השוואת ביטוחי דירה השוואת מחירים

מעוניין בהצעות מחיר לביטוחי דירה וביטוח מבנה דירה או ביטוח בית?

מומחי ביטוחי הדירות של האתר יאתרו ויתאימו עבורך את ביטוח הדירה טוב מכולם!

עברת לדירה חדשה? קנית בית חדש? מזל טוב וברוכים הבאים!

חלק בלתי נפרד ממעבר דירה או קניית דירה הוא ביטוחי דירה וביטוח מבנה דירה (מכונה גם ביטוח בית). נכס המקרקעין שלך הוא כנראה הרכוש היקר ביותר שאתה מחזיק לכן על מנת שלא תיוותר חסר כל – מומלץ לבטחו בביטוח מתאים ובכך להגן עליך בפני נזקים כלכליים גבוהים מאוד שרוב האנשים אינם יכולים לעמוד בהם.

כמה עולה ביטוח דירה?

מחיר ביטוח דירה או עלות ביטוח דירה נקבע בהתאם לפרמטרים רבים הקשורים לערכה של הדירה המובוטחת (מצב תשתיות, מיקום, גיל הדירה, סוג הבניין, ערך התכולה וכדומה – בהמשך) וכן מהכיסויים של ביטוח בית שאותו אתה צריך.חברת הביטוח שולחת שמאי ובהתאם למיצאיו, חברת הביטוח תוכל להעריך את הפריימה של ביטוח הנכס. ישנם הבלים גדולים בין הערכות השמאי ולכן מומלץ לערות ביטוח דירה השוואה טרם רכישת הביטוח

ביטוחי דירה מורכבים למעשה משני ביטוחים לדירה שאותם ניתן לרכוש ביחד או לחוד. פוליסות ביטוחי דירה נמצאת בפיקוח ממשלתי וחברות הביטוח אינן רשאיות לשנותן בצורה שהמבוטח יפגע מהשינוי (הורדות בכיסויים הביטוחיים). ביטוחי משכנתאות

ביטוח המבנה (ביטוח בית) מקיף את השלד ותשתיות הנכס וביטוח תכולה מקיף כל חפץ בבית בהתאם לכיסוי הביטוח. נפרט על כל רכיב ביטוח הדירה (ביטוח בית):

ביטוח מבנה דירה

ביטוח מבנה דירה (ביטוח בית) מגן על נזקים למבנה הדירה או הנכס הכללי (כולל כל מה שקשור לדירה או לנכס – מרפסות, חלונות, דלתות, צנרת ביוב ומים, ציוד אינסטלציה, ציוד חימום מים והסקה וכדומה. הכלל הוא שכל מה שקשור לדירה בחיבור של קבע – מבטוח בביטוח מבנה דירה.ביטוח זה שונה במקצת מביטוח מבנה למשכנתא ומביטוח חיים למשכנתא.

ביטוח מבנה לדירה מגן בפני נזקים שונים העלולים לפגוע בנכס כגון שריפה, נזקי מים, התמוטטות, הרס וכדומה. סכום ההגנה של ביטוח מבנה דירה הוא בגובה העלות לבניה מחדש של הדירה או הבית, כמובן ללא ערך הקרקע עליו נמצא הנכס. לכל מבנה יש את עלות מחיר מטר בניה ושמאי של חברת הביטוח יעריך את המחיר בהתאם למימצאיו בשטח.

מחיר ביטוח מבנה דירה השוואת מחירים – מחיר הביטוח למבנה דירה נקבע בהתאם למצבו הפיזי של הנכס (ישן/חדש), מיקום הנכס

ביטוח תכולת דירה

ביטוח תכולה לדירה מעניק הגנה ביטוחית כנגד הרס תכולת הדירה. ביטוח תכולת דירה נקבע בהתאם לדרישות של בעל הדירה, לכיסויי הביטוחי שהוא מבקש וכמובן לשווי התכולה המבוטחת. נשאלת השאלה מהי תכולה? – תכולה מוגדרת כל אביזר, חפץ, רכוש שנמצא בתוך הדירה והם בבעלות המובטח ובני משפחתו. כל פוליסת ביטוח תכולת דירה מוגדרת ומכסה את מה שנקע על ידי המבוטחים עצמם.ביטוח לתכולת דירה נכנס לתוקף במקרים שהתכולה המוגדרת נפגעת/נהרסת כגון שריפה, גניבה/פריצה/שוד, נזקי מזג אוויר ואסונות טבע וכדומה.

מחיר ביטוח תכולת דירה השוואת מחירים

מחיר הביטוח החודשי נקבע בהתאם לרכוש המבטוח ולשוויו. שווי הרכוש נקבע בהתאם להערכת שמאי מטעם חברת הביטוח שמגיע פיזית לדירה וסוקר את הרכוש. מעבר לשווי תכולת הדירה, ישנם פרמטרים נוספים שמשפיעים על עלות ביטוח תכולת דירה כגון מיקום הדירה (דירה במקום מועד לפורענות ובמקום שבו יש אחוז גבוה של פריצות), גובה הדירה, מיגון הדירה ועוד.

מומלץ תמיד לערוך השוואת ביטוחי דירה השוואה על מנת לאתר את פוליסת ביטוח בית הטובה והזולה ביותר.

כיצד לבחור ביטוח בתים?

בבחירת ביטוח בתים יש כמה נקודות מהותיות שחייבות להיות בתוף פוליסת ביטוח בית :

  • גובה הגנה וכיסוי למבנה/בית/דירה.
  • גובה הכיסוי לתכולת בית/דירה.
  • אחריות צד ג' – מה המינימום לפיצוי ?
  • כיסוי לתכשיטים ואבנים יקרות.
  • כיסוי לכל הסיכונים לתכשיטים ודברי ערך
  • (ביטוח בית)

האם יש הרחבות לפוליסה שאינן נמצאות בפוליסת ביטוח לדירה רגילות? ישנם מקרים שבהם מומלץ להוסיף הרחבות לביטוחי דירות כגון הרחבה לכיסוי מכשירי חשמל. (ביטוח בית).

הפיצוי נקבע התאם להערכת שמאי על בסיס שני עקרונות בעולם הביטוח:

  • כינון – הכיסוי יקבע בהתאם לשווי של מה שנהרס או נגנב. הפיצוי יהיה כמחירו בחנות או בשוק.
  • שיפוי – הפיצוי לרכוש יקבע בזמן מקרה ביטוח בהתאם לשווי שלו.

השוואת ביטוח דירה השוואת מחירים

כפי שניתן לראות, ביטוחי דירה הם ביטוחים מורכבים ומותאמים אישית לסוג הנכס, מיקומו והתכולה שבבית, לכן ובייחוד בביטוח מסוג זה מומלץ ביותר לערות השוואת מחירי ביטוחי דירה או השוואת ביטוח בית מאחר ופערי הפרמיות החודשיות או השנתיות יכולים להיות אלפי ש"ח!

החשיבות בהשוואת ביטוחי דירה מחירים

טווח ארוך – ברוב המקרים, אתה תחזיק בנכס שלך לאורך שנים רבות ולכן כנראה גם ביטוחי הדירה או ביטוח מבנה שתעשה יהיו לאורך שנים. הפרשי קטנים במחיר ביטוחי דירה כל חודש יכולים להצטבר לעשרות אלפי ש"ח על פני תקופה של כמה שנים לכן גם אם נראה לך שולי הפרש של כמה עשרות ש"ח – קח בחשבון שבמשך כמה עשורים הפרש זה יכול להיות אדיר. חישוב הפרשי מחיר ביטוח דירה וביטוח מבנה הוא פשוט – ראשית עליך לקבל הצעות לביטוח דירה, לאחר מיכן, בודד את ההפרש בין ההצעות השונות לביטוחי דירה, לאחר מיכן הכפל את הפרש שקבלת במספר החודשים כפול מספר השנים, לדוגמא עשר שנים – זה יהיה ההפרש שיכולת לחסוך ולהינות מהכסף. אתה תופתע מהסכום הגדול שופיע לנגד עינך!

תחרות בשוק ביטוחי הדירה והמבנה – כיום ישנה תחרות עזה בין חברות הביטוח השונות שמציעות ביטוחי דירה,ביטוח בית וביטוחי מבנה מכל הסוגים. אתה, כבעל נכס וכמי שעומד לרכוש ביטוח לדירה, נהנה מתחרות זו ומקבל שירות טוב יותר, כיסויים רחבים יותר ומחירים טובים יותר, לכן החשיבות בקבלת מחירים לביטוחי דירה היא גדולה – בהשוואת ביטוח דירה מהיר ופשוט אתה יכול לחסוך המון!

כיסויים והרחבות ביטחי דירה

כאן טמון הסוד בגדול של ביטוחי דירה וביטוח בתים – בגלל המיגוון הרחב בשוק ביטוחי הדירות והתחרות בשוק, אתה יכול כיום לקבל כיסויים והרחבות לביטוח הדירה של שבעבר היית משלם עליהם כסף רב. ההרחבות יכולות להיות רבות ומגוונות כגון צד ג'. גובה ההגנה הביטוחית בהחלט יבוא לידי ביטוי שחס וחלילה יקרה אירוע ביטוחי ותצטרך לשלם כסף בגין פגיעה או נזק שנגרם מהנכס שלך.

צוות מומחי ביטוחי דירה של האתר יתאים עבורך את ביטוח הדירה הטוב מכולם. ביטוח דירה מחיר יכול להיות כמה מאות ש"ח בחודש בדומה לביטוח בתים.

ביטויים קשורים : ביטוחי משכנתא ביטוח דירה, ביטוחי דירה , ביטוח מבנה, ביטוח דירות, ביטוח מבנה דירה, ביטוח בית, ביטוח בתים ביטוח לדירה ביטוח תכולת דירה ביטוח דירה מחיר ביטוח דירה השוואת ביטוח דירה בטוח דירה ביטוח נכס ביטוח לבית, ביטוח דירה צד ג, עלות ביטוח דירה ביטוח בית משותף ביטוח מבנה לדירה ביטוח דירה השוואה ביטוח דירה השוואת מחירים ביטוח דירה שכורה הצעה לביטוח דירה כמה עולה ביטוח דירה ביטוח תכולה לדירה, ביטוח בתים משותפים ביטוח לבניין, מחשבון ביטוח דירה , ביטוח ערך קרקע ביטוח בנין משותף ביטוח דירה מושכרת, ביטוח תכולת דירה מחיר הצעת מחיר לביטוח דירה