלה טומנים בחובם גם פוטנציאל לאסונות גדולים הנובעים מחוסר מודעות של המטיילים ואף זלזול. רבים מהמטיילים למשל המטיילים בגובה רב, לוקים במחלת גבהים שעלולה להיגרם באסון, מתוך בטחון לקוי של המטיילים בעצמם. חשוב להבין, כי ישנם מקרים רבים בהם ההתדרדרות במצבו של המטייל עשויה להיות מהירה מאוד, וכי כאשר הגוף אינו מורגל במאמץ או בגובה, הטיולים חייבים להתקיים בקצב איטי, על מנת לאפשר לגוף להסתגל וכאשר אין למטייל ביטוח מטיילים לחו"ל הרי שמדובר בבעיה של ממש. מומלץ לערוך ביטוח נוסעים לחו"ל בכל פעם שאתם לפני טיסה…

ביטוח תרמילאים לחו"ל וביטוח בריאות לחו"ל נועד לכל המצבים הבלתי צפויים בטיולים אלה (שהם עצמם, בלתי מתוכננים ובלתי צפויים מטבעם). נכון – ביטוח תרמילאים לחו"ל אינו מונע תקלות, אולם ביטוח מטיילים לחו"ל מהווה הפתרון הטוב והמקיף ביותר במקרה והן צצות. בין אם מדובר ב"סתם" קלקול קיבה באמזונס או ברגל שבורה בהרי נפאל, בזכות ביטוח נסיעות לתרמילאים לחו"ל ניתן לנסוע בשקט וללא טרדות ודאגות.

ביטוח הפניקס מוצ'ילר לחו"ל – לנסוע בראש שקט

ביטוח הפניקס מוצ'ילר לחו"ל מתאים במיוחד למי שיוצאים לחו"ל לתקופות ארוכות (מעל 20 ימים) ומעוניינים לקבל כיסוי ביטוחי רפואי לאורך כל הדרך. בזכות ביטוח מטיילים לחו"ל של חברת הפניקס, זוכים המבוטחים לכיסוי הבא:

  1. ביטוח הפניקס מוצ'ילר לחו"ל מכסה הוצאות אשפוז וטיפולים רפואיים בגובה של יותר ממיליון דולר, מה שמקנה שקט נפשי רב למטיילים בזכות אותו ביטוח מטיילים לחו"ל.
  2. ביטוח נסיעות לתרמילאים לחו"ל מאפשר כיסוי להטסה רפואית לישראל במקרה הצורך, יתרון חשוב במקרים בהם נדרש להגיע במהירות לישראל, על מנת לקבל את הטיפול הרפואי הטוב והאיכותי ביותר כמקובל בביטוח רפואי לחו"ל.
  3. ביטוח הפניקס מוצ'ילר לחו"ל מבטיח שירותי איתור וחילוץ מטיילים, זאת במקרים בהם אובד קשר עם מטייל, כשהוא יוצר קשר ומבקש עזרה או בכל מקרה בו נדרש איתור מהיר.
  4. ביטוח הפניקס מוצ'ילר לחו"ל מכסה מקרים בהם נדרש לחלץ מטיילים שהשתמשו בסמי הזיה ונפגעו מסמים אלה, במדינות רלוונטיות.
  5. ביטוח הפניקס מוצ'ילר לחו"ל מכסה גם מקרים של רעידת אדמה ו/או של נזק למטען כתוצאה מאובדן או גניבה.
  6. בזכות ביטוח מטיילים לחו"ל של חברת הפניקס זוכים המבוטחים לקשר עם מוקד רפואי למקרי חירום בהם נדרש סיוע, כמו גם למוקד פסיכולוגי המאפשר למטיילים להיוועץ בדמות מקצועית בעת הצורך.

ביטוח הראל 669 לחו”ל – פוליסה חדשנית למטיילים

פוליסה חשובה נוספת בעולם ביטוח תרמילאים לחו"ל היא פוליסת ביטוח הראל 669 לחו”ל – פוליסה חדשנית וייעודית לטיולי תרמילאים בכל העולם. בין השאר, מכסה פוליסת ביטוח הראל לחו"ל 669 את הנקודות הבאות:

  1. ביטוח הראל 669 לחו”ל מבטיח פינוי אווירי או ימי לבית חולים קרוב, מכל מקום בעולם. כמו כן, כולל הפינוי גם מקרים של מחלת גבהים באמצעות אמבולנס אווירי.
  2. בזכות ביטוח נסיעות לתרמילאים לחו"ל, מתאפשר מוקד סיוע טלפוני של רופא, הזמין 24 שעות ביממה לרוכשי פוליסת ביטוח הראל 669 לחו”ל. במידת הצורך ובמסגרת ביטוח נסיעות לתרמילאים לחו"ל, ידבר הרופא הטלפוני גם עם הרופא המטפל בבית החולים המקומי.
  3. בזכות ביטוח הראל 669 לחו”ל יזכה המבוטח גם להמשך טיפול בישראל במידת הצורך, בין אם מדובר במומחים רפואיים או במומחים מתחום בריאות הנפש (כולל פסיכולוגים) – תחום חדשני המכוסה על ידי ביטוח נסיעות לתרמילאים לחו"ל –  הראל ביטוח נסיעות לחו"ל.
  4. בנוסף, כולל ביטוח הראל 669 לחו”ל כיסוי של פעילויות ספורט אתגרי בחו"ל וסיבוכים רפואיים שעלולים להיגרם בעקבות אירועים אלה, עבורם ביטוח נסיעות לתרמילאים לחו"ל חשוב במיוחד.

מומחי ביטוח נסיעות לחו"ל של האתר יאתרו עבורך את פוליסת ביטוח הנסיעות הטובות ביותר ויתאימו לך את חבילת הביטוח הזולה והמקיפה עבורך, אפילו עבור ביטוח הריון או ביטוח נסיעות בהריון.

בין אם אתם מתכננים נסיעה לדרום אמריקה, מרכז אמריקה, המזרח, הודו נפאל אוסטרליה וניוזילנד אירופה או אפריקה, אל תשכחו לקחת אתכם פספורט. :)

ביטויים קשורים: ביטוח תרמילאים, ביטוח מטיילים, הפניקס מוצילר, פניקס מוצילר, הראל 669, ביטוח נסיעות לתרמילאים, ביטוח 669, ביטוח מוצ'ילר, ביטוח הראל 669, ביטוח פספורט.