מכבי-שרותי-בריאות מכבי שרותי בריאות – קופת חולים מכבי

קופת חולים מכבי שרותי בריאות, או קופ"ח מכבי שרותי בריאות נחשבת לאחת מקופות החולים המתקדמות בישראל. בעבר שם הקופה היה "קופת חולים מכבי" אבל כיום השם הרשמי הוא מכבי שרותי בריאות.

מכבי קופת חולים בריאות הוקמה בתחילת שנות הארבעים ופעילה מאז. כיום הקופה מונה כמעט שני מיליון מבוטחים בישראל.

אתר קופת חולים מכבי שרותי בריאות מכבי נחשב למתקדם מסוגו ומעניק מידע רב ביותר בנושאים רבים הקשורים לרפואה בישראל. האתר נקרא גם מכבי און ליין או מכבי אונליין וכתובתו maccabi4u.co.il.

ניתן לקבל ממכבי רופאים בתחומים שונים ובהתמחויות שונות והכל דרך האתר. בנוסף, רופאי מכבי שרותי בריאות מכבי קופח נחשבים למובילים בתחומם ומעניקים שירות מקצועי ויחס אישי למטופליהם. מכבי ביטוח בריאות, מכבי ביטוח סיעודי באתר האינטרנט של קופ"ח מכבי שרותי בריאות ניתן למצוא מגוון אדיר של מידע בכל התחומים וכן רשימת רופאין מכבי רופאים שעובדים בקופה. ניתן לעיין הרשימות הרופאים ולהתאימם לבתי חולים מסויים שבהם המבטוח מתעניין בלקבל את הטיפול.

בית מרקחת מכבי

קופת חולים מכבי מפעילה עשרות בתי מרקחת ברחבי הארץ. בתי המרקחת שלמכבי מעודכנים ומציעים מגוון רחב של מוצרים, תרופות וציוד רפואי. מבוטחי מכבי שרותי בריאות בעלי כרטיס מגנטי מקבלים הנחות וסיבסוד משמעותי על תרופות רבות בסל הבריאות ושאינן בסל הבריאות.

פורומים באתר מכבי אונליין – באתר מכבי יש פורומים רבים בנושאים רפואיים מגוונים. הפורומים פעילים כאשר ברוב המקרים, רופאים של מכבי מנהלים אותם ונותנים עצות מקצועיות.

מכבי שרותי בריאות און ליין מכבי

ניתן לבצע פעולות רבות באתר האינטרנט של מכבי אונ ליין כגון זימון תורים מכבי זימון תורים, מכבי און ליין בדיקות מעבדה, מכבי און ליין רופאים, רשימת סניפי מכבי בישראל כגון קופת חולים מכבי חיפה, קופת חולים מכבי תל אביב, קופת חולים מכבי ראשון לציון ועוד.

מבים קופות החולים בישראל, מכבי נחשבת למובילה בחדשנות טכנולוגית, מרפאות וציוד רפואי ושירות. לדוגמא המרכז של קופח מכבי ברחוב יגאל אלון בתל אביב ממחושב כולו, החל משלב הקבלה ורישום, בו המבטוח מעביר כרטיס מגנטי וכן השלבים השונים בטיפול, הפניות למוחים או לצילומים וקבלת תוצאות – ניהול התור והמנגנון ממוחשב כולו כך שבכל מקום ניתן לראות על מסכי טלביזיה את מיקום המטופל וזמני קבלה. אין ספק שמערכות המיחשוב בקופת חולים מכבי עושות את ההבדל ומעניקות חוויה ברמה אחרת משאר קופות החולים. כל הכבוד למכי על חדשנותם הטכנלוגית, על אתר אינטרנט מרשים עם אלפי דפי מידע, על התייחסות גם לכבדי ראיה (יש אפשרות לבחור את גודל הפונט). הינו שמחים לראות עוד שפות באתר מלבד אנגלית, אבל סה"כ יפה מאוד.

האפליקציה של מכבי זמינה להורדה בחנות של גוגל ובאפסטור. האפליקציה נוחה, שימושית או בקיצור – חובה לחברי מכבי שרותי בריאות.

ביטויים קשורים: ביטוח סיעודי, השוואת ביטוח בריאות, קופת חולים מכבי שירותי בריאות מכבי בריאות, מכבי קופת חולים, מכבי און ליין, מכבי אונליין, קופות חולים מכבי online " מכבי רופאים מכבי מכבי און לין, רופאי מכבי קופ"ח, מכבי שירותי בריאות רופאים.