ביטוח ורכבים בישראלחדשותראשי

על ביטוח ורכבים שונים בישראל

לא משנה איזה רכב אתם מתכוונים לרכוש, אין זה משנה אם מדובר על רכב שטח מסיבי, משפחתית קטנה או טנדר עם קבינה אחת בלבד. ישנו דבר אחד שמשותף לכל הרכבים שנוסעים על כבישי הארץ. כולם צריכים להיות מבוטחים. בכתבה הקצרה שלפניכם נרחיב את הדעת על סוגי הביטוח בישראל וניגע במספר דגמי רכבים פופולאריים בישראל. קריאה נעימה.

ביטוח חובה בישראל

כפי שציינו, לא משנה אם אתם מתעתדים לרכוש ניסאן ג'וק, פיאט פונטו, מאזדה לנטיס, וולוו חדשה או האמר, כל רכב מחויב על פי חוק להיות מבוטח בביטוח חובה לרכב. זהו סוג של ביטוח בסיסי שבא להבטיח לכם שבמידה והרכב שלכם יהיה מעורב בתאונה, אתם תהיו מכוסים כנגד הוצאות כספיות בגין נזק שייגרם לגופם של הנוסעים ברכב או של אחרים שיהיו מעורבים בתאונה עמו. חשוב להדגיש שגם במקרה בו רוכב אופניים מתנגש ברכב החונה שלכם, מדובר על תאונה לכל דבר ועניין. חובת הביטוח היא עליכם, גם אם אתם לא מתכוונים להוציא את הרכב מהחנייה שלכם, עדיין עליכם לבטח אותו בביטוח חובה.

ביטוח מקיף וצד ג'

שני סוגי ביטוח נוספים הם ביטוח צד שלישי וביטוח מקיף. ביטוח צד שלישי מוסיף על ביטוח החובה את הביטוח מפני נזקים לרכוש של צד אחר (לא הצד שלכם או של חברת הביטוח). גם אם אתם לא נוהגים על רכב כמו ניסאן ג'וק חדש, הנזק שאתם עלולים לגרום בשוגג לרכב אחר או לציוד אחר, הוא רב. פגיעה בעמוד תאורה למשל יכולה לעלות לכם עשרות אלפי שקלים. ביטוח מקיף לרכב כשמו כן הוא – מקיף את כל הסיכונים האפשריים. מדובר הן על נזקים לרכוש שלכם או של צד שלישי, הן על פגיעות גופניות לנוסעי הרכב והן על פגיעות פיזיות של המעורבים בתאונה עם הרכב שלכם.

ניסאן ג'וק וחברות אחרות

שלושת המכוניות הנמכרות ביותר בישראל נכון לכתיבת שורות אלו הן פורד פוקוס במקום הראשון, יונדאי i30 במקום השני, טויוטה קורולה במקום השלישי. בשנת 2014 הפורד פוקוס המשפחתית הקומפקטית נמכרה בלמעלה מ11000 חתיכות. היא השאירה מאחור מותגים טובים ונחשבים כמו ניסאן ג'וק למשל. היא החליפה רשמית את המאזדה 3 ונתוני המכירות שלה משאירים את כל המומחים בתחום פעורי פה.

בשמונת החודשים הראשונים של שנת 2014 נמכרו למעלה מ2000 דגמים ידניים מהרכב המשובח הזה בארץ. תא הנוסעים שלה מעוצב בסגנון מודרני, הנדסת האנוש שלו מצוינת והתוצאה נעימה מאוד לעין. מדובר על רכישה משתלמת מאוד מכל בחינה. המראה של הדגמים החדשים מאוד אגרסיבי ואופנתי וישנו שיפור של למעלה מעשרים אחוז בצריכת הדלק. אין פלא לפיכך שהפוקוס עוקפת בסיבוב את כל הדגמים האחרים ומשאירה לכולם לאכול אבק. וגם רכב זה כמובן מחייב ביטוח כהלכתו.

פרטים נוספים על הצעות לביטוח רכב.

סגור לתגובות.