מעוניין להשוואת ביטוחים בריאות, חיים, סיעודי ועוד?

רוצה לקבל הצעות אטרקטיביות בחינם לביטוחים ביטוח נט?

מלא הטופס הקצר, קבל הצעות ובחר את ההצעה הטובה מכולן!

ביטוח נט – משרד האוצר עוזר לנו לקבל את ההחלטות הנכונות

במרץ 2008 השיק משרד האוצר את המערכת הממוחשבת החדשה בעלת חשיבות רבה במיוחד, מערכת בשם ביטוח נט. משרד האוצר, באמצעות השקה זו, מציע לכל המעוניין מערכת המספקת מידע רב ומגוון בנושא פוליסות הביטוח השונות ודרכי החיסכון, וכן מאפשרת להשוות בין הפוליסות השונות והנתונים השונים, הנוגעים לחברות הביטוח. מערכת חשובה זו, ובמיוחד לאור התחרות הרבה בין חברות הביטוח השונות, מספקת לכל המעוניין מידע חשוב לצורך קבלת ההחלטות הנכונות והמתאימות ביותר, ומהווה בעצם מדריך ביטוח. מערכת ביטוחנט, באמצעות הגדרת נתונים רלוונטיים, מאפשרת להשוות בין תשואות, מדדי סיכון וביצועי פוליסות הביטוח של חברות הביטוח השונות, העוסקות בביטוחי החיים. ביטוח נט משרד האוצר, מתאימה לכל אחד ומומלצת לשימוש בכל עת.

מערכת ביטוחנט – מה היא כוללת

מערכת ביטוח נט משרד האוצר לוקחת גם היא חלק במהפך המחשוב הגדול, אותו מציע משרד האוצר בשנים האחרונות. בהיותו מספק מגוון של מערכות מידע ממוחשבות, מציע משרד האוצר, מערכת מיוחדת, שלוקחת חלק חשוב במהפכת הפנסיה, המובלת על ידי משרד האוצר. באמצעות שימוש במידע צרכני חשוב וכלים, המיועדים לצורך השוואה בין אפשרויות הפנסיה השונות, ביטוחנט הינה כלי חשוב ושימושי במיוחד. מערכת ביטוח נט משרד האוצר מספקת מידע אודות תשואות חברות הביטוח בישראל, השוואה בין התשואות שהשיגו לפי טווחי זמן נבחרים וכן מידע אודות ביטוח פרטי.

מערכת ביטוחנט – מה ניתן להפיק ממנה

מערכת ביטוח נט משרד האוצר מאפשרת, כאמור, מדידה והשוואה בין תשואות חברות הביטוח השונות והפוליסות המוצעות על ידן. מערכת ביטוחנט מאפשרת הפקת שני דוחות, הקשורים לתחום התשואות: דוח ראשון עורך השוואה של 12 חודשים ומעלה, בעוד הדוח השני עורך השוואה, בהקשר של מדדי שוק.  מערכת ביטוח נט משרד האוצר מאפשרת קבלת תרשימי תשואה מצטברת של כל חברה בהשוואה לתשואתן של חברות ביטוח אחרות. זאת על פי קביעת זמן והתייחסות למשך זמן, הנקבע מראש. בנוסף, מציעה מערכת ביטוח נט משרד האוצר, גם טבלה המפרטת את התשואה החודשית המצטברת, גובה דמי הניהול ונכסיהן של חברות הביטוח בהתאם לבחירתו של המבקש אותה. באמצעות נתונים, הנבחרים מראש, מתאפשר קבלתו של מידע רב וחשוב בתחום התשואות וכל זאת באופן פשוט וברור להבנה.

משרד האוצר מציע בנוסף למערכת ביטוח נט לביטוחי הבריאות והסיעוד את מחשבון משרד האוצר ביטוח חובה. מחשבון זה משוואה עבורניו את פוליסות ביטוח החובה מבין חברות הביטוח בישראל ונחשב לאמין ומדוייק בתחום. מומלץ לקרוא מידע לפני שאתה נכנס למחשבון ביטוח חובה משרד האוצר

מערכת ביטוח נט משרד האוצר – מדידה והשוואה בין חברות ביטוח שונות

בדומה למערכת הגמל – גמלנט – מערכת ביטוח נט משרד האוצר, המספקת מידע על ביצועי פוליסות הביטוח והחיסכון של חברות הביטוח, מאפשרת מדידה והשוואה בין חברות הביטוח על פי פרמטרים הנקבעים מראש. במסגרת מערכת ביטוחנט מסופק מידע רב וחשוב לציבור באמצעות טבלאות, גרפים ודו"חות, בהתאם לפרופיל המשתמש, שהוגדר מראש. מערכת ביטוח נט משרד האוצר, מתבססת על נתונים שהועברו על ידי חברות הביטוח לאגף שוק ההון וכן על מדדי שוק, אותם מפרסמת הבורסה בתל אביב. ביטוחנט, ככזו המספקת מידה של שקיפות, מאפשרת לכל המעוניין בכך, ליצור השוואה נכונה ומתקדמת, המתייחסת להיבטים רבים, בין חברות הביטוח השונות הקשורות לתחום ביטוח חיים. ביטוחנט מאפשרת ניהול נכון והבנה מלאה של הפוליסות השונות של כל אחד ואחד, באמצעות חשיפתו למידע רלוונטי וחשוב. בנוסף, מאפשרת ביטוחנט גם בחינה מדוקדקת של הפוליסה האישית בשנה החולפת בהשוואה למדד המניות, מדד אג"ח ואף שער הדולר. באמצעות דרך זו נבחנת הפוליסה באופן קבוע וכן נבדקת מידת התאמתה באופן הנכון ביותר ללקוח. בדיקה זו מתאפשרת בכל עת ובכל שלב והמידע המתקבל הינו עדכני ומשתנה בהתאם לשינויים המתרחשים במצב השוק.

אין לראות במאמר זה משום ייעוץ או כל סוג של המלצה. בכל מצב מומלץ לקבל ייעוץ ממוחים בתחום