ביטוח בריאות פרטי מיועץ ביטוח בריאות מומחהחדשותראשי

מעוניין לקבל חוות דעת על תיק הביטוח הרפואי שלך?

מנע כפל ביטוחיים מיותרים שעולים לך כסף רב

השאר פרטים וקבל חוות דעת מיועץ בריאות מומחה – פגישה ראשונה ללא עלות!

יועץ ביטוח בריאות – מומחיות נדרשת

יועץ ביטוח בריאות – מקצוע חדש בישראל שנולד מתוך צורך אמיתי של אזרחי ישראל. מהו יועץ ביטוח בריאות?  יועץ ביטוח הינו מומחה למגוון רחב של ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל וכן מומחה לביטוחים המשלימים השונים של קופות החולים, קרנות הפנסיה וביטוחי החיים.

לרוב אזרחי ישראל הבוגרים יש כמה תוכניות פנסיוניות שמכליות בתוכן מרכיב ביטוח בריאות כל שהו, בנוסף, מחזיקים בכל מיני ביטוחים משלימים בחברות הביטוח וכן רוכשים ביטוח בריאות פרטי.

אז מה הבעיות?

  1. לרוב האזרחים אין מושג מה יש לה ומה אין להם ומכאן הדרך לאיבוד המידע החשוב כל כך קצרה מאוד. יועץ ביטוח רפואי טוב סוקר את כל תיק הביטוח שלך ונותן לך המלצות לפעילות.
  2. כפל ביטוח – אולי אתה משלם פרמיות כפולות מבלי לדעת? כמעט בכל המקרים הביטוחים הפרטיים שלך וכן הביטוחיים המשלימים שלך בקופות החולים כפולות לחינם – המשמעות היא תשלומי פרמיות שלא לצורך שבמשך שנים רבות מסתכמות בעשרות אלפי ש"ח.
  3. חסר ביטוח – יכול להיות שכל תוכניות ביטוח הבריאות שלך לא יכסו אותך בשעת הצורך ולכן רק מומחה יכול לסייע לך ולהפנות את תשומת ליבך לבעיות שיש לך בפוליסות הביטוח שלך.
  4. יועץ ביטוח בריאות אינו מקבל שכר בחברות הביטוח אלא אך ורק מהלקוח לכן כפועל יוצא נשאר הוא נאמן ללקוחותיו ואינו נמצא בניגוד אינטרסים.
  5. ככל שהזמן עובר, תיק ביטוח הבריאות שלך רק הולך ומסתבך לכן ככל שתקדים להיוועץ עם מומחה ביטוח בריאות, כך תוכל לשפר את מצבך ביום הדין.
  6. העלות של ייעוץ ביטוח רפואי בטלה בשישים לעומת החיסכון האדיר והביטחון שלך ושל משפחתך שכאשר חלילה ויגיע היום בו תזדקק לביטוח הבריאות שלך, אתה תוכל להינות ממנו.

קבל עכשיו דרך האתר הצעות לייעוץ ביטוח בריאות פרטי!

סגור לתגובות.