רוצה לקבל הצעות לביטוח נסיעות לחו"ל של הראל?

השאר פרטים וקבל הצעה מעולה לביטוח נסיעות של הראל!

הראל ביטוח לחו"ל – מובילים בביטוחי נסיעות לחו"ל

מידע ופרטים על ביטוח הנסיעות המעולה של הראל

אז מתי אתם נוסעים לחו"ל? כרטיסי טיסה יש לכם? ומסלולים, ונקודות עניין, וכרטיס אשראי בינלאומי כמובן, והמלצות של חברים שכבר היו ביעד בו ביקרתם… אבל מה לגבי הראל ביטוח נסיעות לחו"ל? האם זכרתם לדאוג לנושא החשוב כל כך של ביטוח חו"ל הראל? רק הראל ביטוח חול הראל מבטיח נסיעה בראש שקט וכיסוי מלא של כל צרכיכם בעת הצורך ואתם חייבים, פשוט חייבים לדעת במה מדובר. להצעות ביטוח נסיעות לחו"ל.

הראל ביטוח חול הראל שמדבר בשפה שלך

המעוניינים בביטוח נסיעות יודעים כבר כי ביטוח הראל לחו"ל הוא ביטוח המתמחה בתחום הנסיעות ומבטיח למטיילים, לתרמילאים ולכל הטסים שירות איכותי ומקצועיות לאורך כל הדרך. כך לדוגמא, בחבילת המוצרים של הראל ביטוח לחו"ל תוכלו למצוא חבילות ביטוח חו"ל הראל המיועדות לכל המשפחה ולכל הנוסעים, כמו גם תוכניות ייחודיות דוגמת ביטוח חו"ל הראל לתרמילאים, ביטוח הראל לחו"ל המיועד לאנשי עסקים, חבילת ביטוח חו"ל הראל המיועדת לנוסעים לתקופות קצרות במיוחד – ועוד פוליסות ספציפיות רבות אחרות.

הראל ביטוח חול הראל מציגה פוליסות ייחודיות

להלן דוגמאות לפוליסות הייחודיות המוצעות במסגרת הראל ביטוח לחו"ל. בדקו היטב – בוודאי תוכלו למצוא ביניהן את פוליסת ביטוח הראל לחו"ל הספציפית והמתאימה לנסיעתכם הקרובה:

  1. פוליסת ביטוח הראל לחו"ל המיועדת לנוסעים המעוניינים לבקר בחו"ל בדומה לביטוח בריאות לחו"ל. פוליסות ביטוח הראל לחו"ל המכונות דרכון כסף, דרכון זהב או דרכון מילניום, הן פוליסות בסיסיות הנבדלות בגובה תקרת הכיסוי ובתנאי הפוליסות. פוליסת הראל ביטוח לחו"ל מסוג דרכון כסף הינה הבסיסית ביותר, ומיועדת למי שאינם סובלים מכל מחלה שהיא. פוליסת ביטוח חו"ל הראל מסוג דרכון זהב כוללת הרחבה להחמרה במצב מחלתי קיים, ולעומתן, פוליסת ביטוח חו"ל הראל מסוג פלטינום כוללת את מרבית ההרחבות האפשריות לביטוח זו. בצורה זו, יכול כל נוסע לבחור את פוליסת ביטוח חו"ל הראל המתאימה לצרכיו, ולדעת כי הוא ובני משפחתו מכוסים ובטוחים במהלך הנסיעה.
  2. פוליסת הראל ביטוח חול הראל לצעירים, המיועדת לבני 18-59, במסגרתה יכול כל נוסע להרכיב לעצמו את חבילת ההרחבות המתאימה לצרכיו. בין אם מדובר בהרחבות הראל ביטוח לחו"ל לנשים בהריון או ספורט חורף – לכל אחת מאפשרויות אלה ואחרות קיימת הרחבה מתאימה, וכל שנדרש מהנוסע הוא להרכיב את תמהיל הראל ביטוח לחו"ל המתאים לצרכיו.
  3. הראל ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים, המיועד למי שמרבים לנסוע לחו"ל, לרוב בלוויית ציוד טכני יקר (דוגמת מחשב נישא, ביטוח לטלפון הסלולרי או הסמארטפון/טאבלט). הראל ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים הוא ביטוח המכסה את כל ארצות העולם והינו קבוע לשנה אחת, במהלכה יכול איש העסקים לטוס כאוות נפשו, מבלי להפעיל בכל פעם מחדש את הפוליסה (כאשר משך הנסיעה אינו עולה על 60 ימים) ביטוח לחו"ל.
  4. ביטוח הראל לחו"ל המיועד לפעילויות אקסטרים. מדובר בפוליסת הראל ביטוח לחו"ל בעלת גבולות כיסוי גבוהים המיוחד, המיועדת למי שמתכננים לכלול בחופשתם פעילויות ספורט אתגריות (דוגמת באנג'י, סנפלינג, רפטינג ורבים אחרים). ביטוח הראל לחו"ל אקסטרים מיועד למי שגילם אינו עולה על 60, וכולל בין השאר איתור וחילוץ במקרה הצורך, שירותים רפואיים מלאים (כוללים הטסה רפואית), ביטוח כבודה וביטוח רעידות אדמה. חשוב לדעת, כי ביטוח הראל לחו"ל אקסטרים ניתן להרחבה כך שיכלול כיסוי לפעילויות חורף (הרחבה המיועדת לנוסעים לחופשות סקי).
  5. הראל ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופות קצרות – פוליסה המיועדת למי ששהותם בחו"ל לא תעלה על 9 ימים רצופים. פוליסת הראל ביטוח נסיעות לחו"ל short מיועדת לבני 60 ומטה שאינם סובלים ממחלות ואינם נוטלים תרופות באופן קבוע. פוליסת הראל ביטוח נסיעות לחו"ל לתקופות קצרות הינה פוליסה פשוטה יחסית שמחירה נוח במיוחד.

אז איזו פוליסת הראל ביטוח חול הראל אתם צריכים? זה הזמן להיוועץ בסוכני הביטוח שלכם ולבחור את האופציה הנכונה והמתאימה עבורכם ביותר. והכי חשוב – צוות הראל ביטוח חול הראל מאחל לכולכם נסיעה טובה!

ביטויים רלבנטיים: ביטוח רפואי לחו"ל, הראל ביטוח לחו"ל ביטוח הראל לחו"ל, ביטוח בריאות, הראל ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוח נסיעות לחו"ל הראל הראל ביטוח חו"ל, פספורט.