ביטוח בריאות לחו"ל למשפחה – ביטוח רפואי לחו"ל

צוות מומחי האתר לביטוחי נסיעות ימצא לך את ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל הטוב מכולם!

ביטוח רפואי לחו"ל לנסיעה בטוחה ואחראית

עוזבים את גבולות הארץ בקרוב? בין אם אתם נוסעים למטרת חופש או עבודה, בין אם אתם נוסעים לבד או עם חברים ובני משפחה, נושא ביטוח בריאות בחו"ל הוא אחד החשובים והמרכזיים לטיפול טרם הנסיעה. מה כולל ביטוח רפואי לחו"ל? וכיצד תתאימו פוליסת ביטוח בריאות חול לצרכיכם? כל המידע והטיפים אודות ביטוח רפואי בחו"ל – במאמר שלפניכם.

ביטוח בריאות לחו"ל – מידע כללי

מדי שנה עולה בהתמדה מספר הישראלים היוצאים לחו"ל. מה שמגדיל בהתאמה גם את שוק ביטוח בריאות בחו"ל ואת ביטוח נסיעות לחו"ל, את מספר הפוליסות המוצעות לנוסעים. בבסיסו, כולל ביטוח בריאות לחו"ל כיסוי הוצאות רפואיות עקב מחלה או תאונה בחו"ל והוצאות בגין קיצור או הארכה של שהיה בחו"ל. בנוסף, כוללות פוליסות ביטוח בריאות בחו"ל גם כיסוי כנגד תאונות אישיות, ביטוח ביטול נסיעה, כיסוי העברת גופה מחו"ל לארץ, ביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי ועוד. בנוסף לאלה, ישנה אפשרות לרכישת הרחבות של ביטוח בריאות חול המיועדות לקהלי יעד ספציפיים ולמקרים מיוחדים דוגמת הריון, טיולי אתגר ועוד.

חשוב לדעת, כי תנאי המינימום של ביטוח בריאות בחו"ל המוצעים על ידי חברות הביטוח השונות, אינם כוללים מגבלות של סכומי ביטוח, כך שכאשר מדובר בנושא ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל, הרי שכל חברה קבעה לעצמה גבולות אחריות שונים לכל מקרה וסכומי תקרה לפיצוי כספי – ביטוח תרמילאים.

ביטוח רפואי לחו"ל של חברות האשראי

יש לכם כרטיס אשראי בינלאומי ואתם מחפשים ביטוח בריאות חול? סביר אם כך להניח כי במסגרתו אתם זכאים לקבל ביטוח בריאות לחו"ל בכיסוי בסיסי, אותו תוכלו להרחיב על פי צרכיכם. ביטוח בריאות לחו"ל של חברות האשראי נדרש להפעלה ספציפית טרם הנסיעה (לרוב באמצעות התקשרות אל מוקד חברת האשראי, עדכון אודות הנסיעה והפעלת ביטוח בריאות לחו"ל), אולם במקרים רבים נדרש להרחיב את אותו ביטוח רפואי בחו"ל הבסיסי גם למצב הגופני של מחזיק הכרטיס, גילו, יעד הנסיעה ועוד. גם אם אינכם מעוניינים ברכישת הרחבות, חשוב מאוד לבדוק אם עליכם להפעיל את ביטוח רפואי לחו"ל של חברת האשראי באופן ספציפי טרם הנסיעה, על מנת שלא יגרם מצב בו נסעתם מבלי להודיע לחברת האשראי ואינכם מכוסים – ביטוח נוסעים לחו"ל.

חשוב לדעת כי ביטוח רפואי לחו"ל אינו מכסה החמרה במצב קיים

דעו, כי ביטוח רפואי לחו"ל אינו מכסה החמרה במצב רפואי קיים, אלא אם נרכשת הרחבה זו ומצוינת באופן ספציפי בפוליסת ביטוח בריאות חול. הרחבה זו של ביטוח רפואי בחו"ל נועדה לכסות מקרים בהם חלה הרעה במצבו של מבוטח. לדוגמא, חולה סכרת שאיבד הכרה באופן פתאומי עקב מחלתו. חשוב לדעת, כי הרחבה זו מיועדת רק למקרי הרעה, לפיכך לא ישלם ביטוח בריאות בחו"ל גם את התרופות שלוקח החולה, על מנת לשמור על מצבו יציב – אלה יכוסו במידת הצורך על ידי ביטוח בריאות חול הרגיל.

על מנת לרכוש הרחבת הרעה במצב קיים כתוספת אל ביטוח בריאות חול, נדרש המבוטח לצרף אל פוליסת ביטוח רפואי בחו"ל אישור רפואי כי לא חלה החמרה במצבו בשנה הקודמת לנסיעה, וכי מצבו יציב. הראל ביטוח לחול.

מגבלות נוספות של ביטוח בריאות בחו"ל להן נדרש לשים לב!

  1. יעד הנסיעה. שימו לב כי הנוסעים למדינות צפון אמריקה נדרשים להפעיל ביטוח רפואי לחו"ל המעניק כיסוי נרחב יותר, זאת לנוכח מחירי השירותים הרפואיים הגבוהים יותר במדינות אלה. הנוסעים למדינות עולם שלישי לעומת זאת, ידרשו להפעיל ביטוח בריאות בחו"ל המבטיח טיפול בבתי חולים פרטיים והטסה לישראל במקרה הצורך.
  2. בדקו האם פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל מגבילה את גיל המבוטחים – נקודה חשובה לנוסעים עם ילדים או לבני גיל הזהב הנדרשים לעשות ביטוח רפואי בחו"ל מורחב טרם נסיעתם.
  3. מתכננים טיול אתגרי? סקי? טיפוס הרים? טיפוס קרח? טיול רכיבת אופניים באנדורה? רכשו הרחבת ביטוח בריאות בחו"ל, הדואגת לכיסוי פציעות וטיפולים שעשויים להידרש עקב העיסוק בפעילויות אתגריות אלה.
  4. ביטוח רפואי לישראלים בחו"ל – אם בבעלותך אזרחות זרה יש לבדוק היטב את חוקי המדינה בה נפגעת ואת אופן הטיפול מאחר וביטוח רפואי לישראלים בחו"ל מכסה אם אתה ישראלי (אזרח ישראלי).

מומחי ביטוח הבריאות לחו"ל של האתר יתאימו עבורך את ביטוח הנסיעות וביטוח הרפואי הטוב מכולם! הצטרף עכשיו!

ביטויים רלבנטיים: ביטוח עובדים זרים בישראל, ביטוח רפואי לחו"ל ביטוח בריאות לחו"ל,ביטוח הריון,  ביטוח בריאות בחו"ל, ביטוח רפואי בחו"ל, ביטוח בריאות חו"ל

טיסה נעימה :)