מעוניין לקבל הצעות לביטוח עסק? או ביטוח עסקים?

מעוניין התייעץ עם סוכני ביטוח מומחים לביטוח משרד ועסק?

ביטוח עסק, ביטוח משרד, ביטוח חברה

ביטוח עסק מתייעצים ורוכשים רק אצל מומחים לביטוח עסקים ומשרדים!

כפי שנראה בכתבה, תחום ביטוח עסקים דורש מומחיות רבה, ניסיון ומקצועיות לכן מומלץ להתייעץ עם מומחים לביטוח עסקים טרם רכישת הביטוח. מגוון האפשרויות בפוליסות ביטוח משרד הוא רחב מאוד לכן עליך להתאים במדויק את הביטוח של העסק שלך.

מהו ביטוח עסק?

ביטוח עסק כשמו כן הוא – מבטח את העסק, החברה או המשרד בגין אירועים קשים שעלולים להתרחש לעסק . ביטוח עסקים הוא ביטוח שונה במקצת מהביטוחים הרגילים שאנו נתקלים בהם ביום יום – ביטוח רכב או בריאות מאחר ולכל עסק יש את הצרכים והאפיונים משלו וכן את הסטנדרט הנהוג בענף בו פועל העסק.

למעשה, ביטוח עסקים מורכב מביטוחים שונים שנותנים לעסק או למשרד את מעטפת ההגנה הרצויה ומקיפים את כל מכלולי העסק – מבנה, תכולה, מלאי, ציוד, רכוש עובדים, צד ג' ועוד. אין הכוונה לביטוח דירה או לביטוח תכולה פרטי אלא ביטוח עסקי.

אם אתה בעל עסק, מומלץ להיוועץ במומחים לביטוח עסקים שיפרסו בפניך את כל האפשרויות לבטח את כל מכלולי העסק כך שבכל מצב תהיה מוגן מבחינה כלכלית אם ארע אירוע בלתי צפוי. החשיבות של ביטוח משרד או ביטוח עסקים היא עליונה לשקט הנפשי של בעל העסק.

כתוספת לפוליסת ביטוח עסק, ניתן לרכוש הרחבות רבות מאוד הנוגעות לביטוח העובדים, ביטוח לקוחות שמגיעים לעסק, ביטוח חבות מעסיקים (בגין תביעות של עובדים שנפגעו במהלך עבודתם), ביטוח אובדן רווחים ויכולת השתכרות, ביטוח אחריות מקצועית ועוד.

המרכיבים הבסיסים של ביטוח משרד או ביטוח עסק

  • ביטוח תכולת משרד – ישנם עסקים ומשרדים שתכולת העסק הפיזי חשובה ביותר להמשך קיומו, יתכן ומדובר בציוד ייחודי, רכוש יקר או תכולה מהותית אחרת אשר הרס התכולה או הרכוש יכול להמיט על העסק אסון. ביטוח תכולת משרד או ביטוח רכוש בעסק יכסה את הנזקים השונים שעלולים לקרות , כמובן בהתאם להערכת שמאי בזמן הנפקת הביטוח.
  • ביטוח אחריות צד ג' – ביטוח המגן על העסק בגין תביעות של צד ג' עקב אירועים בלתי צפויים שהתרחשו בעסק.
  • ביטוח שילוט, ביטוח חלונות – מכסה נזקים של פגיעה בחלונות ובשילוט.
  • ביטוח כנגד פריצהשודגניבה בעסק – אחד מביטוחי העסקים החשובים. גניבה של מלאי או רכוש יכולה להעמיד את העסק במצב של חדלות לכן לביטוח עסק זה ישנה חשיבות גבוהה מאוד.

הבדלים בין פוליסות ביטוח העסקים השונות

יש כמובן הבדלים רבים בין ביטוח לביטוח מאחר והכיסויים אותן ניתן לרכוש הם רבים מספור אבל נהוג להתייחס לשני סוגים של ביטוח עסק:

  1. ביטוח מקיף – ביטוח שמכסה את הסעיפים שנרשמו בפוליסת ביטוח העסק בלבד. הפרמיות של הביטוח משתנות מכל חברת ביטוח וכנגזרת, גם היקף הכיסויים וההרחבות. בביטוח עסק מסוג זה חובה לסקור את כל הסיכונים האפשריים שיכולים להתרחש לחברה, כמובן בהתאם לאופי ולעיסוקה ולכלול אותם בפוליסה. מה רבה תהיה האכזבה מחברת הביטוח ומהסוכנות לביטוח שהנפיקה לך את הפוליסה אם התרחש אירוע ביטוחי שאינו כלול בפוליסה וכתוצאה מכך, העסק יספוג הפסדים כבדים.
  2. ביטוח כל הסיכונים – ביטוח שמכסה את כל האירועים הביטוחיים שעלולים להתרחש (מלבד חריגים קבועים שיצוינו בפוליסת הביטוח.

לביטוח עסק יש נושאי ביטוח שברוב המקרים משלימים אחד את השני ובאים כתוספת רצויה.

  • לדוגמא – ביטוח אחריות מקצועית (תחום הרפואה – רופאים, מטפלים, רוקחים, קוסמטיקה, ספורט ועוד).
  • ביטוח אחריות מקצועית למקצועות חופשיים – ביטוח אחריות לעורכי דין, מהנדסים ומקצועות הבניה, יועצים במגוון תחומים, דירקטורים ועוד.

לסיכום

עסק, חברה או משרד חשוף לסיכונים רבים מכיוונים שונים – לקוחות, צד ג', אירועים חיצוניים ונזקים שונים העלולים להתרחש. על מנת להגן על העסק וכמובן עליך, כבעלים של עסק, עליך לרכוש ביטוח עסקים המתאים בדיוק עבורך החברה שלך. ללא ביטוח נכון ומדויק, אתה עלול להיקלע למצב בו אתה נאבק בתביעות משפטיות שיגרמו לך להוצאות אדירות, בזבוז זמן ומוניטין ויכולת להעמיד בסכנה אמיתית את העסק שלך.

כאמור, אנו משתפים פעולה רק עם מומחים לביטוח עסקים ונשמח לסייע לך בבחירת ביטוח העסק המתאים ביותר עבורך.

ביטויים קשורים : ביטוח עסק, ביטוח עסקים, ביטוח חברה, סוכן ביטוח, חברות ביטוח