צריכה ביטוח נסיעות בהריון לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון דורש מומחיות רבה וניסיון רב

ביטוח הריון חו"ל – לשמירה אישית לוחצת

הריון הוא לא מחלה – זאת יודעים כולם ונשים רבות ממשיכות לטוס בהריון לחו"ל גם בתקופה זו. עם זאת, נשים בהריון נדרשות להגן על עצמם מבחינה ביטוחית כנגד אירועים בלתי צפויים העלולים להתחולל דווקא בתקופה הזו ובמיוחד כשהן רחוקות מהבית. מה צריך לכלול ביטוח הריון חו"ל וכיצד ניתן לטוס בהריון לחו"ל בצורה בטוחה ואחראית, כיצד נתאים את ביטוח רפואי לחו"ל? כל המידע מוגש בפניכן במאמר זה.

ביטוח נסיעות בהריון לחו"ל – לא כולן מודעות לנחיצותו של ביטוח נסיעה לחו"ל בהריון

קופות החולים וחברות הביטוח מגבילות במרבית המקרים ביטוח הריון חו"ל עד לשבוע ה-28 להריון, זאת לנוכח העובדה כי נשים בשבוע מתקדם יותר, חשופות לאפשרות של לידה בחו"ל, מה שיעמיד את הוצאות התשלום עבור ביטוח חו"ל הריון על מאות אלפי דולרים – תרחיש שמרבית הנשים אינן מודעות לו. כל אישה המעוניינת לטוס בהריון לחו"ל עומדת למעשה בפני דילמה כלכלית לא פשוטה, גם אם אינה מודעת אליה, היות ואם תיקלע בחו"ל ללידה מוקדמת או כל סיבוך רפואי אחר, הוצאותיה עלולות להגיע עד לחצי מיליון דולר – סכום לא פשוט ולא אפשרי לכל הדעות.

חשוב לדעת, גם כי ביטוח חו"ל הריון נדרש על ידי חברות התעופה, הקובעות באופן עצמאי את שבוע ההיריון המקסימאלי המותר. ביטוח נסיעות לחו"ל – מרבית חברות התעופה חוששות מאוד ממצב של לידה באוויר, שיחייב את המטוס לנחות לפני ההגעה ליעד – פעולה שמשמעותה הפסד כספי רב לחברת התעופה (ועל הפסדים אלה אף ביטוח נסיעות בהריון לחו"ל אינו מכסה). ככלל, חברות התעופה רואות בנשים בהריון מקור סיכונים לא קטן עבור החברה, לפיכך נדרשת כל אישה המעוניינת לטוס בהריון לחו"ל ליידע את חברת התעופה אודות מצבה הרפואי, שאם לא כן לא תישא החברה באחריות הכספית עבורה ועקב הסיבוכים הרפואיים שעלולים להיווצר בטיסה.

ביטוח הריון חו"ל – קראו היטב את הפרטים הקטנים

אישה המעוניינת לטוס בהריון לחו"ל ולהיות בטוחה, נדרשת לפיכך לעדכן את ביטוח הנסיעות שלה. לא כל ביטוח נסיעות כולל הרחבת ביטוח הריון חו"ל וגם אם כן נכללת הרחבה שכזו, הרי שהיא בסיסית מאוד ואינה מכסה משמעותית את ההוצאות הקשורות להריון ולידה. לפיכך, נדרשת כל אישה להרחיב משמעותית ולרכוש ביטוח נסיעה לחו"ל בהריון שיכסה את הסיכון האדיר ואת ההוצאות הכספיות הכבדות. חשוב להבין, כי ביטוח נסיעה לחו"ל בהריון נדרש על מנת לכסות את הוצאות האשפוז של האישה ויותר מזה – גם של הוולד, שבמקרים של לידה מוקדמת יהיה פג ויידרש לאשפוז ממושך שעלותו גבוהה במיוחד. ביטוח נסיעות לחו"ל הראל.

מאידך, לא כל פוליסות ביטוח נסיעות בהריון לחו"ל תואמות זו לזו ולא כל חברות הביטוח וקופות החולים שמחות לבצע ביטוח נסיעה לחו"ל בהריון, עבור כל אחת. השוואה פשוטה בין פוליסות ביטוח חו"ל הריון יגלו כי ישנם הבדלים בין השבוע המקסימאלי בו ניתן לטוס בהריון לחו"ל, לבין כיסוי הוצאות האשפוז וההוצאות הרפואיות בשל סיבוכים וליקויים שעלולים להיווצר. ביטוח תרמילאים

מה נדרשת פוליסת ביטוח נסיעה לחו"ל בהריון לכלול?

בעת רכישת ביטוח חו"ל הריון, חשוב לוודא כי הוא מכסה את כל תקופת השהות מחוץ לגבולות הארץ. כך, מי שמעוניינת לטוס בהריון לחו"ל בשבוע 26 ולחזור בשבוע 30, נדרשת לוודא כי ביטוח חו"ל הריון תקף לכל התקופה. כמובן, בעת רכישת ביטוח נסיעות בהריון לחו"ל נדרש לקרוא היטב את תנאי הפוליסה, ואף להתייעץ עם מומחה ביטוח חו"ל הריון על מנת לוודא את הפרטים הקטנים.

יש לשים לב, כי ביטוח נסיעה לחו"ל בהריון אפשרי בדרך כלל רק עד לגיל ספציפי של האישה ההרה. במרבית המקרים, ביטוח נסיעות בהריון לחו"ל מתאים רק לנשים שגילן אינו עולה על 40. זאת ועוד – בעת רכישת ביטוח הריון חו"ל, חובה לבדוק האם הוא כולל גם כיסוי של הוצאות הטיפול בוולד. במרבית המקרים, מכסה ביטוח נסיעות בהריון לחו"ל רק את הוצאות הלידה והאשפוז של האם, לשם כך נדרש להוסיף אל ביטוח הריון חו"ל גם כיסוי ייחודי זה. הראל ביטוח לחו"ל.

מומחי ביטוח הריון של האתר יאתרו עבורך את פוליסת ביטוח הנסיעות הטובה מכולן עבור נשים בהריון. הצטרפי עכשיו!

ביטויים רלבנטיים: ביטוח נוסעים לחו"ל, ביטוח הריון לטוס בהריון ביטוח נסיעות בהריון, ביטוח בריאות בחו"ל, ביטוח נסיעות הריון נסיעה לחו"ל בהריון ביטוח חו"ל, ביטוח נסיעות לתרמילאים.